Psychology & You.
978-83-7489-133-2
psychologia, poradnik

Nowe wydanie bestsellerowej książki poszerzone o trzy zupełnie nowe rozdziały. Fascynujące informacje z zakresu neuropsychologii, psychologii zdrowia i możliwości pracy w zawodzie psychologa! „Psychologia moje hobby” została napisana z myślą o osobach, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tej nauce (szczególnie maturzystach i studentach pierwszych lat kierunków humanistycznych)....

„Psychologia moje hobby” została napisana z myślą o osobach, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tej nauce (szczególnie maturzystach i studentach pierwszych lat kierunków humanistycznych). Autorzy, którzy są doświadczonymi wykładowcami, posiadającymi na swoim koncie liczne publikacje z tej dziedziny, zamiast skupiać się na poszczególnych jej działach, przedstawiają tu w ciekawy i przystępny sposób zarys zagadnień, którymi zajmuje się psychologia, a które zainteresują każdego Czytelnika. Nowe wydanie bestsellerowej książki wprowadzającej w tajniki psychologii

źródło opisu: http://www.gwp.pl/317,psychologia-moje-hobby.html

źródło okładki: http://www.gwp.pl/317,psychologia-moje-hobby.html

iw- | 2014-07-14
Przeczytana: 11 lipca 2014

Książka ta przedstawia ogólne spojrzenie na wiele tematów, którymi zajmuje się psychologia. Są rozdziały ciekawsze i mniej interesujące. Plus za ćwiczenia po każdym rozdziale.

Zaczytana | 2014-02-08

Przeczytana dawno temu.
Podstawy psychologii,właściwie takie wprowadzenie.Omówionych jest wiele zagadnień, książka zawiera również ćwiczenia dla czytelnika.

Daniel | 2011-07-22
Przeczytana: 22 czerwca 2011

Zainteresowanie psychologią wzrasta z roku na rok. Przykładem są słynne statystyki rekrutacyjne na uczelnie wyższe - co roku chętnych na ten kierunek na poszczególnych uczelniach liczy się w setkach, a nawet tysiącach! Czy aby jednak na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest psychologia?

Książka ta stara się poddać obiektywizacji wyobrażenie czytelnika na temat psychologii. I może okazać się bardzo dobrym narzędziem dystansującym zapalonych amatorów psychologii - żeby przeczytać, zrozumieć i przeanalizować treść CAŁEJ książki trzeba naprawdę być gorąco zainteresowanym psychologią, a raczej człowiekiem. W podróżny po teoriach i badaniach psychologicznych umoczymy palec w każdej dziedzinie psychologii, przez co siłą rzeczy jedne rozdziały będziemy czytać z wypiekami na twarzy, a inne - zanudzą nas na śmierć.

Mamy tu trochę informacji z dziedziny proksemiki (mowa ciała, gesty, mimikra), trochę o konstrukcji osobowości, o płciowości i seksualności, interakcjach społecznych,...

AngryMonkey | 2014-05-26

Idealna dla osób, którzy zaczynają swoją przygodę z psychologią. Zawiera różne zagadnienia - po trochu coś dla każdego. Można dowiedzieć się wielu fascynujących informacji. Podają także na koniec każdego rozdziału lektury uzupełniające, jeżeli kogoś dany temat wciągnąłby bardziej.

| 2013-01-29

Jeżeli ktoś interesuje się psychologią, to ta książka jest stworzona dla niego.

Ma w sobie wiele ciekawych zagadnień, które zainteresują każdego początkującego w tej dziedzinie. Posiada także ćwiczenia, przykłady. Przeczyta się ją w szybkim tempie. Polecam jak najmocniej!

Besia | 2013-11-05
Przeczytana: 04 listopada 2013

Właściwie zapoznane się, a nie przeczytane . Przeczytałam tylko wybrane rozdziały. Książka napisana w sposób przystępny i może porządkować wiedzę dla osób początkujących.

comafan | 2017-09-22
Vashji_rae | 2017-09-04