Przez Ciebie zgrzeszyłam

Self Publishing
2023-11-21
2023-11-21

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Zapewne wszyscy z Was słyszeli powiedzenie że,,Miłość bywa ślepa". I właśnie taka miłość przytrafiła się Amelii. Z Rafałem poznali się przez przypadek i bardzo szybko zaczęli się spotykać. Ona zakochiwała się w nim z dnia na dzień coraz bardziej nie dostrzegając niepokojących sygnałów w jego zachowaniu. Ciągle znikanie, dziwni ludzie kręcącym się wokół niego i brak odpowiedzi na jej telefony oraz wiadomości. Jak tylko wydawało się że sprawy między nimi się unormowały zawsze musiało się coś zepsuć. Jednak nic nie zapowiadało tego co miało nadejść. Pewnego dnia Amelia odebrała telefon. Okazało się że dzwonił do niej jeden z braci Rafała aby poinformować ją że jej ukochany nie żyje. Jej świat jakby się zatrzymał. Wszystko przystało mieć znaczenie. Jednak jego śmierć to był tylko początek jej problemów. A Amelia musiała zacząć walczyć o swoje życie.

Jakie tajemnice ukrywał przed Amelią Rafał? Czy będzie w stanie uniknąć najgorszego?

Szczerze powiedziawszy nie bardzo wiem czy mam zachwalać Wam tą książkę czy nie. Z jednej strony fabuła bardzo mi się podobała i sam pomysł na książkę zasługuje na gratulacje. Jednak ja czytając ją w pewnym momencie miałam mętlik. Jak dla mnie za często autorka przeskakiwała z teraźniejszości w przeszłość. Ale to może tylko ja nie wystarczająco skupiłam się na czytaniu 😉😄 A co do samej Ameli to brakowało jej trochę instynktu samozachowawczego. Nie dostrzegała żadnych znaków ostrzegawczych, które naprawdę były momentami bardzo wyraźne, sprowadzając tym samym problemy na siebie. A końcówka książki zdecydowanie przybrała za szybki rozwój wypadków i nie dowiedziałam się kilku interesujących mnie kwestii 😉
Jeszcze raz dziękuję bardzo za możliwość udziału w tym bt @fantastyczna_romantyczka oraz @milenawysocka_autorka 😘😘
#btprzezciebiezgrzeszyłam
#przezciebiezgrzeszyłam #btzfantastyczna #wędrującaksiążkabt #mojaopinia #bookstagram #książka #czytanietopasja

