Neuroshima: Bohater^2

Seria: Neuroshima
Wydawnictwo: Portal
839147271X

Bohater^2 to pierwszy dodatek do Neuroshimy stworzony od początku do końca z myślą o graczach, pełen nowych reguł do rozwoju Bohaterów Graczy. Każdy z poszczególnych rozdziałów daje Wam nowe narzędzia do rozwoju Bohaterów, którymi na codzień gracie. Znajdą się tu reguły i dla tych, którzy chcą tresować bestie i dla tych, którzy chcą wydobyć z rozwalonych maszyn Molocha jakieś części, i dla...

Znajdą się tu reguły i dla tych, którzy chcą tresować bestie i dla tych, którzy chcą wydobyć z rozwalonych maszyn Molocha jakieś części, i dla tych, którzy lubią na sesjach pohandlować i dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoje wpływy znajomych i poszerzyć kontakty.

Bohater^2 to podręcznik gracza do Neuroshimy. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie!

źródło opisu: http://portalgames.pl/pl/bohater-2/

źródło okładki: http://portalgames.pl/pl/bohater-2/

Franc | 2015-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2015

Dość nierówny ale bardzo ważny, szczególnie dla gracza, podręcznik. Druga, po Detroid, obowiązkowa pozycja dla każdego fana Neuroshimy. W końcu gdzie indziej znajdziesz zasady wyciągania sprzętu z maszyn molocha, i pochodzenie z jazzowego miasta mutantów?

44edcvredcv | 2015-04-05

Ciekawy podręcznik. Must have każdego amatora Nueroshimy. Polecam.

Raakiz | 2016-06-05
Na półkach: RPG, Przeczytane, Posiadam