Middenheim - miasto Białego Wilka

Wydawnictwo: Mag
Middenheim - City of Chaos

Middenheim - Miasto Białego Wilka zawiera dokładny opis tego wspaniałego miasta-państwa. Znajdziecie tu informacje o każdej gildii, o każdej dzielnicy, o każdej ważnej osobistości, o zwykłych mieszkańcach i bezdomnych szaleńcach. Podręcznik obfituje ponadto w pomysły na przygody, plany budynków i liczne niespodzianki! Middenheim - Miasto Białego Wilka to dodatek do gry Warhammer Fantasy...

Middenheim - Miasto Białego Wilka to dodatek do gry Warhammer Fantasy Roleplay, który zapewni Wam wiele godzin zabawy. Jest on również wspaniałym uzupełnieniem do Szarej eminencji, dzięki któremu ta przygoda nabierze zupełnie nowego wymiaru!

źródło opisu: Wydawnictwo MAG, 1997

Rell | 2015-07-09