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

„Moje życie z Tomkiem” to książka, która bardzo mnie zaintrygowała. Dorota Sumińska to kobieta, którą sama kojarzę przede wszystkim z książkami dla dzieci, ale również jest ona lekarzem weterynarii i z ogromnym zamiłowaniem poświęca się problemom zwierząt, pracując jako psycholożka zwierzęca, co nie jest często spotykane. W tej książce kobieta postanowiła skupić się na swoim życiu prywatnym, swoich życiowych doświadczeniach miłosnych, emocjach, rozterkach oraz uczuciu, które połączyło ją już w młodym wieku z Tomaszem Wróblewskim. Niemniej jednak w tym okresie to nie był jeszcze ich czas. Życiowe drogi tych dwojga rozłączyły się na wiele długich, podczas których każde z nich oddzielnie układało swoje życie. Po wielu latach, podczas których nie mieli ze sobą kontaktu, los jednak postanowił ponownie postawić ich na swojej drodze. Na nowo odżyło uczucie, które tym razem połączyło ich na dobre i na złe. Dorota i Tomek to ludzie, którzy nieśli pomoc, bo niezależnie od tego, czy pomagamy ludziom, czy zwierzętom, to liczy się sama idea niesienia pomocy, która zdecydowanie połączyła tych dwoje. Znaleźli wiele wspólnych pasji, zainteresowań, oboje uwielbiali podróżować, ale przede wszystkim obdarzyli się wzajemnie silnym uczuciem na dobre i na złe. Miłość, która ich połączyła, była dojrzała, każde z nich dźwigało swój własny bagaż doświadczeń, który wiele w życiu nauczył każde z nich. Potrafili ze sobą rozmawiać, co jest niezwykle ważne w związku, który ma uszczęśliwiać ludzi. Oczywiście nie ominęły ich problemy dnia codziennego, trudne tematy, które musieli wspólnie przeanalizować, przedyskutować i przepracować. Niemniej jednak małżeństwo połączyła silna, wyjątkowa więź i zawsze mogli wzajemnie na siebie liczyć. A to jest jeden z najważniejszych elementów stworzenia szczęśliwego i trwałego związku. To historia miłości, która nie wykorzystała swojej pierwszej szansy, którą dało jej życie. Niemniej jednak w tym przypadku okazało się, że nic straconego, gdyż życie postanowiło dać im jeszcze jedną szansę. Tym razem Dorota i Tomek swoją szansę wykorzystali, jak tylko mogli. Cieszyli się wspólnym życiem, korzystali z niego, choć było ono również przeplatane smutkami, chorobami i śmiercią.
Ta książka ma wielki atut, jakim są listy autorki, które kierowała do swojego męża. Poprzez tę formę wykorzystaną, w swego rodzaju pamiętniku miłości, jakim jest książka, nabiera ona niezwykle głębokiego przekazu, wiele wiarygodności i wzbudza jeszcze więcej emocji w czytelniku. Jest to forma, która niezwykle podkreśla wartość łączącego ich uczucia oraz jego głębię.
Dla mnie to książka wyjątkowa swego rodzaju jest to pamiętnik autorki, w którym przedstawiła historię pięknego uczucia, którego miała możliwość doświadczyć w swoim życiu. Niestety nie każdy z nas ma możliwość przeżycia tak wspaniałego uczucia szczególnie, teraz kiedy do miłości wielu podchodzi bardzo powierzchownie. Autorka pokazuje, że w życiu nie zawsze jest łatwo, każdy na swojej drodze spotyka nieprzyjemności i problemy, ale najważniejsze jest to, aby zawsze wspólnie szukać ich rozwiązania.
Ta książka jest niezwykle wartościowa. Wiele przemyśleń, które ujęła w niej autorka, może być pomocne dla każdego z nas i możemy sami z nich w życiu skorzystać. Nie jest to pozycja długo, dlatego jej przeczytanie nie zajmuje dużo czasu, a dzięki wspaniałemu stylowi autorki dosłownie mamy wrażenie, jakbyśmy płynęli "Przez Ciebie zgrzeszyłam" to debiutancka powieść autorki, a ja po debiuty sięgać uwielbiam! Ten tytuł jest dla mnie natomiast szczególny, gdyż po raz pierwszy miałam okazję go przeczytać na długo przed wydaniem i ostateczną korektą.

"Przez Ciebie zgrzeszyłam" opowiada historię Amelii, młodej dziewczyny, którą poznajemy na życiowym rozdrożu. Ucieka przed swoją przeszłością, która niestety ciągle do niej wraca.

Dziewczyna zakochała się w Rafale, którego pewnego dnia los postawił na jej drodze. Zakochała się bez opamiętania, a jak wiadomo taka miłość potrafi być destrukcyjna i potrafi nam nieźle również namieszać w życiu. Ama, bo tak każdy zwraca się do głównej bohaterki, wraca do Warszawy, gdzie odwiedzą swoją przyjaciółkę Weronikę i próbuje wyjaśnić rozwiązać swoją przeszłość. Niestety zamiast rozwiązania problemów otrzymuje ich kumulację i to dosłownie w zdwojonej dawce.

Mnie ta historia porwała, a duża zasługa w tym dla odwagi autorki, która nie bała się podejmować radykalnych decyzji dotyczących losów bohaterów. Niejednokrotnie przecierałam oczy ze zdumienia, że to naprawdę się dzieję.

Bardzo polubiłam bohaterów tej książki i już mam nadzieję spotkać się z nimi w kolejnej powieści autorki, szczególnie po takim zakończeniu, jaki nam zafundowała!

