Trening miłości

Okładka książki Trening miłości D. S. Wojciechowska
Okładka książki Trening miłości
D. S. Wojciechowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Magia Słów
2024-04-18
2024-04-18

✓TRENING MIŁOŚCI
✓D.S.Wojciechowska
✓@wydawnictwomagiaslow

Oriana - kobieta sukcesu. Do szczęścia brakowało jej tylko wymarzonej sylwetki . Zaczyna walkę ze swoją słabością. Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka . Umawia ja na trening z trenerem personalnym ,który okazuje się jej bratem (przyszywanym)

Czy Oriana będzie gotowa zaryzykować ?
Czy postawi wszystko na jedną kartę?

Książka jest cieniutka😊

✓TRENING MIŁOŚCI
✓D.S.Wojciechowska
✓@wydawnictwomagiaslow

Czy Oriana będzie gotowa zaryzykować ?
Czy postawi wszystko na...

Pakuj się, lecimy do …!

Los Angeles! 👼🇺🇸

Oriana jest właścicielką firmy, która odnosi sukcesy. Oddając się pracy, nie potrafi zmotywować się do walki o wymarzoną sylwetkę. Na pomoc przychodzi przyjaciółka, która zapisuje ją do klubu na zajęcia, gdzie sama uczęszcza. Oriana nie do końca zgadza się na ten krok. Dla dobra siebie i po namowach przyjaciółki postanawia zaryzykować. Na miejscu poznaje trenera Krisa, który okazuje się bratem jej przyjaciółki. Gdyby tego było mało, Mike, przyjaciel Krisa przylatuje ze Stanów. Gdy tylko Oriana na niego trafia, zdaje sobie sprawę w co się wpakowała. Mężczyzna potrafi zawrócić w głowie nie jednej kobiecie, a Oriana niedługo się o tym dobrze przekona … 🔥

Bardzo lubię pióro Dagmary, dlatego nie mogłam sobie odpuścić przeczytania tej nowości. Ciekawiło mnie, czym tym razem oraz w którą stronę pójdzie ta historia. Muszę przyznać, że bawiłam się świetnie przy historii Oriany 🤭

Lekka, momentami zabawna i zaskakująca. Książka na raz, akurat w trakcie nabijania kroczków na bieżni (serio! Tak tematycznie ✨)

Spodobał mi się wątek projektu. Głównie dlatego, ze akcja została przeniesiona do Los Angeles. Autorka pokazała nam trochę tego miejsca również od strony turystycznej. Widać, ze został poświęcony czas na research a nie ukrywam, jestem na to w jakiś sposób wrażliwa 😅

„Trening miłości” to fantastycznie historia pokazująca, jak małe kroczki w naszym życiu mają znaczenie. Szczęście również czai się w miejscach i momentach w których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Oriana jest przykładem bohaterki konsekwentnej, dążącej do postawionego celu. Jej postać pokazuje, ze nie zależnie od wagi każdy może znaleźć sobie drugą połówkę. Można powiedzieć, że Dagmara tą historią chce przełamać stereotyp panujący w książkach odnośnie wyglądu głównej bohaterki. Dlatego uważam, że jest to historia warta przeczytania ✨

Pakuj się, lecimy do …!

Los Angeles! 👼🇺🇸

Oriana jest skupioną na firmie ciężko pracującą kobietą, której potrzeby często spadają na drugi plan. Szybkie jedzenie w przerwach oraz brak ruchu doprowadziły do stanu w którym źle czuła się w swojej skórze. Kiedy przyjaciółka umawia ją na trening z trenerem personalnym nie spodziewa się jaką walkę jej przyjdzie stoczyć. Wielkie zmiany przyjdą nie tylko w jej wyglądzie, ale i serduszku.

