Miłosna dogrywka

Okładka książki Miłosna dogrywka Poppy J. Anderson
Okładka książki Miłosna dogrywka
Poppy J. Anderson Wydawnictwo: Labreto Cykl: The New York Titans (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The New York Titans (tom 1)
Verliebt in der Nachspielzeit
Labreto
2023-10-30
2023-10-30
Anna Wziątek

Krótka, urocza historia.

Krótka, urocza historia.

Ksiazka, z która miło spędzisz czas.

Ksiazka, z która miło spędzisz czas.

Naprawdę rzadko nie dokańczam książek, ale od nowego roku postanowiłam sobie, że koniec z tym. Jeżeli przez kilka rozdziałów się męczę niemiłosiernie, to przerywam. Bardzo to jest złe. Język (przy czym może to być kwestia tłumaczenia) jest strasznie sztywny, twardy i fachowy. Nie nadaje się na romans. Historia jest nudna jak flaki z olejem. On wspaniały i przystojny, ona zwykła szara myszka, która zawróciła mu w głowie. Historia na typowy romans, ale dialogi są strasznie nudne, tak jak i główna para. Nie polecam.

Trudno coś sensownego napisać o tej story. Sztampa i słabe iskrzenie.

Trudno coś sensownego napisać o tej story. Sztampa i słabe iskrzenie.

Poppy J. Anderson
"Miłosna dogrywka"
"Rozgrywka na szczęście"
"Miłosna zagrywka"
"Przerwa na pocałunek"
Romanse. Każdy tom dotyczy innej pary. Nie polecam czytać ciągiem - przynajmniej dla mnie było to za dużo.
Ja te powieści potraktowałam jako przerywnik między mocniejszymi pozycjami, bardziej brutalnymi.
Co do samego cyklu - taka trochę bajka dla dorosłych: o miłości, przyjaźni, zaufaniu, lojalności. Jest trochę scen łóżkowych.
Szału nie ma, ale można sięgnąć - to lekka, luźna lektura ;)

Poppy J. Anderson
"Miłosna dogrywka"
"Rozgrywka na szczęście"
"Miłosna zagrywka"
"Przerwa na pocałunek"
Co do samego cyklu - taka trochę bajka dla dorosłych: o miłości,...

2049

Książka „Miłosna dogrywka” Poppy J. Anderson zabiera na s do pierwszego tomu cyklu „The New York Titans”.
Poznajemy Hannę Dubois, która przyjechała do Nowego Jorku spełnić marzenie o doktoracie. Pewnego dnia wpada na John’a Brennan’a, byłego rozgrywającego, a aktualnego trenera New York Titans.
On, idealny mężczyzna, wysoki blondyn, z olbrzymią ilością fanów, zasobnym portfelem, idealną rodziną i przeżyciami związanymi ze stratą bliskiej osoby.
Ona, niemiecko- francuska stypendystka z Wielkiej Brytanii, przyrodnia siostra bliźniąt. Z krągłościami, rudymi włosami i zielonymi oczami. Nie ma pojęcia o footballu, a wydarzenia i znajomość bohaterów przybiera na sile. Niestety paparazzi rozpoczęli polowanie na dziewczynę John’a, na horyzoncie pojawia się była dziewczyna i to powoduje napięcie w związku bohaterów.
Jak potoczy się wizyta w domu rodzinnym Brennana?
Czy była dziewczyna pokrzyżuje plany Hanny?
Jakie zarzuty snują fani względem dziewczyny trenera?
Jakie oskarżenia wysuwane są względem Hanny?
Czy bohaterowie mają szanse na szczęście?
Komedia lekka, przyjemna. Autorka porusza ważną sprawę dotyczącą utraty bliskiej osoby. Bohaterowie wyraziści, jak to w komediach, bije od nich takie ciepło. Miło spędzony czas.

On, idealny mężczyzna, wysoki blondyn, z olbrzymią ilością fanów, zasobnym...

Bardzo wciągająca historia. Miło się czyta

Bardzo wciągająca historia. Miło się czyta

Przyjemna, dobrze napisana książka z wątkiem sportowym i romantycznym. Inna niż dotychczas przeczytane przeze mnie pozycję przez to dużo ciekawsza do przeczytania. Opowiada o trenerze - istnym Bogu footballu którego uwielbia cały Nowy Jork a dziennikarze przeganiają się w rewelacjach dotyczących jego życia. Oraz na pozór spokojniej Angielce (BTW Angielko-frqncuzko- Niemce 🤣) która ze sportem ma tyle wspólnego co mięso z weganami... Jak rozwinie się ich znajomość?

Szybka, lekka lektura na jedno posiedzenie. Główna bohaterka trochę za bardzo nadwrażliwa, ale czytałam z przyjemnością i dobrze się bawiłam.

Dopiero teraz zauważyłam, że zaczęłam czytać serie od ostatniej części, również nie zauważyłam, że mimo, że okładkowi bohaterzy mają zupełnie inny kolor włosów, niż w poprzedniej, (a właściwie następnej części) to spodziewałam się historii o tych samych bohaterach. Miło, przyjemnie, jednak młoda Brytyjka nie podbiła tak mojego serca jak jej następczyni.

• Romans
  • Romanse
  • Audio
  • Sport

Dodaj cytat z książki Miłosna dogrywka