Zielone koktajle dla mam i dla dzieci

Okładka książki Zielone koktajle dla mam i dla dzieci praca zbiorowa
Okładka książki Zielone koktajle dla mam i dla dzieci
praca zbiorowa Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Publicat
2023-09-27
2023-09-27

Już na początku wspomnę byście tu za bardzo nie uczepili się słowa „zielony”. Oczywiście nie zabraknie w tej książce pomysłów na koktajle w tym kolorze, jednak cały poradnik i zawarte w nim pomysły są bardzo kolorowe. Wydanie książki mnie zaskoczyło i zauroczyło. Kiedy leżała na stole, gdyż studiowałam ją pilnie o dziwo upodobał sobie jej przeglądaniu mój pięciolatek. Koktajle wymyślone dla dzieci oprócz składu, są tak pięknie zaprezentowane na zdjęciach i kreatywnie ozdobione by właśnie takich maluchów skusić.
Książka jest ciekawie i logicznie pogrupowana na różne kategorie, m. in. znajdziecie tu koktajle wzmacniające odporność, ułatwiające trawienie, na przeziębienie, na dobry sen oraz na koncentracje.
Pogrupowane są również ze względu na okoliczności, np. na Boża Narodzenie, na Wielkanoc, Walentynki.
Znajdziecie tu dużo pożywnych posiłków śniadaniowych, owsianek, jaglanek i przeróżnymi dodatkami. W tej książce jest to tak pięknie zaprezentowane, że nic tylko inspirować się, robić i jeść.

[Reklama] Wydawnictwo Publicat

Niejadki. Nudne potrawy. Szare i nie zachęcające do spożycia. A gdzie w tym wszystkim zmieścić witaminy i substancje odżywcze?
Poradnik napisany przez autorkę bloga Zielone koktajle wychodzi na przeciw oczekiwaniom. W wymienionej powyżej lekturze mamy aż po jednym koktajlu na dzień! 365 przepięknych, bajkowych, przyciągających uwagę i kuszących smakowitości, na widok których ślinka cieknie.
Kiedy tylko dostałam w swoje dłonie tę pozycję, od razu zaczęłam z uwagą czytać przepisy szukając tego, od którego chciałabym zacząć. A nie było łatwo, bowiem miałam ochotę wszystkie wypróbowac na raz. Szczególnie, że przepisy są łatwe, produkty ogólnodostępne a wygląd kusi niemiłosiernie, hehe. No ale. Zaczęłam od Czekolady z orzechami w płynie. Poza namoczeniem fig reszta czasu przygotowania to dosłownie chwila. Kilka sekund by delektować się smakiem. Obłędnym.
Prosty, przejrzysty i mnóstwem istotnych informacji dla rodziców i dzieci, a także dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Każdy znajdź tu coś dla siebie. Szczególnie, że przyrządzenie takiego koktajlu to też frajda dla dzieci, które chcą pomóc. Pomóc zrobić prawdziwą bombę witaminową. Dla mnie ten poradnik jest idealny.

Polecam

Link do zakupu: https://bit.ly/ZieloneKoktajle_DlaMamIDzieci

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda przyspieszony proces tworzenia jednego w koktajli zapraszam na mój TikTok lub na Instagram - rolka.

▪️▪️▪️
#zielonekoktajle #zielonekoktajledlamamidzieci #wydawnictwopublicat #zdroważywność #healthyfood #healthycoctails #healthylifestyle #poradnik #wyzwaniegranicepl #recenzja

[Reklama] Wydawnictwo Publicat

zapraszam do opinii pod linkiem:

fragment:
"Piękne zdjęcia, kolorowa oprawa, proste rysunki i apetyczne przepisy – tak w skrócie mogę opisać ten poradnik. Idealna książka dla każdej mamy, zwłaszcza, jeśli posiada w domu tzw. „Niejadka”.
Książka przyciąga uwagę już od pierwszej strony. Kompozycja zdjęć sprawia, że przeglądając ją chętnie sprawdzam, jakie sekrety kryją te koktajle. Wymyślne nazwy oraz przystrojenie szklanek wedle opisów sprawiają, że przeglądając książkę z dzieckiem chce się zajść do kuchni i przygotować któryś z przepisów. Znajdziemy tutaj całą paletę pomysłów na koktajle. Ale zacznijmy od początku."

zapraszam do opinii pod linkiem:

fragment:
Książka przyciąga uwagę już od pierwszej strony. Kompozycja...

• Na kuchennej półce
  • Kuchnia
  • Mam w książeczkach<3

Dodaj cytat z książki Zielone koktajle dla mam i dla dzieci