#treningmiłości to historia wspaniałej i pozytywnej kobiety, której towarzyszymy podczas jej przemiany. Która staje na nogi oddzielając grubą krechą to co było i stawia czoła temu co będzie. Która ciężką walka nad sobą depcze swoje słabości i walczy o marzenia. Nie poddając się dąży do celu, a jest nim nikt inny jak ona sama. I to jest najpiękniejsze! Chwila, kiedy wyłączamy wewnętrznego krytyka gotowi uwierzyć w siebie i realizować swoje pragnienia - w tym swoje szczęście I prawdziwą miłość. Trzeba tylko dać temu szansę.
Ze swojej strony tylko dodam, że to najlepszy tytuł Autorki, jaki wydała do tej pory. Ma nietuzinkową fabułę i wspaniałych bohaterów z którymi nie chciałam się rozstawać.

Z czystym sumieniem #piekielniepolecam wypatrywać kolejnych książkowych propozycji Pani D.S.Wojciechowskiej.

Kochani, dziś przychodzę do was z moją opinią na temat najnowszej książki D.S.Wojciechowskiej.
Dziękuję, że mogłam być jej ambasadorką.

Oriana to bardzo ambitna kobieta sukcesu, która odnosi znakomite wyniki prowadząc swoją firmę.
Kobieta nie czuje się jednak zbyt dobrze w swoim ciele. Chciałby prezentować się jak modelka z okładki magazynu.
Z pomocą przychodzi jej brania dusza.
Czy kobiecie uda się osiągnąć cel?
A może dodatkowo, zdobędzie też coś cenniejszego?

Wiecie, czasami czujemy potrzebę przeczytania czegoś lekkiego, odprężającego.
Bywa, że wypadamy w zastój czytelniczy. Dla mnie najlepszym i sprawdzonym sposobem jest sięganie po cienkie książki.
Najlepiej takie, która nie poruszają trudniej tematyki.
Ba! Wręcz przeciwnie,, wprawiają w lekki nastrój.
Taki właśnie był "Trening miłości".
To cienka nowelka, która idealnie sprawdzi się po ciężkiej książce.
Na pochwałę zasługuje też jej wydanie. Uwierzycie mi, ale te dodatki, wklejki robią robotę i idealnie wpisują się w klimat książki.
Pomimo swojej niedużej objętości, wspaniale oddaje klimat zagranicznego, amerykańskiego vibe 'u.
Mnie najbardziej urzekła Oriana.
Ta kobieta jest bardzo ambitna, dążąca do celu.
I przede wszystkim jest Plus size. Taka jak ja.💜
Od razu poczułam do niej sympatię.
Doskonale odczułam jej bolączki dotyczące wyglądu i tego, jak porównuje się z innymi.
Wiem, jak to jest nie wierzyć, że przystojniakowi, może podobać się "taka" dziewczyna. Na rynku wydawniczym brakuje mi książek z bohaterami Plus size, więc cieszę się, że poznałam Orianę.
Naprawdę widać, że ma niską samoocenę, ale z pomocą przyszedł jej nowy trener. Mega ciacho, który wpisuję się w ideał piękna z okładek zagranicznych magazynów.
Czy pozwoli uwierzyć Orianie w siebie? Czy jej pomoże?
To musicie sprawdzić sami!
Ja ze swojej strony obiecuje krótką, ale intensywną przygodę z pięknym trenerem, niesamowity letni klimat oraz chwile relaksu.
Szykujcie się na historię, której nie da się nie polubić.
Mnie urzekła!
Zachęcam do lektury 😍
Dostępna na Legimi 😍

Dziękuję, że mogłam być jej ambasadorką.

Z pomocą przychodzi jej brania...

💞 OPINIA 💞

Tytuł: "Trening miłości"
Autor: D.S Wojciechowska
Wydawnictwo: Magia Słów
Premiera: 18.04.2024

" Miłość nie zna miejsca ani godziny.
Nigdy nie wiesz,kiedy trafi cię strzała amora"

