Zły los

Okładka książki Zły los A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Okładka książki Zły los
A.M. HargroveTerri E. Laine Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekkie Cykl: Piękne i okrutne (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Piękne i okrutne (tom 1)
Cruel and Beautiful
Wydawnictwo Lekkie
2022-09-29
2022-09-29
2015-11-07

Okładka książki Zły wybór A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły wybór A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły chłopak A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły chłopak A.M. Hargrove, Terr...

Momentami za bardzo słodka, ale w sumie do końca nie wiadomo co i jak moim zdaniem. Jasne już na początku mamy trochę uchylonego rąbka tajemnicy i niektórych rzeczy możemy się domyślić, ale ja do końca nie wiedziałam, co się dzieje. A jak doszłam do kulminującego momentu całej historii to już w ogóle wiedziałam mniej. Ogólnie całość nie jest zła, ponad 700 stron przeczytałam dość szybko.

Historia przez większą część bardzo słodka i mnie nie wciągnęła.
Gdzieś pod koniec jest wzruszajaco.
Ja czytałam ją długo i bez większego zainteresowania. Po prostu początek zbyt długi.

Historia przez większą część bardzo słodka i mnie nie wciągnęła.
Gdzieś pod koniec jest wzruszajaco.

jestem jakas dziwna patrzac na te oceny i opinie bo mnie ta ksiazka zanudziła. wrecz zmuszalam sie do jej czytania i zajelo mi to tydzien!!!! oprocz dramatu życiowego Drew nic sie w niej nie dzieje jak dla mnie a do tego jest przeslodzona aż do pożygu

Piękna historia. Fabuła zmusza do przemyśleń. Czy wszystko w naszym życiu jest kwestią przypadku czy jednak wszystko jest z góry zaplanowane? Cate życie nie oszczędziło. Na jej drodze stanął ten jedyny mężczyzna ale zły los miał dla nich okrutne plany. Muszę przyznać, że czytając nie takiego zakończenia się spodziewałam. Zaskoczyło mnie. Z chęcią sięgnę po kolejne części serii.

Wciągająca i wzruszająca książka .

Wciągająca i wzruszająca książka .

19/2023
Szczerze to szału nie było. Nie lubię mieszania czasów. I te same imiona to autorka mogła sobie odpuścić. Liczyłam na większe wow.

19/2023

Nie dałam rady jej doczytać. Jest okropnie napisana z głupimi, infantylnymi i płaskim bohaterami. Co prawda, intrygowało mnie rozwinięcie fabuły, o co chodzi z Drew, ale internetowe spoilery pomogły mi zaspokoić moją ciekawość.
Zdecydowanie nie polecam. Nie wiem skąd tak wysokie oceny.

Zdecydowanie nie polecam. Nie wiem skąd tak wysokie oceny.

Na półkach: , , , , , ,

Zmęczyła mnie ta książka. Mieszanie teraźniejszości i przeszłości a później jeszcze ten zwrot akcji... Nie. To nie moje klimaty.

Piękna, chwytająca za serce, nieprzewidywalna a autorka doskonale gra na emocjach czytelnika. Książkę przeczytałam dawno a nadal towarzyszą mi emocje z nią związane.
Gorąco polecam i polecam przygotowanie chusteczek.

Gorąco polecam i polecam przygotowanie chusteczek.

Świetna książka! Bardzo wzruszająca.
Historia bohaterów mogłaby rozerwać serce na strzępy.... ale gdyby wyrzucić z niej całą część erotyczną (bo liczba opisów już mnie żenowała) to byłaby idealna.

Świetna książka! Bardzo wzruszająca.

• Serie

Dodaj cytat z książki Zły los