Niechętni kochankowie

Tłumaczenie: A. Panas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Reluctant mistress
Harlequin Romance
ek_ek

Magnat prasowy i jego specjalistka do spraw reklamy nie zamierzali się wiązać niczym poza pracą. Jednak wspólny weekend poza miastem, kiedy to rozszalały się żywioły i... uczucia, zmienił życie obojga. Za sprawą wścibskich dziennikarzy i nielojalnej przyjaciółki małżeństwo Lizy z Robertem zawisło na włosku...

No i to się nazywa romans! Bardzo, bardzo wszystko na miejscu i jestem pod pozytywnym wrażeniem. Właśnie takie romanse można czytać. Jeden główny wątek, bez niepotrzebnego roztrząsania wszystkiego co przeszłe. Wszystkie wydarzenia dzieją się po kolei, nie ma sytuacji, że najpierw ze sobą śpią a później wiedzą dopiero jak mają na imię. 'Niechętni kochankowie' - tak, żadne z nich nie chciało się zakochać, z obawy. To takie śmieszne, że zawsze się wie, że romans musi się skończyć szczęśliwie, a mimo to robi się smutno, gdy muszą się o coś pokłócić. Wszystko przez niedopowiedzenia! Ale, jak to zwykle w harlequinach bywa, wszystko się układa i miłość rozkwita jak kwiatuszki po burzy :P.

Iza | 2015-11-09
Przeczytana: 2012 rok