Oriana Kubicz to wspaniała bizneswoman, która dzięki swojej ciężkiej pracy odniosła wielki sukces. Jedynie co jeszcze brakuje jej do pełni szczęścia to wymarzona sylwetka. Wiele razy próbowała pozbyć się zbędnych kilogramów ale zbyt szybko wracała do starych nawyków. Tym razem postanawia że się nie podda i będzie walczyć ze swoim słabościami. Podczas swojej pierwszej wizyty w siłowni poznaje swojego trenera Krisa. Okazuje się że jest on przyszywanym bratem jej przyjaciółki. W pewnym momencie w jej życiu pojawia się mężczyzna,który tak bardzo zawróci jej w głowie i nie da jej o sobie zapomnieć.
Czy dla mężczyzny Oriana będzie gotowa zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę?
"Trening miłości " to wspaniała historia która wciąga od pierwszych stron.Jest to idealna lektura na jeden wieczór. Bardzo miło spędziłam z nią czas. Mimo że jest krótka to emocji w niej nie zabraknie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej historii. Uwielbiam lekkie pióro autorki. Bohaterowie po prostu skradli moje serce. Autorka pokazuje że życie pisze nam różne scenariusze i że nie zawsze jest takie jakie byśmy chcieli. Czasem nawet drobny krok potrafi wywrócić mam życie do góry nogami. Z każdą przeszkodą można sobie poradzić tylko trzeba nie stać w miejscu tylko działać.
Książka jest dostępna na Legimi 🥰
Z całego serca polecam przeczytać ❤️

💞 OPINIA 💞

Tytuł: "Trening miłości"
Autor: D.S Wojciechowska
Wydawnictwo: Magia Słów
Premiera: 18.04.2024

" Miłość nie zna miejsca ani godziny.
Nigdy nie wiesz,kiedy trafi cię strzała amora"

Bohaterka plus size, walka ze swoimi słabościami, sukces zawodowy, wyjazd za granicę i tlący się przy tym wszystkim romans.
To właśnie znajdziecie w TRENINGU MIŁOŚCI, który już 18 kwietnia ma swoją premierę 🥰😍

TRENING MIŁOŚCI od D.S.Wojciechowskiej to krótka, ale treściwa nowelka, od której nie sposób się oderwać 🖤

Oriana osiągnęła sukces zawodowy, a jej firma doskonale radziła sobie na rynku. Ori brakowało tylko sylwetki z marzeń, dzięki której poczułaby się lepiej. I tak też rozpoczęła się jej walka o lepsze jutro, a wraz z nią pojawił się ktoś, kto od razu zawrócił jej w głowie.
Uczucie uderza niekiedy niczym grom z jasnego nieba i po prostu trzeba mu się poddać...

TRENING MIŁOŚCI to kolejne już dzieło autorstwa D.S.Wojciechowskiej i zdecydowanie nie można mu się oprzeć.
To historia o niespodziewanym uczuciu, o pielęgnowaniu go i jednoczesnym odrzucaniu z obawy o przyszłość. To opowieść o szefowej dużej firmy i trenerze personalnym. To historia, która rozgrzewa serca i zabiera je wprost do słonecznego Los Angeles. To szansa na zapoznanie się z wyjątkowymi bohaterami i ich przeżyciami, w które nie sposób się nie wczuwać.

Oj urzekła mnie ta historia 😍. Mam słabość do romansów plus size, ale do tej pory musiałam sięgać po zagraniczne tytuły, bo na naszym książkowym rynku nie ma ich zbyt wiele. Teraz jednak dołączył TRENING MIŁOŚCI, więc dla zainteresowanych takim tematem będzie to prawdziwa perełka.

Jeśli jeszcze nie czytaliście albo dopiero usłyszeliście o tym tytule, to zdecydowanie zachęcam Was do przeczytania. Nowelka dostępna jest już też na Legimi, ale można ją zdobyć w wersji papierowej na stronie wydawnictwa 🥰

Oriana osiągnęła sukces zawodowy, a jej firma doskonale...

„Miłość nie wybiera sobie miejsca i czasu. Łapie znienacka gdziekolwiek się znajdujesz…”

Ori to seksowna, choć dla niej samej, o zbyt bujnych kształtach businesswoman, nie wiedząc czemu, działająca w swojej własnej firmie incognito. Najbliższy współpracownik, świetny w swoim fachu, ale nieprzejednany w „bałamuceniu” wszystkich pracownic, ma niesamowitą ochotę także na Ori. Lecz jak można się domyśleć, jego pozbawione jakichkolwiek hamulców firmowe podboje, tylko co raz to bardziej odpychają ją od niego i zresztą, ogólnie od mężczyzn.
Wszystko zmienia się, gdy poznając brata przyjaciółki i jego amerykańskiego przystojnego kolegę, i decyduje się wybrać z nimi do Los Angeles, na specjalny program treningowy, organizowany przez nich samych.

