Nie tak różowo

Okładka książki Nie tak różowo Andżelika Ratajczak, Krzysztof Weder
Okładka książki Nie tak różowo
Andżelika RatajczakKrzysztof Weder Wydawnictwo: Pan Wydawca sp. z o. o. biografia, autobiografia, pamiętnik
Pan Wydawca sp. z o. o.
2024-01-15
2024-01-15

Okładka książki Miało być różowo Andżelika Ratajczak, Krzysztof Weder
Miało być różowo Andżelika Ratajczak...

~ Mamy tu formę autobiografii Andżeliki znanej przez większość jako Babka "Kokardeczka" 🎀
Babeczke można znać z tik toka na którym osiągnęła zdecydowany sukces a jej filmy potrafią rozbawić do łez.
Natomiast życie Andżeli od najmłodszych lat nie rozpieszczało dorastająca młoda dusza kolorowy ptak ,dobry człowiek, i ten szary i ponury świat PRLu ...
Matka naszej bohaterki przez życie jak często się zdarza dokonała kilku złych wyborów przez małżeństwo z rozsądku po totalne zatracenie się w alkoholu wraz ze swym mężem o podobnych skłonnościach.
Wyobraźmy sobie dziewczynkę która przechodzi przez wiele przykrości w życiu, śmierć najlepszej przyjaciółki, która straciła życie przez własnego Ojca , dziecko które z dnia na dzień traci poczucie bezpieczeństwa poprzez używki w domu, dziecko które dorastając walczy o to aby młodsze rodzeństwo miało co jeść, było czyste , zadbane i miało poczucie bycia kochanym ....
Angelika przeszła przez piekło, ale wygrała, dała schronienie , kochający dom i bezpieczeństwo swoim pięciu braciom 🩷
I znając życie nie raz wylała może łez, bo czytając tę książkę można ich wylać sporo, mimo wszystkich okropności losu , ta cudowna Babeczka dalej ma szeroki uśmiech na twarzy i sprawia że ludzie również się uśmiechają... Książka o kobiecie która w swym życiu zrobiła wiele dobrego, dobra duszyczka 🎀 Zdecydownie polecam!

Matka naszej...

Zachęcona przez społeczność kokardek postanowiłam sięgnąć i ją po książkę 📖 hmmm… dla mnie to totalne dno,widać,że książka pisana przez amatorów.Niektore porównania doprowadzały mnie do szewskiej pasji.Nie jestem w stanie jej polecić.Szkoda na nią i czasu i pieniędzy

Poruszająca do granic możliwości jednocześnie niesamowicie inspirująca książka, która odważnie przedstawia realistyczny obraz życia. "Nie tak różowo" to zdecydowanie lektura, która potrafi skłonić do refleksji i zachęcić do działania, pomagając czytelnikom spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Niezwykle wzruszająca historia młodej kobiety, której los przewrócił do góry nogami całe życie… życie, które nie było dla niej łaskawe i usłane rożnami, a wręcz przeciwnie rzucało raz za razem kolejne kłody pod nogi oplatając je bolesną historią pełną smutku i cierpienia gdzie na końcu pojawiał się dziecięcy uśmiech piątki wspaniałych braci. Lekkość w piśmie sprawia, że czyta się ją jednym tchem i ciężko się od niej oderwać pomimo potoku łez i ściskającego gardła. Książka ukazuje trudy życia rodziny, walkę o przetrwanie i lepsze jutro, a przy tym OGROMNĄ miłość i potrzebę poczucia bezpieczeństwa. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a przypadkowi ludzie, których spotkamy na swojej drodze są w stanie odmienić los by życie nabrało różowych barw. Serdecznie polecam przeczytanie tej niezwykłej historii i dużą paczką chusteczek na otarcie łez wzruszenia! Autorom gratuluję, wasza historia pomimo trudności i bólu jakie wyrządziło Wam życie jest pełna miłości, szacunku i niebywale piękna! Mam nadzieję, że później było już tylko różowo i z dziecięcą niecierpliwością oczekuję kolejnej części!

Książka poruszająca, piękna, ukazująca trud młodej dziewczyny. Przygotujcie chusteczki, bo czytając ruszacie w świat pełen niesprawiedliwości.

Książka chwyta za serce mimo ciężkiego tematu polecam przeczytać.Podczas czytania powróciły do mnie emocje kiedy to ja byłam w podobnej sytuacji... Nie da się zapomnieć tego strachu wstydu oraz nadziei na lepsze jutro.... 🎀🎀🎀

Co to ma być ? 93 opinie z czego wiekszość wystawiona przez zablokowane konta których nie da się zaobserwować bo zapewne wystawiły opinie tylko tej jednej książce. To zwykłe oszustwo!
A ksiązki nie da sie czytac - przebrnęłam przez pierwsze kilkadziesiat stron tego dna i szkoda mi czasu...

W tej książce przeplotłam dwa światy – fikcji i prawdy – tylko po to, abym kolejny raz nie musiała się obnażać i walczyć z niesprawiedliwym osądem. Jestem w najlepszym okresie mojego życia, ale chciałam wam opowiedzieć, że w moim życiu nie zawsze było tak różowo”. Polecam ! Książka piękna i wzruszająca. Myślę, że każdy z nas przeżył podobną historię w swoim życiu. Ja osobiście utożsamiam się z tą książką.

Każdy w swoim życiu doświadczył miłości, cierpienia, radości, smutku, ja w swoim doświadczyłam tego również. Podczas czytania tej historii powróciły do mnie wspomnienia które wywołały łzy a jednocześnie uświadomiłam sobie, że mimo wszystko moje życie, moje błędy życiowe to nic w porównaniu z czym zmagała się Andzelika. Kochani marzę o tym aby was osobiście poznać a gdy to się stanie oddam pokłony dla tej cudownej kobiety i nie wypuszczę z uścisku. Bardzo polecam książkę do przeczytania dla osób które się jeszcze wachają, bo po prostu warto to zrobić.

Książka napisana prosto bez "wielkich słów". Ale opisująca pokręcone życie zwyczajnych niezwyczajnych ludzi. Historia z życia wyjęta. Warta przeczytania. Polecam.

Ktokolwiek zlecił sztuczne podbijane oceny tego dzieła automatycznie strzelił sobie w stopę. Ewentualnie w kolano. Po oczach rażą opinie zamieszczone przez dopiero co powstałe konta. Co ma na celu taka praktyka? Czy "marketingowcy" mają użytkowników serwisu za totalnych idiotów?

• Domowa biblioteczka📚
  • Brak w bibliotece
  • Popularnonaukowe
  • Samodzielne
  • Biografie/Autobiografie/Wspomnienia

Dodaj cytat z książki Nie tak różowo