Gamerka. Zimowa gra

Okładka książki Gamerka. Zimowa gra Katarzyna Wycisk
Okładka książki Gamerka. Zimowa gra
Katarzyna Wycisk Wydawnictwo: K.Wycisk Cykl: Gamerka (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Gamerka (tom 1.5)
K.Wycisk
2023-12-18
2023-12-18
#gamerka #białykrólik #kapelusznik

Jakże przyjemnie było wrócić do bohaterów, których tak polubiłam, znowu przeczytać jak się przekomarzają i jak gorąco potrafi być między tą dwójką! Jeśli czytaliście Gamerke to koniecznie sięgnijcie też po to opowiadanie. Zdecydowanie osładza oczekiwanie na drugi tom, który mam nadzieję już całkiem niedługo będzie dostępny

Pierwszą część cenię sobie przede wszystkim za ujmującą fabułę, naprawdę ciekawie zarysowanych bohaterów i wartką akcję. I nietuzinkową tematykę. Nie jestem fanką erotyków, dlatego akurat te fragmenty były dla mnie najmniej interesujące. Z tego względu tak nisko oceniam to opowiadanie - bo tutaj główni bohaterowie większość czasu spędzają na igraszkach, co w moim przypadku jest akurat bardzo rozczarowujące. Sylwetki Kiliana i Wiktorii są na tyle interesujące, że czekałam raczej na głębszą analizę psychologiczną, jakieś przemyślenia, być może nawet na ciekawostki związane ze światem esportu. Tymczasem dostałam po prostu... Cóż. Ktoś, kto czyta dla momentów, nie będzie rozczarowany. Ja niestety jestem.

Bardzo fajne opowiadanie, chociaż myślę że spokojnie mogło zostać wplecione w "Gamerke. To tylko gra", a nie być osobnym dodatkiem.

• Wishlist
  • Chcę w biblioteczce