Przez niego

Wydawnictwo Lekkie
2023-09-01
2023-09-01

Okładka książki Zły wybór A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły wybór A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły chłopak A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły chłopak A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły los A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły los A.M. Hargrove, Terr...

Bardzo dobry romans, przede mną kolejna część :)

Bardzo dobry romans, przede mną kolejna część :)

Polecam, bardzo dobra książka, porusza naprawdę ciężkie tematy

Polecam, bardzo dobra książka, porusza naprawdę ciężkie tematy

Świetny romans, ale nie tylko romans. Tak jak w poprzedniej części, bohaterowie maja znacznie większe problemy na głowie niz ich miłosne zawirowania...

Regan w przeszłości doświadczyła traumy. Została uprowadzona, a teraz nie potrafi zaufać żadnemu mężczyźnie.
Ba, nie dopuszcza do siebie przedstawicieli płci przeciwnej i unika towarzystwa oraz imprez skoncentrowana na ukończeniu studiów
Jest tak do dnia, gdy poznaje przystojnego Tade'a , chłopaka mówiącego z obcym akcentem , który wzbudza w niej uczucia o których istnieniu w ogóle nie wiedziała i uważała, że jej życie jest pełne.

On z kolei ukrywa przed dziewczyną swoją tożsamość i rzadko mówi o sobie, a jednak jest dla niej gotów poświęcić swoje zasady.
Nie cofnie się przed niczym by zdobyć to czego pragnie, a chce Regan..
Czy uda mu się osiągnąć cel? Jakie zawirowania czekają parę która w teoni nigdy nie powinna być razem?
Czy odnajdą swoje szczęście?

Książka była dla mnie przemiłą niespodzianką od wydawnictwa Lekkiego i bardzo za nią dziękuję ❤️
Sięgając po ten tytuł spodziewałam się lekkiego romansu z wątkami erotycznymi, lecz przekonałam się ,że nie warto oceniać po okładce.
Ta historia kompletnie mnie zaskoczyła, choć przez pierwsze kilkadziesiąt stron nie potrafiłam sobie poukładać w głowie jej fabuły.
Treść okazała się jednak bardzo zajmująca i w miarę upływu czasu rozplątałam kolejne wątki i powiązania.
Otrzymałam tu nie tylko miłość i dobrze napisane sceny zbliżeń ,ale również dreszczyk emocji właściwy dla thrillerów i ciekawe zwroty akcji.
Serdecznie polecam i mam nadzieję, że wkrótce sięgnę po drugą część cyklu Terri E Laine. ❤️

Pozycję zadziwiająco lekko się czyta. Lubię kiedy postacie same opowiadają swoją historię i tak właśnie jest w jej przypadku. Po ich pierwszym spotkaniu, ich życie toczy się dalej. Postać męska była tutaj wykreowana w dużej sprzeczności. Ktokolwiek go zauważał z płci pięknej i wysyłał swoje sygnały na szybki numerek, był przez niego ignorowany. Co innego jego kumpel, który nie marnował takich okazji. Poznając głównego bohatera widzimy spragnionego samca, który na życie pełne utrudnień. Ze względu na swojego ojca od którego trzyma się z daleka ze wzgledów, które w miarę szybko poznamy, nie może wiele o sobie opowiadać. Nie może być w centrum uwagi, ani pozwolić, by ktokolwiek o nim się dowiedział. Gdy jest jego kolej przedstawienia wydarzeń, coraz bardziej się przed nami otwiera. Ma spory dylemat, bo wpadła mu w oko dziewczyna o cudnych blond włosach. Postać z jego spodni non stop czeka w gotowości, a on nie wie co zrobić, by ona zwróciła na niego uwagę. Z tego powodu czasami dziwnie się zachowuje i choć sytuacja naprowadza nas na konkretne wydarzenia, to pod koniec dzieje się coś, co zakłóca ten rytm. Postać blondynki również jest dosyć interesująca, tylko wiadomość o niej samej poznajemy w wolniejszej wersji. Większość wyciąga z niej jej koleżanka o głosie Myszki Mini. To za sprawą ich rozmów poznajemy jej dziwne zachowanie. Ona stara się postępować według wskazań rodziców, chce być ostrożna i nie pakować się w jednodniowe kłopoty. Wciąż ignoruje podrywacza, ale nie ma zbyt wiele konkretu na jej temat. To za jej sprawą opowieść zwalnia, bo czuć jakby i nam nie chciała zdradzić kim jest i jaki ma plan na ogólne życie. Czy zatem on robi na niej wrażenie? Tego nie zdradzę:-)
Najbardziej ciekawił mnie początek książki, bo to tam dzieją się drastyczne wydarzenia i ciężko jest dojść do tego o co chodzi, bo w następnym rozdziale mamy zagrywkę właśnie tamtych postaci. Czy jednak cokolwiek się później połączyło w całość? Książki nie można nazwać łatwą, bo sieje ogrom pytań, zawirowań i jednocześnie jest mocno wciągająca. Jakby całość była numerkami, a my odkrywając je nie widzieliśmy puzzli ułożonych kolejnościowo tylko na bazie przypadkowości. Nie wiedząc kiedy co się może zdarzyć, a wiedząc że na pewno się wydarzy, tylko czekamy by nastąpił ten wybuch. Uwierzcie mi, że okładka tej książki to przykrywka dla innych wydarzeń, które najlepiej odkrywa się samemu. Według mnie zasługuje na wysoką notę, bo sposób w jaki została przekazana jest starannie dobrany i przemyślany. Przeczytajcie, bo naprawdę warto!

Wow, historia mocna, wciągająca, szokująca. Dobrze napisana książka, takiej historii się nie spodziewałam.

Historia warta przeczytania. Wciągająca, świetnie napisana.

Historia warta przeczytania. Wciągająca, świetnie napisana.

👍

👍

To była historia, której w ogóle się nie spodziewałam. Chyba zasugerowałam się okładką i to akurat był duży błąd. Historia jest niesamowita i bardzo dobrze napisana. Tak prowadzona przez autorkę, że nawet nie wiesz kiedy cię rąbnęła, a serce zaczyna ci walić w piersi z nadmiaru emocji. Ogromnie się cieszę, ze po nią sięgnęłam i gorąco polecam. To nie jest tylko romans, jest drugie dno które przeżywają bohaterowie.

Cudowna książka. Bardzo wciągająca i naprawdę musicie ją przeczytać.

Cudowna książka. Bardzo wciągająca i naprawdę musicie ją przeczytać.

• Romans
  • Terri E. Laine
  • Lekkie

Dodaj cytat z książki Przez niego