Animalek Rationalek

Okładka książki Animalek Rationalek Paweł Fortuna
Okładka książki Animalek Rationalek
Paweł Fortuna Wydawnictwo: Wydawnictwo KROKI Cykl: Animalek Rationalek (tom 1) popularnonaukowa dziecięca
49 str. 49 min.
popularnonaukowa dziecięca
Animalek Rationalek (tom 1)
Animalek Rationalek
Wydawnictwo KROKI
2019-01-01
2019-01-01
49 min.
popularnonaukowa dziecięca dla dzieci wiersze dla dzieci o zwięrzętach zwiedzęta dziecięca rymy rymowanki popularnonaukowa naukowa

Okładka książki Piękno umysłów Paweł Fortuna, Marta Szewczyk
Piękno umysłów Paweł Fortuna, Mart...
Okładka książki Psychologia biznesu Paweł Fortuna, Bohdan Rożnowski
Psychologia bi... Paweł Fortuna, Bohd...

„Animalek Rationalek” to książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kroki przedstawiająca zwierzęta w wierszowanej formie. Można się z niej naprawdę sporo dowiedzieć, ponieważ to książka popularnonaukowa napisana wierszem. Książka przykuwa uwagę dzieci nietuzinkowymi ilustracjami, które przygotowała Katia Sokołowa-Zyzak, zaś autorem wierszy jest Paweł Fortuna, doktor nauk humanistycznych, psycholog, a także współautor piosenki „Dziewczyna szamana”. Jej bohaterów wybrał Łukasz Bożycki, doktor nauk biologicznych, dziennikarz i laureat wielu konkursów fotografii przyrodniczej. 😉 Więcej na blogu: https://mamaizabawa.blogspot.com/2023/11/animalek-rationalek.html

Przyciągnie zdecydowanie tę starszą publiczność wśród dzieciaków. Ale i młodszej warto przedstawić ten kawałek fauny, który to opisuje autor.
Najmłodszym zwierzaki pokaże, co to ich w bajkach nie ma.
Tym starszym nie lada zagadkę zafunduje i wiedzy sytą garść.
Rodzicom zaś, da do myślenia, że nie taki pająk straszny jednak. A z bobra wcale żaden szkodnik. Bęc!

Czytać, czytać, czytać. Wszyscy! x)

Najmłodszym zwierzaki pokaże, co to ich w bajkach nie ma.
Tym starszym nie lada zagadkę zafunduje i wiedzy sytą garść.

Czytać,...

Dzisiaj przychodzimy do Was ze wspaniałą pozycją dla dzieci ale czy napewno tylko dla dzieci?
„Animalek Rationalek” @katiazyzak @bozycki #pawełfortuna @wydawnictwo_kroki to książeczka opowiadająca o zwierzętach. My jako dorośli ludzie sporo się nauczyliśmy nowego o zwierzętach!
Zaskoczyło Nas to że jest rymowana, ale przede wszystkim ma piękne przesłania! I pokazuje, że dzieciom możemy tłumaczyć nawet poważne sprawy od maleńkości tylko trzeba to zrobić odpowiednio!

Książka jest też przepięknie wydana, jest kolorowa, ma piękne ilustracje i fajny format!
Wierzymy, że dla niejednego dziecka ta książka może być dobrym startem do poznania świata zwierząt!

Czekamy na kolejne tomy! ❤️❤️

Ocena ogólna: 9/10