Ten jedyny

Okładka książki Ten jedyny Kamila Mikołajczyk
Okładka książki Ten jedyny
Kamila Mikołajczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Inspire Cykl: Ten Drugi (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Ten Drugi (tom 2)
Wydawnictwo Inspire
2024-04-24
2024-04-24

Cukierek albo ... Alexandra Claire, S...
Okładka książki Grzech w mundurze Marcelina Baranowska, Kinga Godurowska, Angelika Karaś, Kamila Mikołajczyk, A.B. Obarska, Riva Scott, Gabriela Smusz
Grzech w mundurze Marcelina Baranowsk...

Kocham ten tom!

Kocham ten tom!

„‒ Gdyby nie zagubiony list i James, od początku byłabyś moja”

[patronat medialny - współpraca reklamowa]

„Ten jedyny” to dalsze losy Ashera, Arii oraz Jamesa. Uwikłani w miłosny trójkąt, muszą zmierzyć się ze swoimi uczuciami i świadomością, że nie da się zrobić nic, co oszczędziłoby cierpienia dla przynajmniej jednego z nich.
.   .   .   .
Czytając po raz pierwszy tę książkę – skakałam z radości, krzyczałam z wściekłości i tonęłam we łzach.

Pamiętam, że za oknem padał śnieg, a ja płonęłam od wewnątrz, czytając „Tego Jedynego”.

Ta historia to emocjonalny rollercoaster. Jestem pewna, że każdy znajdzie w tej historii coś dla siebie. Każdy rozdział buduje napięcie i osobiście, no potrafiła oderwać się od lektury.
.   .    .    .
„Marzę o wspólnym życiu z tobą. Chcę wracać do mieszkania i widzieć twoje kolorowe trampki w przedpokoju na wycieraczce, twoje flanelowe koszule na oparciach krzeseł, twoje kosmetyki na półkach w łazience i twój ulubiony kubek nieumyty w zlewie w kuchni. Chcę tutaj wracać i widzieć twoją obecność”

Kocham to, jak autorka przedstawia emocje bohaterów, jak bardzo oddaje realność ich zachowań i decyzji. Jak w jednej chwili potrafi zmienić narrację i doprowadzić czytelnika do mocno skrajnych emocji.

Ta dylogia już na zawsze będzie bliska mojemu sercu. Na kartach tej historii zostawiłam masę emocji. Do dziś, wracając do „Tego jedynego”, czuję ciepło rozchodzące się po całym moim ciele.

I nie mogę uwierzyć, że to już koniec tej opowieści. Z całego serca będzie mi brakować męskiej Hermiony Granger i Wiewióreczki.

„‒ Gdyby nie zagubiony list i James, od początku byłabyś moja”

[patronat medialny - współpraca reklamowa]

.   .   .   .
Czytając po raz pierwszy tę...

Dużo lepsza czesc niż 1. Naprawdę mailami.momentami lzy w oczach i strasznie Arii współczułam. Ale jeszcze bardziej szkoda było mi Asha. Uważam że bardzo dobrze wybrała. Niestety trochę za dużo cukru było pod koniec książki dlatego odejmuje punkt.

Książka pod tytułem „Ten jedyny" to kontynuacja historii Arielli, Ashera i Jamesa. Młoda kwiaciarka wciąż zmaga się z uczuciami do przystojnego koszykarza i stara się pokochać zapracowanego przedsiębiorcę. Aria i Ash robią wszystko by odepchnąć uczucie, które ich łączy. Callaway wprowadza się nawet do starszego z braci Hudson licząc, że zbliży się z swoim chłopakiem i pokocha go. Natomiast Ash znajduje ucieczkę w imprezach i relacjach z innymi kobietami. Czy Aria i Ash w końcu pójdą za głosem serca i znajdą swoje szczęście przekonaj się czytając kolejny tom dylogi „Ten drugi" autor Kamili Mikołajczak.

Dalsza część losów Arii I Ashera była przeze mnie bardzo wyczekana 💜 Kamila mnie nie zawiodła 😍 książka jest pełna humoru, ciekawostek Hermiony, pragnień i namiętności 💜

Nie podobała mi się ta historia. Drugi tom napisany na siłę. Nic mnie nie zaskoczyło, nic nie zaabsorbowało. Zwyczajne, nic nieznaczące przemyślenia głównej postaci, która nie wiedziała czego chce od życia. Którego z braci widziałaby w swojej przyszłości. Może, gdy jeden z nich wyjedzie, gdy zniknie z jej otoczenia, to starszy z Halów będzie wygodniejszy? Bez sensu.

Fantastyczna seria, jak kazda zresztą spod pióra autorki. Uwielbiam jak opisuje emocje, sytuację. Jasny przekaz milion odczuć.
No kocham ! :)

No kocham ! :)

Chcę tylko powiedzieć, że niezmiernie się cieszę, że trafiłam na te dylogie. Druga część jest dużo lepsza niż pierwsza. Szacun dla autorki za pomysł, fabułę, język :) i za brak third act break up bo bałam się, że tak będzie :) czytałam nie mogąc się oderwać i kibicując głównym bohaterom! Asher był cudowny co do Ari to nie wiem czy ja lubię tak na 100% ale w drugiej części na pewno bardziej mi się podobała :) czytajcie!

Super było jeszcze raz przeczytać te książkę , tymbardziej że na Wattpad nie było całości . Piękne zakończenie historii . Kocham te książkę

• 2024 Przeczytane
  • Zabawne

Dodaj cytat z książki Ten jedyny