Dla mnie jest to niezwykle udany debiut, który bardzo serdecznie polecam! Zdecydowanie warto dać szansę i sięgnąć po twórczość autorki!

Debiut literacki Mileny Wysockiej „Przez ciebie zgrzeszyłam" to moja nagroda.
🌟Amelia poznaje przystojnego Rafała, w którym się zakochuje, jednak jego tajemnice doprowadzają do tragedii. Śmierć ukochanego otwiera drzwi do skrywanych kłamstw. Dziewczyna próbuje poskładać złamane serce kiedy z pomocą przychodzi Michał. Jednak przeszłość zaczyna się o nią upominać, co doprowadza do walki o własne życie.
🌟Interesująca pozycja, w której przestępczy świat jest tłem dla historii o naiwnej kobiecie tak bardzo pragnącej miłości, że nie widzi prawdy, zatracając właściwą drogę. Wciągająca fabuła, nieprzewidywalna intryga, rodzinne porachunki, manipulacja i brutalność, która w pewnym momencie rozpościera skrzydła do tego stopnia, że trudno było mi to czytać. Uwagę przykuwają bohaterowie pełni sekretów, poświęceń, ale też z dużą dozą przyjaźni i uczuć spowici siecią wzajemnych powiązań. Umiejętnie wprowadzone trzymające w napięciu zaskakujące zwroty akcji połączone z romansem. Czyta się bardzo szybko. Całkiem dobry debiut. Niczym nie różni się od książek pisarzy, którzy wydali ich wiele.
🌟Zapraszam w podróż do świata pełnego zdrad, miłości, seksu, strat, morderstw, nadziei, bezwzględnej rodziny. Krótko mówiąc - eksplozji emocji.

Debiut literacki Mileny Wysockiej „Przez ciebie zgrzeszyłam" to moja nagroda.

Pragnęła miłości, ciepła, zrozumienia i liczyła na to, że Rafał będzie mężczyzną, który jej to da. Zakochała się w nim szybko, nie zauważając pewnych zachowań, które były dość niepokojące. Jednak miłość potrafi zaślepić i tak było w jej przypadku. Na szczęście nadszedł moment, w którym otworzyła oczy, postanowiła zniknąć i zacząć wszystko od nowa. Wydaje się proste i nawet jej się to udało, na chwilę i to nie za długą. Telefon od prawnika z informacją o śmierci Rafała, wiele zmienił. Amelia wraca, aby się z nim spotkać, a na spotkaniu otrzymuje list, który napisał dla niej Rafał. Dopiero zabliźnione rany otwierają się na nowo, a ona dowiaduje się, że nic nie było takie, jak się wydawało. Mężczyzna miał wiele tajemnic, a ona postanawia je odkryć wszystkie. Doskonale wie, że bez tego nie będzie umiała ruszyć do przodu, zostawiając wszystko za sobą. W pewnym momencie w jej życiu pojawia się Michał. Kim jest i co go połączy z Amelią? Jakie tajemnice skrywał Rafał? Czego Amelia dowie się z listu? Czy będzie jej dane zapomnieć o przeszłości i zacząć wszystko od nowa?

Książka jest debiutem literackim, według mnie na naprawdę wysokim poziomie. Historia, jaką znalazłam w książce, okazała się ciekawa, wciągająca, a przy tym niebanalna. Akcja sprawnie poprowadzona, ze zwrotami, które niejednokrotnie mnie zaskoczyły. Czytało się ją bardzo szybko, mnie wciągnęła praktycznie od pierwszych stron i nie pozwoliła się od siebie oderwać aż do samego końca. Podczas czytania towarzyszyły mi różnorodne emocje.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani. Główną bohaterką jest Amelia, jednak nie mogę zdradzić wam o niej więcej, niż macie wyżej w zarysie historii.

