Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej...

Okładka książki Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej... Brian Tracy
Okładka książki Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej...
Brian Tracy Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2023-01-01
2023-01-01

Brian Tracy to jeden z najpopularniejszych autorów poradników biznesowych jest on autorem wielu bestsellerów. Myślę, że większość kojarzy go z jego książką „Nawyki warte miliony”, która niedługo będzie miała premierę w nowym wydaniu.

Wcześniej czytałam jedną książkę Pana Tracyego i była dosyć ciekawa, jednak ta jest zdecydowanie lepsza. Oczywiście mam tutaj na myśli treść książki, bo tytuł tak jak już zauważyło, to wiele osób jest nietrafny. Samo przeczytanie tej książki nie sprawi, że staniemy się bogaci, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki potrzebne jest wdrożenie w życie zawartych tutaj rad.

W książce znajdziemy wiele porad, które mogą nam pomóc na naszej ścieżce do osiągnięcia bogactwa. Jak wiadomo, każdy człowiek ma inne potrzeby i dla każdego inna kwota oznacza poziom bogactwa. Rady zawarte w tej książce będą pomocne dla każdego.

„Bądź bogaty teraz...” to nie jest książka tylko o pieniądzach i ich zarabianiu, bo na te kwestie ma wpływ wiele aspektów. Autor zaczyna od podstaw i tłumaczy czym są pieniądze i jakimi prawami się rządzą oraz przedstawia swoje sprawdzone sposoby na wzbogacenie się.

W kolejnym rozdziale Brian Tracy rozprawia się z mitami związanymi z pieniędzmi. Wspomina prawo przyczyny i skutku, zgodnie z którym zmieniając swoje myślenie, możemy zmienić swoje życie. Oczywiście to nie jest łatwe, ale należy uświadomić sobie, że nasze myśli mają ogromny wpływ na nas.

Myśląc negatywnie o pieniądzach i bogactwie nie mamy prawa oczekiwać, że staniemy się bogaci. Nie można jednocześnie gardzić tym czego się pragnie.

Same myśli nie zapewnią nam fortuny do tego potrzeba jeszcze działania i tutaj autor pokazuje nam, co należy robić i w jaki sposób aby przybliżyć się do swojego finansowego celu.

Autor przytacza wiele ciekawych historii, są to zarówno opowieści książkowe, jak i historie, które usłyszał od swoich klientów bądź osób uczestniczących w jego wykładach. Znajdziemy tutaj także wiele wspomnień dotyczących samego autora, jego życia i biznesów, jakie prowadzi.

Oprócz tego w książce znajdziemy wiele tytułów innych ciekawych książek, po które warto sięgnąć, jak i wspomnienia autorów tego typu lektur i cytaty znanych milionerów. Pojawiają się tutaj między innymi: Earl Nightingale, Barbara De Angelis, Ayn Rand, Napoleon Hill, Warren Buffett, Steve Jobs i inni.

Książkę polecam w szczególności osobom czytającym książki biznesowe, a także myślącym o własnym biznesie oraz tym, którzy chcą być bogaci i nie boją się ciężkiej pracy.

Fanom Briana Tracyego, chyba nie muszę jej polecać, bo i tak po nią sięgną. Dla mnie ta książka była bardzo ciekawa, dowiedziałam się z niej paru nowych rzeczy.

Poradniki biznesowe czytam od dwóch lat, jednak nie sięgam po nie zbyt często, ale książki autora zawsze przyciągają mój wzrok, pewnie to zasługa tych pięknych wydań w twardej oprawie. Na koniec zostawiam Wam dwa cytaty z książki:

„Coraz rzadziej zastanawiamy się nad wydatkami. W dzisiejszych czasach wielu z nas najczęściej wydaje pieniądze pod wpływem impulsu. Kupujemy bezmyślnie i dlatego właśnie przy sklepowych kasach można znaleźć kusząco wyeksponowane produkty, których nikt tak naprawdę nie potrzebuje - a jednak je kupujemy.”

"(...) aby móc stawać się coraz lepszym, trzeba wybrać odpowiednią dziedzinę i pracować nad samorozwojem. Nie warto dążyć do doskonałości w dziedzinie, do której nie ma się serca.”

Pieniądze szczęścia nie dają? BZDURA!

