Complicated

Okładka książki Complicated Kristen Ashley
Okładka książki Complicated
Kristen Ashley Wydawnictwo: Amazon Digital Services literatura obyczajowa, romans
Complicated
Amazon Digital Services
2017-02-05
2017-02-05
9781974503810
Romance Contemporary Romance Contemporary Suspense Adult Romantic Suspense Fiction Erotica Family

[...]
Wiedziałam lepiej niż większość, że idealna rodzina nigdy nie istniała, ale nieco niedoskonała idealna rodzina, która wciąż działała, znajdowała się na liście zagrożonych gatunków.

𝗛𝗢𝗟𝗬 𝗖𝗔𝗡𝗡𝗢𝗟𝗜 𝗰𝗼 𝘁𝗼 𝗯𝘆ł𝗼 𝘇𝗮 𝗽𝗼𝘄𝗼𝗹𝗻𝗲 𝘀𝗽𝗮𝗹𝗮𝗻𝗶𝗲
Lubię realistyczny romans, a z KA to zawsze jest pełna satysfakcja. Musisz dać tej książce szansę, nie poddawaj się w pierwszej połowie tylko dlatego, że bohater jest nadętym dupkiem lub bohaterka jest lekko irytującą. To skomplikowane, ale nie martw się, to nie jest trójkąt miłosny. Zakończenie nie będzie słodko-gorzkie. W końcu nie poczujesz się zawiedziony. Nie ma nic zniechęcającego w ich miłości. To epickie i wydaje się prawdziwe.
𝗢𝗖𝗭𝗬𝗪𝗜Ś𝗖𝗜𝗘, Ż𝗘 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !!!

✪・・・・✪・・・・✪ ・・・・✪・・・・✪ ・・・・✪
𝗗𝗟𝗔 𝗖𝗜𝗘𝗞𝗔𝗪𝗦𝗞𝗜𝗖𝗛 :
​​Przyjąłem!
10-4 albo ten-four [ten-fohr] to sposób na powiedzenie „wiadomość odebrana” w komunikacji radiowej.
Jest również używany jako sposób na „masz to”
10-4 to jeden z tak zwanych dziesięciu kodów lub sygnałów radiowych, wynalezionych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Urzędników Komunikacji Bezpieczeństwa Publicznego (APCO).
10-4 to sygnał potwierdzający : oznacza „OK”. Dziesięć kodów przypisuje się Charlesowi Hopperowi, dyrektorowi ds. komunikacji policji stanu Illinois, który stworzył je w latach 1937-40 do użytku w komunikacji radiowej wśród policjantów. W latach 30. technologia radiowa była wciąż stosunkowo nowa i ograniczona. Po pierwsze, policyjne kanały radiowe były ograniczone, więc funkcjonariusze nie mogli pozostać na linii zbyt długo, w przeciwnym razie inni nie mogliby się połączyć. Dziesięć kodów zostało wymyślonych, aby szybko i wyraźnie przekazywać informacje. Użycie liczby 10 przed wszystkimi kodami było kolejnym obejściem. Rozgrzanie silnika-generatora w radiotelefonach trwało ułamek sekundy, przez co często gubiono pierwsze sylaby transmisji radiowej. 10 był używany jako zastępczy, aby dać czas silnikowi-generatorowi, aby przyspieszyć żeby usłyszeć drugą część kodu. 4 zostało po prostu wybrane, aby oznaczać „potwierdzenie” wiadomości ( 10-3 oznaczało „przestań nadawać” na wypadek, gdybyś chciał wiedzieć).Te przydatne kody zostały szybko przyjęte przez innych komunikujących się przez radio, takich jak entuzjaści radia CB (Citizen Band) i kierowcy ciężarówek. Popularyzacją 10-4 w głównym nurcie pomógł telewizyjny dramat kryminalny z lat 50. "Highway Patrol" , w którym wystąpił Broderick Crawford, znany z rozpoczynania rozmów w swoim radiu z 10-4. Och, lata pięćdziesiąte. Wyrażenie 10-4 rozprzestrzeniło się dalej w kulturze popularnej, gdy pojawiło się w piosence CW McCall z 1975 r. „Convoy”, w której używa slangu CB radio dla kierowców ciężarówek, jak breaker jeden-dziewięć (kanał radiowy używany przez kierowców ciężarówek) i 10-4 . Piosenka znalazła się na pierwszym miejscu list przebojów w USA i za granicą, a w 1978 roku została nawet umieszczona w filmie.
10-4 pojawił się również w tekstach hip-hopowych, jak np. „Beat the Clock” Ghostface’a Killah z 2004 roku, w którym rapuje: „…dziesięć cztery, my my day/ Callin’ all cars, callin’ all cars”. To użycie jest inspirowane 10-4 w mowie gliniarzy.

✪・・・・✪・・・・✪ ・・・・✪・・・・✪ ・・・・✪

𝗮 𝘁𝘂 𝗱𝘄𝗮 𝗸𝗮𝘄𝗮ł𝗸𝗶, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗺𝗶 𝗶𝗱𝗲𝗮𝗹𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗮𝘀𝘂𝗷ą 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲ś𝗰𝗶 :

[...]

𝗛𝗢𝗟𝗬 𝗖𝗔𝗡𝗡𝗢𝗟𝗜 𝗰𝗼 𝘁𝗼 𝗯𝘆ł𝗼 𝘇𝗮 𝗽𝗼𝘄𝗼𝗹𝗻𝗲 𝘀𝗽𝗮𝗹𝗮𝗻𝗶𝗲