Earthdawn. Przygody w powietrznej przystani

Tłumaczenie: Katarzyna Mikołajczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Earthdawn". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
978-83-8796-862-5

Nim nastał czas nauki, nim rozpoczęła się historia, panował Wiek Legend... Przez lata mieszkańcy świata, opisanego w Przebudzeniu Ziemi, kryli się w podziemnych kaerach, a astralne potwory, zwane Horrorami, szalały ponad nimi w orgii zniszczenia. Teraz, gdy minął ten mroczny wiek - Pogrom - odważni poszukiwacze przygód powracają na powierzchnię, żeby odzyskać panowanie nad utraconą krainą. Elfy, orki, t?skrangi, ludzie i przedstawiciele innych ras przemierzają świat i badają go, walcząc z dziwnymi stworami i stawiając czoło śmiertelnym niebezpieczeństwom. Wokół nich budzi się kraina zapomnianych, starożytnych miast i nieprzebranych skarbów; kraina, w której powietrze i ziemia, woda i ogień wypełnione są magiczną energią.

źródło opisu: http://www.mag.com.pl/

Gerion | 2016-09-25