Jeżeli nie wiesz kto to Brian Tracy, to jak najszybciej kupuj tę książkę!📚
Z tym autorem znam się nie od dziś i jak tylko dostałam paczkę od to wiedziałam, że to będzie totalny sztos. 🤩

No bo kto nie chce zarabiać dużo pieniędzy?💰
W końcu pieniądze dają nam szereg możliwości!
Dzięki nim możemy podróżować, spełniać marzenia, a w przypadku zachorowania opłacić leczenie.

A ta pozycja świetnie opisuje jak dorobić się tych całkiem fajnych pieniędzy 😉

BEZ zbędnej gadaniny, bez miliona nazwisk, dat - czyli tego, czego i tak większość osób nie zapamięta. 🤷🏼‍♀️

SAMO MIĘSO jak to mówią.

Praktyczne wskazówki i autentyczne historie. 😎
Kilka z tych wskazówek już wcieliłam w życie, o innych dopiero się dowiedziałam. 🙋🏼‍♀️

Pieniądze szczęścia nie dają? BZDURA!

Jeżeli nie wiesz kto to Brian Tracy, to jak najszybciej kupuj tę książkę!📚

No bo kto nie chce zarabiać dużo pieniędzy?💰
W końcu pieniądze dają nam szereg możliwości!
Dzięki nim możemy podróżować, spełniać marzenia, a w...

📚BĄDŹ BOGATY TERAZ! @thebriantracy
🔸🔹🔸🔹🔸🔹
🎯Zarabiaj więcej, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej

„Bądź bogaty teraz!” to niezwykle inspirująca i praktyczna książka, która rzetelnie podejmuje temat pieniędzy, zarządzania nimi i osiągania finansowej niezależności. Autor Brian Tracy, z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie rozwoju osobistego, skupia się na rozwiewaniu mitów i błędnych przekonań związanych z pieniędzmi.

Książka otwiera oczy na to, jak wiele ludzi polega na przypadku w kwestii swojego bogactwa, nie zdając sobie sprawy z istniejących sprawdzonych metod osiągania sukcesu finansowego. Tracy nie tylko demaskuje popularne mity o pieniądzach, ale także przedstawia czytelnikowi konkretne strategie, dzięki którym każdy może poprawić swoją sytuację finansową.

Autor nie pozostawia czytelnika z suchymi teoriami, ale dostarcza konkretne kroki do osiągnięcia finansowego sukcesu. Wspiera to przykładami z własnego życia oraz historiami innych osób, które dzięki zastosowaniu przedstawionych w książce zasad, odniosły spektakularne sukcesy.

Jedną z największych zalet tej książki jest jej kompleksowe podejście do tematu. Tracy nie skupia się tylko na zarabianiu pieniędzy, ale także na ich mądrym inwestowaniu, odpowiednim zarządzaniu wydatkami i ochronie zgromadzonego majątku. Dzięki temu czytelnik otrzymuje pełen obraz, jak zbudować trwałe fundamenty finansowe.

Warto również podkreślić, że język użyty przez autora jest zrozumiały i przystępny, co sprawia, że nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia w dziedzinie finansów z łatwością zrozumieją przedstawione koncepcje.

Sięgając po książkę Briana Tracy dowiecie się między innymi:

🎯Czym tak naprawdę jest pieniądz,
🎯Plusy i minusy zadłużenia,
🎯Generowanie przychodów i tworzenie zasobności,
🎯Jakie są prawa pieniądza i w jaki sposób powinniśmy chronić swoje zasoby,
🎯Co ma ze sobą wspólnego pieniądz i szczęście.

Autor swoją książką ma na celu wyjaśnienia raz na zawsze wszelkich niejasności dotyczących pieniądza oraz zaprezentowanie w kompleksowy sposób i w jednym miejscu istotnych prawd, które się z nimi wiążą.

„Bądź bogaty teraz!" to nie tylko książka, to inwestycja w własny rozwój finansowy. Zachęca do działania, dostarcza praktycznych wskazówek i motywuje do osiągnięcia sukcesu. Jeśli marzysz o finansowej niezależności, ta książka jest dla Ciebie. Zainwestuj w siebie, zacznij działać bądź bogaty, teraz! Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu.

📚BĄDŹ BOGATY TERAZ! @thebriantracy
🔸🔹🔸🔹🔸🔹
🎯Zarabiaj więcej, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej

• Kupić
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Wysłuchane
  • Rozwijające :)
  • Szukam
  • Może przeczytam

Dodaj cytat z książki Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej...