Zasady badań pedagogicznych. Strategie ilościowe i jakościowe

Wydawnictwo: Żak
83-88149-69-5
pedagogika, metodologia badań
okruszek

Zupełnie nowa wersja znanego już podręcznika. Jest to książka niezbędna dla studentów, podejmujących badania z myślą o pisaniu prac: semestralnych, dyplomowych i magisterskich. Omawia szczegółowo cały proces, od przygotowania badań, ich przeprowadzenia, po wyciągnięcie prawidłowych wniosków i wykorzystanie ich w pracy. Jest to wreszcie książka sprawdzona przez kilka pokoleń studentów piszących swoje prace, o czym świadczyło jej olbrzymie powodzenie w ostatnich latach.

Nowa, uwspółcześniona wersja, wprowadza wiele nowych elementów w tym modne w ostatnich latach badania jakościowe - ale zachowuje swoją prostą konstrukcję i jasność wypowiedzi - a więc to co było jednym z najmocniejszych atutów poprzedniej wersji..

justprom | 2012-12-01
Przeczytana: 2012 rok

W porównaniu do innych pozycji dotyczących prowadzenia badań pedagogicznych wydaje się być najlepszą. Napisana w sposób przystępny i jasny. W przypadku pisania pracy dyplomowej jak i podczas samych studiów niezastąpiona.

Anita | 2012-01-26

Bardzo przydatna książka podczas pisania pracy dyplomowej. Napisana przystępnym, niezawiłym językiem. W sam raz dla zarówno początkującego jak i wprawionego badacza ;)

| 2012-03-03
Przeczytana: 2012 rok

Napisana w sposób jasny i zrozumiały, idealna pozycja dla osób zaczynających swoją przygodę z badaniami metodologicznymi.

| 2013-08-02
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: czerwiec 2013

Szybko i przyjemnie się czyta.

Kiniek | 2016-03-04
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam