Okładka książki Jak wyleczyłem nieuleczalne. Czyli o naturalnej sztuce uzdrawiania za pomocą odpowiedniego jedzenia i niejedzenia. Jarek Growin
Jarek Growin Wydawnictwo: Manufaktura Książek zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Manufaktura Książek
2023-01-01
2023-01-01
Brak Brak
reumatoidalne zapalenie stawów jak wyleczylem nieuleczalne rzs jarek growin post na wodzie post suchy dieta owocowa jedz to co chce byc zjedzone jak wyleczyc rzs jak wyleczylem cukrzyce jak wyleczylem reumatoidalne zapalenie stawow

Ciekawa książka, łączy w sobie wiedzę z różnych obszarów. Jestem pod wrażeniem. Na razie stosujemy dietę i obserwujemy efekty. Samopoczucie się poprawiło, nie ma zmęczenia.

Człowiek przez lata buja się od lekarza do lekarza, od profesora do profesora, traci na to miliony monet, a tu się okazuje, że jest taki ktoś taki jak Jarek Growin, który zhakował system i doszedł do tego, jak wyleczyć reumatoidalne zapalenie stawów praktycznie naturalnymi sposobami oraz to opisał w przystępny i wciągający sposób. Przyznam, że nie wierzyłem, bo już dużo przerabiałem na sobie, ale warto spróbować, bo jest rzeczywiście tak jak pisze autor.

Nie znalazłem lepszej książki w temacie samoleczenia, która by rozkładała na czynniki to, co rzeczywiście jest potrzebne aby wyjść z takiego g.... jakie sam miałem. Mój wieloletni RZS też uległ już po kilku tygodniach od stosowania porad z tej książki, ale faktycznie sama dieta nie wystarczyła. Musiałem zastosować post jak opisał to autor. Zdecydowanie polecam!

Znakomita. Odmieniła moje życie i pozwoliła opanować chorobę nieuleczalną - cukrzycę. Tak, nie RZS, a problemy z cukrem. Dzięki
głodówkom, zmianie diety i kilku nawyków żywieniowych - cukier z pułapu 270-280 spadł poniżej 100 (: Uniwersalność pewnych metod jest zaskakująca - dopóki ich nie spożytkujemy. Nie czekać, ZDROWIEĆ !!!

To co opisał autor rzeczywiście jest skuteczne, dzięki tej wiedzy wyeliminowałem mój ból nadgarstków i stóp, z którym męczyłem się przez dziesięć lat. Ta książka powinna być podręcznikiem w szkołach, bo opisuje generalne zasady, a nie tylko coś, co dotyczy RZS. Post na wodzie jest skuteczny i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale post suchy, enterosorbcja, czy dieta owocowa to techniki, o których nigdy wcześniej nie słyszałem a są banalne i skuteczne. Nie wpadłbym też wcześniej na to, że mój reumatyzm brał się od zębów. Zarówno dentysta jak i reumatolog mówili, że to nie tędy droga. A jednak! 10/10 POLECAM!