Miłość mimo woli

Seria: Romans z szejkiem
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The Sheikh’s Rebellious Mistress
wesoła23

Grace uważa się za szczęśliwą i spełnioną kobietę. Ma wspaniałą pracę, również jej życie uczuciowe układa się pomyślnie. Ledwie zaczyna podkochiwać się w szefie, szejku Salimie, ten proponuje jej romans. Jednak po jakimś czasie Salim żąda, by powrócili do układu szef – podwładna. Zaraz potem Grace znika, a wraz z nią… dziesięć milionów dolarów. Takiego postępku szejk nie zamierza puścić płazem. Postanawia odnaleźć Grace i okrutnie się zemścić. Ustala, że Grace leci z nowym szefem na Bali…

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl/

Angelic | 2017-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2017

Co się dzieje kiedy kobieta ma ochotę na tandetne, przesycone romantyzmem teksty? Zapewne nie biegnie do swojego mężczyzny, żeby ją nimi uraczył. Słysząc np.
'- Kochanie, twoje włosy lśnią w świetle księżyca jak luna polarna', popłakałabym się chyba ze śmiechu. W codziennych związkach prostsze okazywanie uczuć sprawdza się całkiem dobrze.
Jednak w przypadku 'romansidła', przyjemnie wczytywać się w górnolotne zapewnienia miłosne, wypowiadane przez klęczącego mężczyznę na dywanie róż.
Kiedy przyjdzie Wam na to ochota, można śmiało sięgnąć po tą krótką książkę z serii "Romans z szejkiem". Romans historyczny i bliskowschodnie wątki to jedyne tego typu książki, do których zaglądam, ponieważ te wszystkie konwenanse i bogaci książęta są przyjemną odskocznią od współczesnych, oklepanych historii. Jak to zwykle bywa w przypadku tej literatury, było dość przewidywalnie, ale całkiem przyjemnie i gładko się czytało, także polecam :)

Clarissa | 2017-09-27
Na półkach