Cztery dni

Okładka książki Cztery dni Monika Czugała
Okładka książki Cztery dni
Monika Czugała Wydawnictwo: Wydawnictwo ReWizja Cykl: #ebooknawalentynki (tom 2) literatura obyczajowa, romans
#ebooknawalentynki (tom 2)
Wydawnictwo ReWizja
2023-02-13
2023-02-13
9788367520263
opowiadanie ebooknawalentynki obyczaj

Historia z wątkiem mafijnym osadzona w polskich realiach, bardzo naiwna, nieco chaotyczna, lekka lektura, bez szału choć jakby to rozwinąć mogła by być całkiem spoko książka.

Barbara Wysocka od lat pracuje w willi pana Mróz. Mimo że zdaje sobie sprawę czym zajmuje się jej szef a zarazem właściciel posiadłości daży tego mężczyznę sympatią. Aleks jest w zbiżonym wieku do jej córki.
Gdy Barbara zachorowała bojąc się, że straci posadę w pracy prosi córkę by wróciła i ja zastąpiła. Julia się zgadza jednak już pierwszego dnia zalicza ,,wpadkę" w pracy. Stanowczy za dużo słyszała...
Dziewczyna na cztery dni ma zostać zakładniczką Mroza....
Jak potoczą się dalsze losy Julii i Aleksa?
Jaka kara spotka dziewczyna za jej niesubordynację?
A może te cztery dni wystarcza by się zakochać w swoim oprawcy?

Jesteście ciekawi ? Zapraszam do lektury😉 e-book dostępny na #Legimi

Opowiadanie stanowczo za krótkie!
Świetna historią która moim skromnym zdaniem jest materiałem na świetną książkę.

Opowiadanie zawiera w sobie wątek mafijny, ale także romantyczny. Świetnie się czyta, bardzo lekko. Cała fabuła tekstu potrafi momentami zaskoczyć. Są także fragmenty mrożące troszkę krew w żyłach ale i także pikantne szczegóły znajdziecie w treści opowiadania. Przecież w końcu to e-book na walentynki. Bohaterowie świetnie ze sobą współgrają. A furorę robi tutaj charakterek Juli.❤️ a zresztą sprawdźcie sami 🙃

‼️RECENZJA‼️

Kolejna recenzja na dzisiaj.

Wydawnictwo Rewizja na walentynki puściła cykl e-booków.

#ebooknawalentynki to świetne opowiadania.

Monika Czugała przedstawia „Cztery dni”. No i co my tutaj dostajemy?

Julia studentka i przepiękna kobieta wraca na ferie w rodzinne strony. Okazuje się, że jej mama zachorowała i musi zastąpić ją w pracy na parę dni. W rezydencji Aleksa nasza młoda kobieta podsłuchuje rozmowę właściciela i jego pracownika. I wtedy się zaczyna…

Aleks nie chce jej zabić, ale coś w niej jest takiego, że młody mężczyzna traci głowę. Postanawia zatrzymać ją na cztery dni, aby sprawdzić, czy można jej zaufać.

Co się wydarzy?
Czy Julia zaufa Aleksowi?

Moniko świetne opowiadanie 🤩😈🖤. Myślę, że całkiem fajna książka byłaby z tego opowiadania. Wiem, że autorka chciała się bardziej rozpisać i poprowadzić kilka wątków, ale musiała trzymać się ilości słów.

Kochani autorka ma cudowny lekkie pióro. Jej książki tak jak i opowiadania czyta się szybko i nieczuć nudy.

Serdecznie polecam wam sięgnąć po #ebooknawalnetynki od Wydawnictwa Rewizja.

@monika.czugala_autor
@wydawnictworewizja

#recenzja #monikaczugała #wydawnictworewizja #ebooknawalentynki #nowość #opowiadanie #legimi #czytamlegalnie #kochamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Kolejna recenzja na dzisiaj.

Wydawnictwo Rewizja na walentynki puściła cykl e-booków.

#ebooknawalentynki to świetne opowiadania.

Monika Czugała przedstawia „Cztery dni”. No i co my tutaj dostajemy?

Zły okropny mafiozo w polskich realiach i studentka, która miała zastąpić w pracy mamę a tymczasem wylądowała w zamknięciu na 4 dni.
Niby lekko i bez dram ale i bez ładu i składu oraz jakiegokolwiek wow. Ot prosta historyjka. Szybko przeczytana i szybko zapomniana.

• Czytnik
  • Short
  • Kindla
  • Przeczytane#2
  • Mafia
  • MAC

Dodaj cytat z książki Cztery dni