Total Surrender

Okładka książki Total Surrender Rebecca Zanetti
Okładka książki Total Surrender
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Forever Cykl: Sin Brothers (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Sin Brothers (tom 4)
Total Surrender
Forever
2015-03-31
2015-03-31
Romantic Suspense Action Adult Military Fiction Suspense Paranormal Contemporary Romance Paranormal Romance

ℕ𝔼𝕍𝔼ℝ 𝔸𝕃𝕆ℕ𝔼
[...]
– Nie mogę ci oferować na zawsze, Pipe. Ale w młodości na własnej skórze przekonałem się, że życie jest pełne chwil, a jeśli trafisz na dobrą, weź ją.
[...]
- Może nie przeżyję implantu, ale moi bracia będą żyć i będą żyć wolni - Pochylił się tak blisko, jak tylko mógł, nie dotykając szkła i spojrzał w dół. – I wiedz o tym, ty pieprzony kutasie. Zanim umrę, będę tym, który wsadzi cię do ziemi.

„𝗧𝗼𝘁𝗮𝗹 𝗦𝘂𝗿𝗿𝗲𝗻𝗱𝗲𝗿” czwarta i ostatnia część tej romantycznej, trzymającej w napięciu serii Sin Brothers.
Idealne zakończenie dla braci Dean !
„𝗧𝗢𝗧𝗔𝗟 𝗦𝗨𝗥𝗥𝗘𝗡𝗗𝗘𝗥” 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗗𝗢𝗦𝗞𝗢𝗡𝗔𝗟𝗘 𝗡𝗔𝗣𝗜𝗦𝗔𝗡𝗘, 𝗜 𝗠𝗢́𝗚Ł𝗕𝗬Ś 𝗖𝗜𝗘𝗦𝗭𝗬Ć 𝗦𝗜Ę 𝗡𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗞𝗢 𝗦𝗔𝗠𝗢𝗗𝗭𝗜𝗘𝗟𝗡𝗬𝗠 𝗧𝗢𝗠𝗘𝗠, 𝗧𝗢 𝗚𝗢𝗥Ą𝗖𝗢 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗧𝗘𝗝 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗜, 𝗔𝗕𝗬 𝗡𝗔𝗣𝗥𝗔𝗪𝗗Ę 𝗗𝗢𝗖𝗘𝗡𝗜Ć 𝗛𝗜𝗦𝗧𝗢𝗥𝗜Ę 𝗜 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗜𝗘 𝗣𝗢𝗦𝗧𝗔𝗖𝗜𝗘.

OᔑƮᖇⱿᙓŻᙓᙁꙆᙓ : 18➕

ℕ𝔼𝕍𝔼ℝ 𝔸𝕃𝕆ℕ𝔼