Przerwa na pocałunek

Okładka książki Przerwa na pocałunek Poppy J. Anderson
Okładka książki Przerwa na pocałunek
Poppy J. Anderson Wydawnictwo: Labreto Cykl: The New York Titans (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The New York Titans (tom 4)
Verbotene Küsse in der Halbzeit
Labreto
2024-02-12
2024-02-12
Anna Wziątek
romans sportowy druga szansa romans

Całkiem przyjemna opowiastka. Nie jest może mocno porywająca, ale miło i w miarę szybko się ją czytało. Ani fabuła, ani wykreowani bohaterowie nie są nadzwyczajni, ale jeśli szukasz niewymagającej, lekkiej i przyjemnej książki na wieczór, to ta pozycja idealnie się sprawdzi.

Ona - szuka pracy aby móc powrócić na studia. On- poszukuje opiekunki dla swojej czteroletniej córki. Ich pierwsze spotkanie nie należy do udanych. Ona uważa go za zadufanego w sobie, bogatego i aroganckiego faceta. On uważa ja za sekutnicę. Połączy ich opieka nad jego córką. Co z tego wyniknie? Przeczytaj napewno nie będziesz żałować spotkania z Erin, Tomem i Zoey. Polecam!

Erin musi pracować aby uzbierać na studia. Zgłasza się jako niania do czteroletniej dziewczynki, córki znanego piłkarza. Dziewczynkę podrzuciła ojcu matka Zoji. On nie umie zajmować się dziećmi, do tej pory miał niewielką styczność z córką. Erin chce nauczyć go miłości do dziecka, ale jej się nie udaje. Co musi się stać, aby samolubny Tom zrozumiał, że miłość jest w życiu najważniejsza? Fajnie się czyta, ciekawy temat, dobrze napisana książka.

RECENZJA

„Czytanie jest to odnajdywanie własnych bogactw i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów” (Jarosław Iwaszkiewicz).

Hej! Hej! Mam dla was kolejną recenzję książki Poppy J. Anderson „Przerwa na pocałunek". Korzystając z wolnego czasu, nadrabiam wszystkie zaległości.

„Przerwa na pocałunek” to czwarty tom przygód „The New York Titans. Tym razem to historia Erin Hamilton i Toma Peacocka. Erin Hamilton doskonale wie, dokąd zmierza, a praca w charakterze niani to jedynie środek do celu. Jest w stanie przetrwać wszystko: ślub młodszej siostry, który zdominował życie rodziny, szaloną współlokatorkę, której apetyt seksualny zdaje się niepohamowany, a nawet piętrzące się kłopoty finansowe. Wszystko, poza bezczelnym futbolistą.

Kiedy na Toma Peacocka niespodziewanie spada obowiązek opieki nad czteroletnią córeczką, jego świat staje na głowie, a jedynym ratunkiem zdaje się profesjonalna niania. Już w pierwszej chwili zraża do siebie Erin, na której nie robią wrażenia ani jego sława, ani pieniądze, ani ciało młodego boga. No, może to ostatnie odrobinę, jednak ego sportowca skutecznie ostudza jej zainteresowanie.

Czy zasadnicza opiekunka i niedojrzały futbolista będą w stanie się dogadać? Czy można nauczyć kogoś miłości do dziecka? I wreszcie: czy warto złamać wszystkie zasady i pozwolić sobie na zakazane uczucie?

Czy Wy też macie wrażenie, że każdy kolejny tom o przygodach Titansów jest coraz lepszy? Tę część przeczytałam jednym tchem. Autorka coraz częściej porusza trudne tematy w swoich historiach, tym samym wywołując huragan emocji i potok łez. „Przerwa na pocałunek” to zabawna i wzruszająca opowieść o rodzących się uczuciach, dojrzewaniu, pokonywaniu uprzedzeń i budowaniu szczęścia tam, gdzie mogłoby to wydawać się niemożliwe. Gorzka jak czekolada z dużą zawartością kakao i słodka jak skradziony pocałunek, ujmuje za serce i trzyma jeszcze długo po lekturze. Bardzo polubiłam tę serię. Historie są lekkie i przyjemne, pomimo poruszanych w ich trudnych tematów. Czasami naprawdę warto się oderwać od trudniejszych treści i pozwolić sobie na chwilę lekkości i rozrywki. Ten cykl jest trochę taką bajką dla dorosłych. Ale! Czasami warto się oderwać od rzeczywistości i zanurzyć się w nieznanym, bajkowym świecie. Przerwa na pocałunek to opowieść o budowaniu relacji, o przełamywaniu barier i o niespodziewanym uczuciu, które może pojawić się nawet w najmniej spodziewanych momentach. To również historia o rodzinie, miłości i o tym, że czasem trzeba się otworzyć na innych, by odnaleźć szczęście. Książka jest pełna emocji, zwrotów akcji i zaskakujących momentów. Czy Tom i Erin znajdą wspólne szczęście? Czy uda im się pokonać swoje demony i zbudować prawdziwą rodzinę? Tego dowiesz się, czytając „Przerwę na pocałunek". To powieść, która porusza, wzrusza i daje do myślenia. Idealna dla miłośników romansów z nutką dramatu i głębszego przekazu. Sprawdź sam, jak potoczą się losy bohaterów tej pasjonującej powieści. Wy czytajcie poprzednie części, a ja poczekam z niecierpliwością na kolejny tom przygód umięśnionych futbolistów.