Czy przystojni trenerzy, a w szczególności jeden z nich, jest w stanie przebić mur, którym otacza się Ori?

Czy tak bliskie wspólne treningi, mogą spowodować, że Ori przewartościuje swoje pragnienia i zasady?

„Ciało pragnie więcej, lecz rozum podpowiada, bym jednak uważała…”

Na pewno czytając „Trening miłości” możecie mieć zakwasy, możecie też mieć rumieńce, a i pełen wachlarz emocji spowodowanych, tym, co autorka nam serwuje. Bardzo przyjemnie się czyta, przenosi nas w piękne miejsca i, aż się chce dorównać Ori, w drodze po piękne ciało, ale tak na prawdę, czy to jak wyglądamy jest najważniejsze? Bo przecież, jeśli ktoś od pierwszych chwil poczuje „to coś” do drugiej osoby, to na pewno nadprogramowe kilogramy, nie będą miały żadnego znaczenia. Ważne jest, żeby być sobą, działać zgodnie ze sobą, a jeśli „mordercze” treningi, to coś, co wyzwala w Was całe pokłady endorfin, to już dziś ruszajcie na bieżnię!

„Trening miłości” to, jak sam tytuł wskazuje mieszanka sportu i miłości, nutki pikanterii i zazdrości, zatem polecam Wam gorącą, bo czyta się świetnie i, tylko szkoda, że tak krótko.

"To niesamowite, jak jedna mała zmiana w życiu niesie za sobą lawinę trudnych decyzji..."

"Trening miłości" 🧡

Oriana jako prezes swojej firmy spełnia się zawodowo, wygrywa wielki przetarg i tym samym spełnia marzenie, którym jest sukces! Do pełni szczęścia brakuje jej tylko wymarzonej sylwetki! Łatwo mówić trudniej zrobić... ale Ori się nie poddaję! Zaczyna więc walkę, która nie będzie tylko bitwą o ciało z rozkładówki sportowego magazynu 😁🧡

Ktoś się pojawia w jej życiu... I na wyciągnięcie jej ręki jest prawdziwy 'amerykański sen'... Czy się uda? Czy oboje będą umieli zaryzykować wszystko?
A powiedzenie, że wszystko zaczęło się od siłowni nabierze nowego znaczenia? 😁🧡

" Wpatruje się w niego, nadal nie wydobywając z siebie żadnego dźwięku. Nie spuszcza wzroku z moich oczu, jakby właśnie tam znalazł odpowiedź."

Śmiało mogę powiedzieć, że stałam się wielką fanką nowelek! Idealne na rozpoczęcie lub zakończenie dnia!
Sprawdzą się również na czytelniczą niemoc czy zastój!

'Trening miłości' to idealna historia na każdy czas!
Dostarcza wielu pozytywnych emocji, bohaterowie którzy kradną serca 🧡 Wszystko jest tu na swoim miejscu, niczego nie brakuje ☝️🙌 Autorka stworzyła świetną opowieść, którą czyta się bardzo lekko i przyjemnie 🧡

Ogromnie POLECAM 🧡

Przypominam! Premiera już 18-tego kwietnia 🧡 Nowelka będzie dostępna również w formie e-booka już 11-tego kwietnia!

#treningmiłości #nowelka #amerykańskisen #książkowaprzygoda #książkaidealnanazawsze #książkawartaprzeczytania
#książkaktórejniezapomnisz #książkowamiłość #czytambolubię #ktoczytażyjepodwójnie #czytanietostylżycia #czytanietopasja #mojaopinia
#czytamlegalnie #bookstagrampl

"Trening miłości" 🧡

• TBR
  • Cudowne
  • Pojedyncze/Książki bez serii
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa/Romantasy

Dodaj cytat z książki Trening miłości