KSIĄŻKI WYBRANE: Toksyna; Only love; Ucieczka Natana; Biała puma

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Toksyna; Only love; Ucieczka Natana; Biała puma
Robin CookJohn Gilstrap Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Książki Wybrane Reader's Digest
Toxin ; Only love ; Nathan's run ; White puma
Reader's Digest
1999-01-01
1999-01-01
Piotr Art, Elżbieta Zychowicz, Piotr Paszkiewicz, Michał Ignar, Magdalena Iwańska
czteropak

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Jutro możesz zniknąć; Piramida; Lekcja włoskiego;  Martwa natura Lee Child, Joy Fielding, Henning Mankell, Peter Pezzelli
Ocena 6,9
KSIĄŻKI WYBRAN... Lee Child, Joy Fiel...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Jeden strzał; Sekretne życie pszczół; Chwilowa poczytalność; Kodeks Samanthy Lee Child, Rose Connors, Sue Monk Kidd, Sophie Kinsella
Ocena 6,8
KSIĄŻKI WYBRAN... Lee Child, Rose Con...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Pech i kłopoty;  Słonecznik;  Mapa trzech mędrców;  Dzień zaślubin Catherine Alliott, Lee Child, Richard Paul Evans, James Rollins
Ocena 6,8
KSIĄŻKI WYBRAN... Catherine Alliott, ...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: P jak Potrzask; Serce w ogniu; Śmiertelny sen; Świetliste lato Nicholas Evans, Sue Grafton, Greg Iles, Luanne Rice
Ocena 6,3
KSIĄŻKI WYBRAN... Nicholas Evans, Sue...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Tango jeden, Rytmy szczęścia, Kamienna małpa, Dawno niewidziani Jeffery Deaver, Susan Isaacs, Stephen Leather, Jeanne Ray
Ocena 6,3
KSIĄŻKI WYBRAN... Jeffery Deaver, Sus...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Kryształowy koń; Willa; Bękart Eddiego; Wyspa Pojednania Dick Francis, Kristin Hannah, William Kowalski, Nora Roberts
Ocena 6,0
KSIĄŻKI WYBRAN... Dick Francis, Krist...
więcej Więcej

Dobra ksiązka na jesienne wieczory.

Do dziś pamiętam Ucieczkę Natana i Toksynę, która była naprawdę wstrząsająca. Bardzo dobre zestawienie. Niewiele książek zapamiętuje się na tak długo. Szkoda, że nie mogę nigdzie znaleźć pełnych wersji :(

Najbardziej podobały mi się w kolejności: Ucieczka Natana, Toksyna, Biała puma i najmniej Only love której przeczytałam tylko fragment bo mnie znudziła (to kwestia mojego gustu, chociaż na ogół bardzo lubię romanse).

Pamiętam jedynie jak przez mgłę tę "Białą pumę" i dlatego udało mi się tu dotrzeć. Będę musiał sobie odświeżyć tę książkę, bo na pewno czytałem dokładnie to wydanie, ale jakieś 15 lat temu.

Dawno temu wpadła mi w ręce przez przypadek. Byłam jeszcze dzieckiem, ale wszystkie cztery książki przeczytałam jednym tchem. Szkoda, że wtedy nie było LupimyCzytac.pl na pewno łatwiej byłoby mi dotrzeć do innych książek tych autorów ;)

Toksyna, Ucieczka Natana - najlepsze pozycje ze zbioru, polecam jak najbardziej.
Biała Puma - przygodowa, dobra książka dla miłośników przyrody.
Only Love - nie czytałam, romanse to wybitnie nie moja działka:)

"Toksyna" i "Ucieczka Natana" to najlepsze powieści z tego zbioru. "Biała puma" nieco gorsza, typowa powieść przygodowa. Erich Segal to autor romansów, więc to pozycja dla wielbicieli gatunku - ja nie przepadam :)

Ucieczka Natana - wciągnęła mnie niesamowicie, trzymała mnie w napięciu i ciągle trzymałam kciuki żeby udało mu się uciec, wzruszająca, pełna akcji, działa na wyobraźnię.
Toksyna - bardzo fajna, ciekawa i wciągająca.
Only love - nie jestem fanką romansów, ale ta historia naprawdę mnie wciągnęła.
Nie czytałam tylko białej pumy.

Ocena za "Only love".

"Ucieczka Natana" - fantastyczna.

• Domowa biblioteczka
  • Przeczytane dawno temu
  • Thriller/kryminał
  • Niedoczytane
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki KSIĄŻKI WYBRANE: Toksyna; Only love; Ucieczka Natana; Biała puma