„Przez Ciebie zgrzeszyłam” to książka, która moim zdaniem jest świetnym debiutem i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2024/01/przezciebiezgrzeszylammilenawysocka.html

PRZEZ CIEBIE ZGRZESZYŁAM
@milenawysocka_autorka

Kiedy Amelia poznaje przystojnego i czarującego Rafała, nie spodziewa się że jej życie zostało dokładnie przez niego zaplanowane. Pewnego dnia Rafał niespodziewanie umiera a Amelia będzie musiała zacząć walczyć o swoje życie. Ale przede wszystkim będzie musiała rozwiązać zagadkę - kim tak naprawdę był Rafał?
Na szczęście na jej drodze pojawia się Michał, który pomaga dziewczynie i staje się jej aniołem stróżem.
Kiedy dziewczyna myśli, że już będzie dobrze na jej drodze pojawią się oni..... i od tej pory będzie musiała zawalczyć o życie.

Kolejna autorka która debiutuje, ale z takim przytupem i żarem 🔥, że aż ciężko uwierzyć że to jest debiut. Milenko gratuluję Ci z całego serca. Porwałaś mnie tą historią, sprawiłaś że moje serce nie raz i nie dwa o mało nie wyskoczyło z piersi. Zaserwowalaś mi taki emocjonalny wybuch, że czasami aż się zastanawiałam czy to już koniec. Fabuła oraz wszystkie wątki są idealnie dopracowane. Akcja, bohaterowie wszystko to sprawiło że nie mogłam się od niej oderwać.
Mam tylko male ale: potrzebuje kontynuacji na już na teraz, no bo jak można zostawić czytelnika w takim momencie!!!
Kochani jeżeli lubicie w opowieściach wątek gorącego romansu, tajemnice, władze, miłość, radość to wszyscy to znajdziecie w tej powieści.

PRZEZ CIEBIE ZGRZESZYŁAM
@milenawysocka_autorka

Na szczęście na...

Świetny debiut! Czytałam z zapartym tchem, a zakończenie sprawiło, że nie mogę doczekać się kolejnej części.

Dzisiaj przychodzimy do Was z recenzją naszego drugiego patronatu 😍 Jesteśmy podekscytowane tak samo jak za pierwszym razem, a nawet bardziej, ponieważ to nasze kolejne "dziecko" w kolekcji.

Bardzo dziękujemy za możliwość objęcia patronatem Twojego debiutu @milenawysocka_autorka . No i muszą się też znaleźć podziękowania dla @maggie_w_ksiazkach za to, że o nas pomyślała i zaproponowała współpracę przy tym tytule. To był strzał w dziesiątkę! Cieszymy się bardzo, że mogłyśmy towarzyszyć autorce przy jej pierwszej podróży wydawniczej.

Jeśli jeszcze nie znacie Mileny, to oto kilka słów na jej temat, bo zapewniam Was, że warto zapamiętać to nazwisko i oczekiwać kolejnych książek, które wyjdą spod jej pióra.

Milena Wysocka, urodzona w 1998 roku debiutująca pisarka, z wykształcenia finansistka, z zamiłowania tancerka i czytelniczka książek.
Uwielbia podróżować po świecie i wędrować po górach. Inspiracje do swojej twórczości czerpie z odwiedzonych miejsc i wewnętrznych wrażeń.

A teraz czas na najważniejszą część, o czym tak naprawdę jest książka.
"Przez Ciebie zgrzeszyłam" opowiada o Amelii, która stara się na nowo ułożyć sobie życie po tym jak jej partner Rafał ginie w wypadku samochodowym. Niestety przeszłość dość szybko daje o sobie znać. Pewnego dnia kobieta odbiera telefon od prawnika i dowiaduje się o liście, który zostawił dla niej Rafał. Jakby tego było mało okazuje się, że mężczyzna przez cały ich związek ją okłamywał, a jego nie do końca legalne działania sprowadziły na kobietę ogromne niebezpieczeństwo.