Recenzja powstała przy współpracy z wydawnictwem Labreto, in print Legimi. Bardzo serdecznie dziękuje.

RECENZJA

2049

Książka „Przerwa na pocałunek” Poppy J. Anderson zabiera nas do czwartego tomu cyklu "The New York Titans".
W tym tomie poznajemy bliżej kolejnego zawodnika drużyny Titansów, Tom'a Peacock'a. Mężczyzna ma objąć opiekę nad swoją czteroletnią córeczką na dziesięć tygodni, kiedy jej mama ma wyjechać ze swoim chłopakiem do Paryża. Mężczyzna nie jest związany ze swoją córeczką, a sprawy z jej mamą załatwia przez prawnika. W jego życiu pojawia się Erin Hamilton, która na dzień dobry jest pomylona z kimś innym. Pojawiła się w domu futbolisty w sprawie pracy jako niania, a musiała swojemu potencjonalnemu pracodawcy przyłożyć w twarz. Kobieta potrzebuje pracy, pragnie wrócić na studia, zmaga się z trudną przeszłością dotyczącą jej ślubu, została okradziona przez już byłego chłopaka. Przetrwała praktycznie wszystko: przygotowania do ślubu młodszej siostry, zwariowaną współlokatorkę i jej przyjaciółkę, która sprowadza setki mężczyzn do ich mieszkania, ale Tom wywołuje w niej mnóstwo emocji, które wyładowuje na nim przy każdej nadarzającej się okazji. Tom był zmuszony błagać nianię o pomoc, nie miał innego wyjścia.
Jak potoczą się losy bohaterów?
Czy między Tomem, a jego córką utworzy się więź?
Czy Erin nauczy Toma jak zajmować się czterolatką?
Jakie atrakcje zapewni tata swoje córce?
Czy Tom będzie odpowiedzialnym rodzicem?
Jakie katastrofy czekają na bohaterów?
Bardzo polubiłam książki o futbolistach. Były lekkie, dzięki czemu oderwałam się od trudniejszej literatury. Potrzebowałam takiego resetu. Z przyjemnością pochłonęłam kolejny tom, dowiedziałam się co słychać u innych bohaterów poprzednich tomów. Przeczytam kolejny tom o ulubionym graczu, którego dzieci uwielbiają, a on ma mnóstwo młodszego rodzeństwa. Domyślacie się o im mowa?
Polecam ten cykl, to idealny przerywnik z dawką humoru, lekkością pióra autorki oraz mądrościami, jakie są ważne: rodzina, więź rodzic - dziecko, dziecko - rodzic, emocje dotyczące wyborów, próba otworzenia się na szczerość, pragnienie prawdziwej rodziny oraz rodząca się miłość i przywiązanie.

Poppy J. Anderson
"Miłosna dogrywka"
"Rozgrywka na szczęście"
"Miłosna zagrywka"
"Przerwa na pocałunek"
Romanse. Każdy tom dotyczy innej pary. Nie polecam czytać ciągiem - przynajmniej dla mnie było to za dużo.
Ja te powieści potraktowałam jako przerywnik między mocniejszymi pozycjami, bardziej brutalnymi.
Co do samego cyklu - taka trochę bajka dla dorosłych: o miłości, przyjaźni, zaufaniu, lojalności. Jest trochę scen łóżkowych.
Szału nie ma, ale można sięgnąć - to lekka, luźna lektura ;)

Poppy J. Anderson
"Miłosna dogrywka"
"Rozgrywka na szczęście"
"Miłosna zagrywka"
"Przerwa na pocałunek"
Co do samego cyklu - taka trochę bajka dla dorosłych: o miłości,...

Uwielbiam książki Poppy!
Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, a "Przerwa na pocałunek" to jedna z moich ulubionych książek tej autorki.
Polecam całą serię i czekam na kolejne!

Uwielbiam książki Poppy!
Polecam całą serię i czekam na kolejne!

Jestem rozczarowana. Była to najsłabsza część serii wg mnie. Było nudnawo i jakoś tak nijako. Poprzednie tomy były chociaż zabawne. Z chęcią przeczytałabym tom o Dupree

Ze wszystkich tomów które u nas wydano ten najmniej przypadł mi do gustu. Jakoś nie polubiłam głównych bohaterów.

Świetna książka, uśmiałam się, wzruszyłam. Bardzo mi się podobała. Polecam

Świetna książka, uśmiałam się, wzruszyłam. Bardzo mi się podobała. Polecam

• Romanse
  • Przeczytane 2024
  • Romans

Dodaj cytat z książki Przerwa na pocałunek