Sycylijska posiadłość

Wydawnictwo: Harlequin
The Ice Prince
harlequin
Amanda

Włoski milioner Draco Valenti, zmęczony długą podróżą z Hawajów, marzy tylko o tym, by w spokoju dolecieć do Rzymu. Niestety. Podczas przesiadki w Nowym Jorku poznaje młodą, piękną i pewną siebie Amerykankę, Annę Orsini. Spotyka ją ponownie na pokładzie samolotu, gdzie znajomość niespodziewanie staje się bardzo intymna... Draco nie wie, kim naprawdę jest Anna i jak bardzo relacja z nią zagrozi jego interesom.

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: Zdjęcie własne