Czy jesteś medium ?

Are you psychic?
8371910266
tajemnice ludzkości, medium,
hunter

Książka zawiera liczne testy i gry pozwalające zmierzyć prawie niezauważane dotąd przez nas zdolności parapsychiczne.

Florianf | 2016-08-27

Hans Eisenck to jest w psychologii bardzo ważna postać. Autor jednego z najpopularniejszych kwestionariuszy osobowości. No i niezły naukowiec. Jak się okazuje wierzył też w parapsychologię, co grzechem nie jest pod warunkiem, że ma się do tego racjonalne podejście.

Kurcze, tylko że robić testy na to "czy jesteś medium" w epoce, w której naprawdę nie wiadomo, czy coś takiego w ogóle istnieje, a coraz więcej rzetelnych badań, które Eisenck na pewno znał, wskazuje, że raczej nie istnieje no to jest już jak na naukowca duże ryzyko.

Mimo to książka jest interesująca. Ciekawy jest też eksperyment w niej zawarty: autorzy chcą wyłowić ludzi o zdolnościach telepatycznych, dlatego proszą czytelników aby odgadli, co napisali na jakiejś kartce i wysłali swoje odpowiedzi do nich. Niestety nie znamy wyniku eksperymentu ;-)

fiendishfiancee | 2016-06-26
Magda | 2014-12-28