Amelia postanawia odkryć prawdę kim tak naprawdę był Rafał, bo wie, że dopiero rozwikłanie tej sprawy pozwoli jej żyć dalej. W międzyczasie na jej drodze pojawia się Michał, który już od pierwszych chwil sprawił, że Amelii szybciej zabiło serce. Między ta dwójka zaczyna się tworzyć więź i wszystko wydaje się w końcu układać jak należy, ale wtedy sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana.
Amelia nie wie co robić ani tym bardziej komu tak naprawdę powinna zaufać. Nie wie kto w jej otoczeniu mówi prawdę, a kto znowu ją okłamuje. Na to wszystko nakładają się również wydarzenia, które jeszcze bardziej utwierdzają kobietę, że jej życiu grozi ogromne niebezpieczeństwo. Czy Amelii uda się odkryć prawdę i zacząć w końcu normalnie żyć?
Autorka z rozdziału na rozdział buduje coraz większe napięcie. Problemy i tajemnice nawarstwiają się przez cały ten czas i pojawia się coraz więcej niewiadomych. To wszystko powoduje, że książkę wręcz się pochłania. I jak możecie się domyślać kończy się tak, że ma się ochotę od razu poznać dalsze losy Amelii.

"Przez Ciebie zgrzeszyłam" to historia o tym, że czasami gdy wszystko wydaje się piękne i kolorowe to wcale takie nie jest, a osoby, które kochamy mogą nami manipulować i nas okłamywać. Całe szczęście bohaterką jest kobieta, która chcę zawalczyć o prawdę, miłość i swoje życie. Dlatego nawet gdy momentami ma się ochotę krzyczeć "Amelia nie ufaj mu" albo "Amelia nie rób tego", to naprawdę da się polubić główną bohaterkę i wraz z nią przeżywać wszystkie chwile, które są przedstawione w książce.
Naprawdę gorąco polecam zapoznać się z tą książką i oczekiwać wraz z nami na dalszą część historii!

Każdy ma w sobie demona, z którym walczy. Ale nie zawsze musi tę walkę wygrać. "
*****

Czy zdarzyło Wam się spotykać z kimś, o kim okazało się w przyszłości nie wiedzieliście zupełnie nic? Kogo przeszłość zniszczyła Wam życie?
Posłuchajcie historii Amelii...

Naszą bohaterkę poznajemy w obliczu bardzo trudnej sytuacji, gdy dowiaduje się, że jej ukochany nie żyje...a następnie zostaje wezwana do adwokata zmarłego mężczyzny, który przekazuje dziewczynie tajemniczy list, z którego dowiaduje się całej prawdy o Rafale, prawdy, która wyrwie jej część serca.

Cofamy się do momentu poznania Rafała i Amelii, na początku wszystko cudownie się układa. Jednak dziwne zachowania mężczyzny pojawiają się coraz częściej. Bywa on nieobecny, bardzo rozdrażniony, a na wszelkie pytania odpowiada tajemniczo, że nie może zdradzić żadnych szczegółów. Amelia jest zakochana, chciałaby spędzić z mężczyzną resztę życia, kiedy ukochany wyjeżdża załatwić pewne sprawy, już nie wraca....

Obecnie dziewczyna radzi sobie z tym, co przeczytała w liście. Jedyną jej ostoją jest przyjaciółka Werka. Przeszłość Rafała rzuca cień na życie Amelii. Nagle na jej drodze staje Michał, mężczyzna poznany podczas zamawiania posiłku, ląduje na nim jedzenie Amelii. W ramach przeprosin Michał daje dziewczynie swój numer i tak zaczyna się ich historia. Dość szybko rodzi się uczucie, niestety nie jest tej miłości pisany spokój...
Para musi uciekać, Amelii grozi realne niebezpieczeństwo, a wokoło dzieją się rzeczy, które je zwiastują. Michał nie opuszcza ukochanej w obliczu strachu o jej życie.
Czy para znajdzie spokój? Co przyniesie im los? Jak wielkie niebezpieczeństwo i jacy ludzie zagrażają dziewczynie? Kim naprawdę był Rafał?

