Pomóż mi!

Okładka książki Pomóż mi! Marta Krajewska
Okładka książki Pomóż mi!
Marta Krajewska Wydawnictwo: Nine Realms Cykl: Wilcza dolina (tom 4) fantasy, science fiction
Wilcza dolina (tom 4)
Nine Realms
2024-03-11
2024-03-11

Kocham Wilczą dolinę, ale to opowiadanie praktycznie nic nie wnosi... i spowodowało tylko więcej pytań niż odpowiedzi. Zamiast miłej nostalgii, to pozostawiło mi tylko takie 'aha?' Daję więcej gwiazdek niż powinnam, z sentymentu do trylogii.

Dużo treści w małej formie.
Chyba każdego po kolei te opowiadanie łapie nostalgią.
Ja też uwielbiam powrót do tej serii.

Dużo treści w małej formie.
Chyba każdego po kolei te opowiadanie łapie nostalgią.
Ja też uwielbiam powrót do tej serii.

Audiobook
Czyta: Wojciech Żołądkowicz

Samo opowiadanie zasługuje na 6 gwiazdek, bo jest po prostu dobre.
Dodatkowa gwiazdka jest za świetnego lektora oraz oprawę muzyczną.

Audiobook
Czyta: Wojciech Żołądkowicz

Samo opowiadanie zasługuje na 6 gwiazdek, bo jest po prostu dobre.
Dodatkowa gwiazdka jest za świetnego lektora oraz oprawę muzyczną.

Zawsze miło jest wrócić do Wilczej Doliny, choć mam wrażenie, że to w kółko jest ta sama historia.

Cudnie wrócić do Wilczej Doliny. Każdy kto polubił cykl pani Marty polubi także jej opowiadania z uniwersum Vendy. Pełne słowiańskiej magii i tajemnicy przeplatają się z mrokiem swoich czasów, nadając całości wciągający klimat. Wystarczy moment by dać się porwać. Polecam.

Świetne opowiadanie o potworach w Wilczej Dolinie. Krótkie, ale treściwe. Uwielbiam ten cykl.

• Audiobooki
  • Marta Krajewska
  • Temat: słowiańskie klimaty

Dodaj cytat z książki Pomóż mi!