Miłość mimo woli

Sandra Marton Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska Seria: Romans z szejkiem literatura piękna
The Sheikh’s Rebellious Mistress
Marcelina Jarzębska
Harlequin, Harlequin Polska
The Sheikh’s Rebellious Mistress
literatura piękna
Marcelina Jarzębska
Romans z szejkiem

Co się dzieje kiedy kobieta ma ochotę na tandetne, przesycone romantyzmem teksty? Zapewne nie biegnie do swojego mężczyzny, żeby ją nimi uraczył. Słysząc np.
'- Kochanie, twoje włosy lśnią w świetle księżyca jak luna polarna', popłakałabym się chyba ze śmiechu. W codziennych związkach prostsze okazywanie uczuć sprawdza się całkiem dobrze.
Jednak w przypadku 'romansidła',...

• Romans / Erotyk
  • Chcę w prezencie
  • Romans
  • Jednotomowe książki
  • Autorzy Zagraniczni

Dodaj cytat z książki Miłość mimo woli