Egzotyczny narzeczony

Tłumaczenie: Halina Kilińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance, Testament Landona". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Spring Bride
dzinka

Antonio był półkrwi Indianinem, potomkiem Majów, i z tego powodu zaznał wiele upokorzeń. Swój ogromny majątek zawdzięczał ciężkiej pracy. Od dawna nie wierzył w miłość, znał tylko siłę pieniędzy. Z Kyrą czuł się szczęśliwy, lecz nie chciał nazwać tego miłością. Wmawiał sobie, że to tylko romans, który potrwa kilka tygodni, może miesięcy. Kyra też bała się przyszłości u boku tego ekscentrycznego mężczyzny.

Dlaczego oboje nawet przez moment nie dopuszczali myśli o małżeństwie?
Czego się obawiali?

Ostatnia część Z serii " Testament Landona" dotyczy siostry Zacha, Granta i Cade'a - Kyry. Kobieta, a raczej dziewczyna całe życie była pod skrzydłami ojca, któremu zawsze chciała być posłuszna. Gdy w końcu po śmierci ojca chce zacząć żyć na swój własny rachunek i podejmować własne decyzje na jej drodze staje Antonio. Mężczyzna ten pokrzywdzony przez los nie dopuszcza do siebie myśli, że mógłby pokochać kogoś takiego jak Kyra - niedoświadczonego i aroganckiego.

Książka ta od pozostałych różni się w zasadzie tym, że bohaterowie stają po przeciwnych stronach - schemat nadal ten sam. Więcej nie sięgnę po tą serię. Z każdą kolejną było coraz gorzej. Jestem tolerancyjna, ale nie aż tak :)

Książkę przeczytałam w ramach wyzwania:

Ewelina | 2016-04-27
kotekv88 | 2015-03-10