Świadek

The Witness
9788374920681
McDowell, Świadek
Scarlett

Córka najbogatszego i najbardziej wpływowego człowieka w Egipcie nie żyje, a jego żona zaginęła. Teraz Raffeq Ramsey ma obawy o własne życie. Niedługo potem zobaczył zdjęcie swojej zaginionej żony. Jednak w odróżnieniu od poprzednich, które towarzyszyły żądaniom o okup, na tym żona nie była ani związana, ani zakneblowana. Wkrótce Raffeq zostaje zastrzelony, a detektyw, który ma odnaleźć...

Wkrótce Raffeq zostaje zastrzelony, a detektyw, który ma odnaleźć zaginioną kobietę, sam musi ratować się ucieczką i z myśliwego zmienia się w zwierzynę.

Przemysław Zyra | 2014-12-12
Na półkach: Polecam, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2010 rok

Ciekawa powieść o życiu pełnym zakrętów i o tym, jak można się w nim odnaleźć. O sensie życia, odnajdowaniu Boga.

Alex | 2011-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2011

Czym jest szczęście? Może to rodzina, dająca oparcie, a może ogromna fortuna? A jeżeli masz jedno i drugie czego może Ci jeszcze brakować? Niczego, aż do momentu gdy tracisz bliskich, a twoje życie też jest zagrożone. W takim momencie poznajemy jednego z bohaterów książki "Świadek". Miał wszystko czego pragnął i doceniał to, a jednak los odebrał mu żonę i córkę, a jego skazał na ciągłe oglądanie się za sobą. Pieniądze szczęścia nie dają i tej prawdy właśnie doświadcza Raffeg Ramsey, ale czy wszystko jest takie proste? A może sytuacja wygląda całkowicie inaczej? Dwa strzały nie rozwiązują zagadki nieszczęścia milionera, lecz są przyczyną jego śmierci, a mordercza rozgrywka zaczyna się dla szefa agencji ochroniarskiej i detektywistycznej. Kto stoi za tym zamachem? Ci, którzy zażądali okupu i których wytropił czy może ktoś inny? Jednak ten kto nastaje na życie Marwana jest bardzo uparty, ma jeden cel - zabójstwo człowieka, wiedzącego za dużo. Sytuacja jak z najgorszego koszmaru,...

zetgosia | 2014-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Książkę czyta się błyskawicznie - bardzo wciągająca, wartka akcja.

| 2011-03-03
Przeczytana: 01 marca 2011

wciąga od 4 rozdziału- aż się oderwać nie można ;)

dasza | 2012-06-09
Przeczytana: maj 2010

czytało się fajnie a poruszony temat i lekkość, z jaką autor wplótł w wątek ponadczasowe rozważania człowieka o Bogu, czyni dla mnie tę książkę po prostu rewelacyjną.

cmd08 | 2013-05-31
Przeczytana: 27 maja 2013

Książka bardzo dynamiczna. Przeczytałem ją na jednym oddechu.

Aleksandra | 2016-07-24
Magda | 2016-07-24