Jest to historia nasączona pragnieniem prawdziwej miłości, sceny zbliżeń pomiędzy Amelią a Rafałem, później Michałem napisane są magnetyzująco i pobudzająco. Akcja pędzi jak szalona, zmierza do zaskakującego finału, którego się nie spodziewałam. Bardzo podoba mi się postawa przyjaciółki dziewczyny, nigdy takiej nie spotkałam w swoim życiu, a bardzo bym chciała. Książkę czyta się bardzo szybko, mi zajęła jeden wieczór. Nie sposób jej odłożyć nie wiedząc, co stanie się zaraz....
Tajemnice, układy, ciemne interesy. A wśród nich niewinna miłość, która chce trwać.
W ostatnich scenach nawet poleciała mi łza, w obliczu pewnej wiadomości.
Kochani, jeśli kochacie dark romance, gdzie pożądanie splata się z walką o życie. Gdzie nie ma miejsca na nudę, niepotrzebne opisy, to książka dla Was!
Jestem zachwycona tym debiutem.
Uwielbiam odkrywać takie perełki❤
" Przez Ciebie zgrzeszylam " was zachwyci!

*****

Posłuchajcie historii Amelii...

"Przez ciebie zgrzeszyłam" Mileny Wysockiej jest debiutem, który fabułą, bohaterami i emocjami dosłownie przeciekającymi przez palce podczas przewracania każdej kolejnej strony, podbił moje serce i zostanie w nim na bardzo długo. Dlatego już na wstępie bardzo Was zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł i obiecuję, że nie będziecie żałować ani jednej minuty spędzonej przy książce. Będziecie chcieli tylko więcej i więcej ( tak jak ja mam właśnie teraz❤️).
Autorka stworzyła historię pełną miłości, tęsknoty, bólu, strachu, tajemniczości i rozczarowania. A wszystko to towarzyszy naszej głównej bohaterce za sprawą dwóch mężczyzn, którzy z przytupem pojawili się w jej życiu. Rafał i Michał. Tak różni, a jednocześnie tak samo sprawiający ból w sercu Amelii.
Muszę przyznać, że autorka włożyła ogrom pracy w swoją książkę. Dopieściła każdy akapit, każdy dialog i każdego z bohaterów. Ani przez chwilę nie czułam znudzenia podczas czytania, ponieważ tępo akcji jest bardzo dobrze dopasowane do rozwoju sytuacji. Wątek kryminalny jest interesujący i momentami bardzo brutalny, a sceny erotyczne pobudzają naszą wyobraźnię 🥰
Na uwagę zasługuje zakończenie książki, które woła o następną część na już 🤭
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Takie książki czyta się z przyjemnością ❤️

Milenę poznałam, oczywiście wirtualnie, kilka miesięcy temu, kiedy oddała mi swoją książkę jeszcze w pierwotnej wersji. To było dla mnie nowe wyzwanie. Postanowiłam spróbować swoich sił jako beta czytelnik, bo uznałam, że to będzie dla mnie ciekawe doświadczenie. Oczywiście przeczytałam książkę i zakochałam się w niej już wtedy.

O czym jest ta historia? O ślepej miłość, o życiu w kłamstwie i ich skutkach.

Naszą bohaterkę, Amelię, poznajemy w momencie kiedy spieszy się na pociąg. Jej z pozoru idealne życie rozsypuje się wraz ze śmiercią jej chłopaka, Rafała. Dziewczyna nie może już patrzeć na znajome miejsca, bo w każdym zakątku widzi swojego ukochanego. Postanawia wyjechać. Trafia do Warszawy, gdzie zaczyna swoje nowe życie. Znajduje pracę, mieszkanie i zaczyna czuć, że odzyskuje kontrolę nad swoim życiem.

Kiedy już jest prawie pewna, że będzie dobrze, odbiera telefon. W tym momencie znów wszystko się rozsypuje. Dzwoniącym okazuje się adwokat jej nieżyjącego chłopaka. Twierdzi, że ma dla niej list od Rafała, ale ważne jest, żeby go jak najszybciej przeczytała. Amelia bije się z myślami, bo nie wie, co ma zrobić. Cieszyła się, że zamknęła tamten rozdział w życia. Nie chciała tam wracać. Jednak podświadomie wyczuwała, że to ważne i musi tam pojechać. Postanawia wyruszyć w powrotną podróż do Poznania.

