Egzotyczny narzeczony

Tłumaczenie: Halina Kilińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance, Testament Landona". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Spring Bride
dzinka

Antonio był półkrwi Indianinem, potomkiem Majów, i z tego powodu zaznał wiele upokorzeń. Swój ogromny majątek zawdzięczał ciężkiej pracy. Od dawna nie wierzył w miłość, znał tylko siłę pieniędzy. Z Kyrą czuł się szczęśliwy, lecz nie chciał nazwać tego miłością. Wmawiał sobie, że to tylko romans, który potrwa kilka tygodni, może miesięcy. Kyra też bała się przyszłości u boku tego ekscentrycznego mężczyzny.

Dlaczego oboje nawet przez moment nie dopuszczali myśli o małżeństwie?
Czego się obawiali?

Ewelina | 2016-04-27