Pedagogika społeczna

Wydawnictwo: Żak
83-86770-09-0
pedagogika społeczna
Maja

Jest to obszerny podręcznik akademicki poświęcony wszystkim zagadnieniom składającym się na pojęcie pedagogiki społecznej. Poszczególne rozdziały opracowane zostały przez specjalistów z różnych dziedzin - profesorów kilku polskich uczelni. Pierwsze wydanie tej książki ukazało się w 1993 r. w niewielkim nakładzie. Teraz oddajemy do rąk czytelników wydanie znacznie rozszerzone, a przede wszystkim poprawione i uzupełnione.

| 2012-03-03

Podstawowa literatura z zakresu pedagogiki społecznej, jeśli chodzi o pojęcia, podstawowe środowiska wychowawcze, metody i problemy pracy społeczno-wychowującej. Jedna z lepszych pozycji w tym zakresie.

aga1990 | 2012-03-23
Przeczytana: 12 marca 2010

Książka bardzo mi pomogła w zdobyci niezbędnych informacji dotyczących mojego kierunku.

explorer-of-dreams | 2015-07-02
Elfi | 2014-12-08