Niech zatrzyma się karuzela

Okładka książki Niech zatrzyma się karuzela Marta Bielawska
Okładka książki Niech zatrzyma się karuzela
Marta Bielawska Wydawnictwo: Empik Go literatura obyczajowa, romans
Empik Go
2023-01-27
2023-01-27

Trudno jest mi ocenić tą książkę.
Porusza ona wiele trudnych tematów - między innymi samobójstwo, mobbing, eutanazja, zdrada i jednocześnie dużo treści mówi o emocjach i uczuciach.
Jednak ogólnie fabuła książki jest dla mnie niezbyt ciekawa.
Wiadomo, że każdy na swój sposób cierpi przy stracie bliskiej osoby. Każdy przeżywa stratę na swój sposób. Jednak tutaj coś mi się nie zgrywało... Stąd taka a nie inna opinia.

Trudno jest mi ocenić tą książkę.
Jednak ogólnie fabuła książki jest dla mnie niezbyt ciekawa.

• Czekam na epub
  • E-booki
  • Czekam cierpliwie:)
  • Audiobooki po polsku
  • Empik audio powieści

Dodaj cytat z książki Niech zatrzyma się karuzela