Zły wybór

Okładka książki Zły wybór A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Okładka książki Zły wybór
A.M. HargroveTerri E. Laine Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekkie Cykl: Piękne i okrutne (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Piękne i okrutne (tom 3)
One Wrong Choice
Wydawnictwo Lekkie
2023-02-22
2023-02-22
9788367502054

Okładka książki Zły chłopak A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły chłopak A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły los A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły los A.M. Hargrove, Terr...

Super napisana książka , pełna emocji, wzruszająca , zawiera problemy i decyzje życiowe . Polecam , wciąga od pierwszych stron.

Książka opowiada o tym jak to bohaterka stara się zadowolić swoich rodziców. Wybierając przyszłego męża podejmuje zły wybór. Nie kieruję się miłością. Za to miłość jej życia jest jej przyjacielem. Ale jak długo można trwać w takim impasie? Wiele emocji przewija się przez tą historię. Autorki fantastycznie stworzyły postaci i całą fabułę. Jest tak wciągająca, że ciężko się oderwać od czytania. Szkoda, że to już z koniec serii.

W punktach:

-Wciągająca powieść romantyczna, która skupia się na konsekwencjach podejmowanych wyborów i emocji, które się z tym wiążą
-Bohaterowie są ciekawie zarysowani i mają swoje wady i zalety
-Książka porusza ważne tematy
-Narracja prowadzona z perspektywy obu bohaterów pozwala na zrozumienie ich myśli i emocji
-Akcja rozwija się stopniowo, a zwroty akcji utrzymują zainteresowanie czytelnika
-Wiele emocjonalnych momentów, które poruszają i skłaniają do refleksji
-Książka zakończona jest zadowalającym finałem, pozostawiającym uczucie satysfakcji u czytelnika
-Język prosty i zrozumiały, co sprawia, że książka jest łatwa do czytania

W punktach:

-Bohaterowie są ciekawie zarysowani i mają swoje wady i zalety
-Książka porusza ważne tematy
-Akcja rozwija się stopniowo, a zwroty akcji utrzymują...

Świetnie napisana, wzruszająca książka, która trzyma w napięciu od pierwszych stron. Cała seria jest bardzo poruszająca, ale ta książka jest z nich wszystkich najlepsza. bardzo polecam

"Zły wybór" autorstwa A.M. Hatgrove i Terri E. Laine to wciągająca powieść romantyczna, która skupia się na konsekwencjach podejmowanych przez nas wyborów. Bohaterowie starają się odnaleźć w życiu, ale ich drogi nie są łatwe i pełne napięć. Książka porusza ważne tematy, takie jak miłość, rodzinę, przyjaźń, ale także zazdrość, zdrada i ambicje. Chociaż akcja czasami wydaje się powolna, to narracja prowadzona z perspektywy obu bohaterów pozwala na zrozumienie ich myśli i emocji. "Zły wybór" to zdecydowanie lektura dla miłośników romantycznych historii, które skłaniają do refleksji na temat własnych wyborów i konsekwencji, jakie za sobą niosą.

Świetnie napisana książka o bardzo ciekawej fabule. Opowiada historię dziewczyny, która musi wybrać pomiędzy rodziną, a miłością.

Co mi się najbardziej podobało:
- bardzo dokładne i szczere opisy emocji głównej bohaterki. Sama wiem, jakie uczucia targają kimś, kto chce jednocześnie zadowolić rodziców, ale też wie, co będzie dla niego dobre. Takie wybory wydają się niemal niemożliwe, zwłaszcza dla kogoś kto nigdy wcześniej nie sprzeciwił się swojej rodzinie. Ich aprobata daje poczucie bezpieczeństwa i ciężko wyjść poza tą strefę komfortu.
- dobrze napisana relacja między parą. Ich związek nie wydaje się sztuczny ani naciągany, wręcz przeciwnie, sprawiają wrażenie szczerych i prawdziwych.
- wciągająca fabuła. Często w książkach tego typu autorzy zbytnio skupiają się na pojedynczych sytuacjach i cała fabuła traci tempo, ale nie tutaj. W złym wyborze akcja wciąga od samego początku i niemal od razu nabiera tempa, które utrzymuje się do samego końca.

Co mi się najbardziej podobało:

• Zakazana miłość
  • Taniaksiążka.pl
  • Ebook 📱
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Zły wybór