Sztuka bycia razem

Okładka książki Sztuka bycia razem Robert Kowalczyk, Dawid Krawczyk, Agata Stola
Okładka książki Sztuka bycia razem
Robert KowalczykDawid Krawczyk Wydawnictwo: Agora poradniki
poradniki
Agora
2023-10-25
2023-10-25

Okładka książki Piękno i seks. Seks i piękno Agnes Frankel, Robert Kowalczyk
Piękno i seks.... Agnes Frankel, Robe...
Okładka książki Chemsex. Ujęcie wielodyscyplinarne Robert Kowalczyk, Agata Stola
Chemsex. Ujęci... Robert Kowalczyk, A...
Okładka książki Sex & Cook. Miłość od kuchni Robert Kowalczyk, Michał Toczyłowski
Sex & Cook. Mi... Robert Kowalczyk, M...
Okładka książki LGB. Zdrowie psychiczne i seksualne Bogusław Bałuka, Katarzyna Bojarska, Grzegorz Iniewicz, Robert Kowalczyk, Zbigniew Lew-Starowicz, Remigiusz Tritt
LGB. Zdrowie p... Bogusław Bałuka, Ka...

Para terapeutów i seksuologów, na co dzień prowadzących wspólnie terapię par, stworzyła własny przewodnik po życiu w związku. Pokazują w nim, że relacja to nie tylko coś, w czym się jest, ale przede wszystkim coś, co się aktywnie buduje – a to budowanie to sztuka, której się można nauczyć.

Książka jest rewelacyjna. Baradzo łatwa w obdiorze i merytoryczna jednocześnie. Osoby bez doświadczenia psychoteraapi mogą się przekonać, że terapia jest dla nich a sztuka bycia razem to naprawdę trudna sztuka wymagająca ogromu pracy, głębi uczyć i myśli.

Pomocna, każdy znajdzie coś dla siebie, polecam się zapoznać, przyjazny format lektury!

Książka (moim zdaniem najlepiej audiobook) jako fajny pomysł do słuchania w samochodzie.

Ciężko mi było ją przesłuchać (trwała 5 godz) , każdego zainteresuje co innego

Jednakże polecam przesłuchać ⭐️👍🏻

Ciężko mi było ją przesłuchać (trwała 5 godz) , każdego zainteresuje co innego

Jednakże polecam przesłuchać ⭐️👍🏻

W zasadzie to wiadomo, że nic nie wiadomo. Przyjaźnić się, ale być osobno, być blisko ale mieć autonomię. Trzymanie za rączkę, ale i klepać w tyłek. Walenie konia dla frajerów i przegrywów, ale kobieca masturbacja to wyjątkowe zjawisko społeczne i trzeba kibicować influencerom.
Czytanie takich książek to tylko kołowanie w głowie. Nie to, że kompletnie nic nie wyniosłem, może kilka zdań mnie zainteresowało. Ogólna refleksja jest taka, że trzeba po prostu rozmawiać.

Zupełnie nijaka, a przekaz z niej płynie dość negatywny, trudno się odnaleźć w dzisiejszym przebodźcowanym świecie i nic nie działa.

Bardzo fajny 'wywiad' z dwójką terapeutów. Bez nadęcia, czyta się szybko, a po - łatwiej mówi i myśli o seksie i nie tylko.

fajna forma. Byłam trochę zaskoczona tym, jak pokolenie 40+, w tym pokolenie moich rodziców, różni się od mojego. Jak ciężko jest ujrzeć jednocześnie kochanka i partnera życiowego w jednej osobie. Tematyka poruszana bardzo ciekawa

Powiem tak - dobra, ale już nie tak dobra i zaskakująca jak inne poradniki z tej serii. Co nie zmienia faktu, że polecam się w nią zaopatrzeć, ponieważ tutaj również pozaznaczałam kilka istotnych informacji.

O wszystkim i o niczym.
Przeczytałem dwie poprzednie książki i byłem bardzo ciekawy jak wypadnie ta, i jestem totalnie zawiedziony. O ile sztuka obsługi penisa/waginy to były bardzo konkretne książki, tak ta brzmi jakby ktoś ustawił dyktafon na pogadance z psychoterapeutami i bez większego pomysłu wrzucił chaotyczny zapis rozmowy do książki.

Rozdziały są napisane w stylu:
Czy coś jest dobre? -> Czasami jest dobre czasami złe? -> Możesz coś więcej powiedzieć? ->

Ogólnie szkoda, że ta książka tak wygląda bo była szansa, że będzie super jednak jej zawartość bardziej przypomina skok na kasę bo zaraz idą święta więc szybko nagrajmy 2h rozmowy, ja to potem zmienie na tekst i mamy gotowy produkt pod choinkę

O wszystkim i o niczym.

Rozdziały są napisane w...

• Chcę przeczytać 347
  • 2023 6
  • Poradniki 6
  • Audiobooki 4
  • Psychologia 4

Dodaj cytat z książki Sztuka bycia razem