Toksyna; Only love; Ucieczka Natana; Biała puma

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Toxin ; Only love ; Nathan's run ; White puma
83-910878-1-6
czteropak
zuzix

Książka zawiera skrócone wersje powieści:

- Toksyna / Robin Cook, tł. Elżbieta Zychnowicz;
- Only love / Erich Segal, tł. Magdalena Iwańska, Piotr Paszkiewicz;
- Ucieczka Natana / John Gilstrap, tł. Piotr Art;
- Biała puma / R.D. Lawrence, tł. Michał Ignar.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ania Jurczyga | 2013-07-30

Głównie ze względu na E.Segala, którego uwielbiam ze względu na klimat, game emocji i świetne charakterystyki różnych środowisk w społeczeństwie.

Aleksandra | 2012-11-27
Przeczytana: 2002 rok

Przede wszystkim zapamiętałam "Ucieczkę Natana" którą chciała bym przeczytać w całości. Książka z Readers Digest.

AlexDelaware | 2014-07-30

"Toksyna" i "Ucieczka Natana" to najlepsze powieści z tego zbioru. "Biała puma" nieco gorsza, typowa powieść przygodowa. Erich Segal to autor romansów, więc to pozycja dla wielbicieli gatunku - ja nie przepadam :)

florunia | 2013-07-11

Ocena głównie za "Ucieczkę Natana", reszty właściwie nie pamiętam.. ^^;
Natana miałam okazję przeczytać w całości w originale - cudowna! Choć nie obraziłabym się za jakiś epilog - wgląd w dalsze życie Natana, żeby mieć pewność, że nareszcie zaczęło mu się układać :)

Zaczytana | 2015-05-26
Przeczytana: 26 maja 1999

Dawno temu wpadła mi w ręce przez przypadek. Byłam jeszcze dzieckiem, ale wszystkie cztery książki przeczytałam jednym tchem. Szkoda, że wtedy nie było LupimyCzytac.pl na pewno łatwiej byłoby mi dotrzeć do innych książek tych autorów ;)

Farkas | 2015-01-29

Toksyna, Ucieczka Natana - najlepsze pozycje ze zbioru, polecam jak najbardziej.
Biała Puma - przygodowa, dobra książka dla miłośników przyrody.
Only Love - nie czytałam, romanse to wybitnie nie moja działka:)

Insomnia | 2012-02-04

Na Ucieczce Natana się poryczałam. Moja ocena jest taka a nie inna ze względu na tą książkę.

Blacque M | 2013-06-02

Only Love - przeczytałam w wieku ok13lat, był to mój pierwszy romans, i nawet po dziesięciu latach chętnie do niego wracam,

Toksyna - zrobiła na mnie mocne wrażenie, od tej lektury coraz częściej sięgam po horrory/ thrillery

Białą Pumę i ..Natana neistety ledwo pamiętam,
mam sentymen do tego zbioru bo to pierwsza kasiążka jaką przeczytałam z tego wydawnictwa :)

Madzik | 2014-07-06

Ucieczka Natana - wciągnęła mnie niesamowicie, trzymała mnie w napięciu i ciągle trzymałam kciuki żeby udało mu się uciec, wzruszająca, pełna akcji, działa na wyobraźnię.
Toksyna - bardzo fajna, ciekawa i wciągająca.
Only love - nie jestem fanką romansów, ale ta historia naprawdę mnie wciągnęła.
Nie czytałam tylko białej pumy.

nekolive | 2013-06-25
Przeczytana: 2010 rok

Po przeczytaniu tej książki zrodziła się we mnie niesłabnąca miłość do Kanady!