Kiedy otwiera list od Rafała, wszystko wraca do niej jak bumerang. Uczucia, które dawno pogrzebała, znów zaczęły boleć. Od chwili kiedy Amelia przeczytała list, w jej życiu zaczynają dziać się rzeczy, o których nigdy nie pomyślała, że mogłyby się zdarzyć. Dochodzi nawet do tego, że jej życie znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Pojawią się ludzie, którym początkowo będzie niewinnie ufać, jednak w obliczu tego co zacznie się dziać, Amelia nie wie komu wierzyć, komu zaufać, bo nie wie kto tak naprawdę chce jej krzywdy. Okaże się, że wszyscy kłamią i próbują nią kierować. Jednak żeby przeżyć musi komuś zaufać. Pytanie brzmi komu?

Jakie tajemnice zabrał ze sobą do grobu Rafał? Jakie niebezpieczeństwo grozi Amelii? Kim jest tak naprawdę Rafał?

Wow!!! Co to była z książka! Jakie to było dobre!!! Akcja rozpoczyna się praktycznie od początku. Nie zwalnia ani na moment, bo co rusz dowiadujemy się czegoś nowego o życiu Amelii i Rafała sprzed jego wypadku. Fabuła książki bowiem początkowo prowadzona jest dwutorowo i z punktu widzenia Amelii. To ona opowiada nam tą historię, odczuwamy i widzimy wszystko jej oczyma. Potem obie linie czasowe schodzą się w teraźniejszości. Czytelnik dowiaduje się wiele, ale dużo jest też niewiadomych. Chociażby to czym tak naprawdę zajmował się Rafał. Ale zakończenie, to strzał między oczy, bo ja chce czytać co będzie dalej, a tu niespodziewanie nastąpił - koniec. Na szczęście Milena pisze ciąg dalszy. Żeby tylko nie kazała nam zbyt długo czekać na ciąg dalszy!!!

Jak już wspomniałam miałam okazję przeczytać tą książkę jeszcze w fazie początkowej, dlatego mam porównanie jaka była i jaka jest. Pierwsza wersja była takim nieoszlifowanym diamentem. Miała ogromny potencjał. Była napisana prostym językiem. Wskazałam Milenie co bym zmieniła w tekście i zauważyłam, że kilka moich podpowiedzi wykorzystała. Co mnie bardzo ucieszyło, że mogłam jej pomóc.

Wcześniej podczas czytania wyczuwałam pióro debiutanki. Naprawdę przez te kilka miesięcy zostało tu dopracowane praktycznie wszystko. Zmieniony został odrobinę charakter Amelii. Pierwotnie miała być ona bardziej uległa. Pisałam Milenie, że fajnie byłoby, gdyby Amelii dodać pazura. Muszę Ci powiedzieć Kochana, że dodałaś, bo ta Amelia podoba mi się i to bardzo. Wcześniej trochę mnie wkurzała, tym że była taka nieporadna. A teraz czułam się jakbym poznała kogoś zupełnie innego. Owszem nadal była podatna na działania mężczyzn, ale potrafiła się też przeciwstawić, powiedzieć NIE, albo STOP. Stała się wg mnie bardziej rzeczywista.

Postać Rafała jest owiana tajemnicą. Bardzo mało o nim wiemy. Z tego co zdradziłaś, to piszesz ciąg dalszy tej historii i mam nadzieję, że wszystkie te tajemnice wokół Rafała nam rozwiejesz. Bardzo jestem ciekawa jak potoczą się losy Amelii i pozostałych bohaterów. No ale musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Kończąc mogę jedynie pogratulować Milenie tej książki. Naprawdę czytając już doszlifowaną wersję, nie czuć, że napisała ją debiutanka. A Wam moi drodzy Czytelnicy polecam ,,Przez Ciebie zgrzeszyłam", bo to jest świetna książka. To połączenie romansu, sensacji, odrobinkę porachunków mafijnych. To po prostu rewelacyjna książka, którą polecam każdemu.

Milenko, dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś już te kilka miesięcy temu. Praca przy Twojej książce to była dla mnie czyta przyjemność. Czekam na ciąg dalszy.

Polecam

O czym jest ta historia? O ślepej miłość, o...

• Współpraca recenzencka
  • Barter