Logan

Okładka książki Logan Monika Nawara
Okładka książki Logan
Monika Nawara Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Crazy Love (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Crazy Love (tom 2)
Dlaczemu
2023-02-28
2023-02-28

Infantylna i głupia historyjka-szkoda czasu. Niestety ta autorka pisać nie potrafi.

Jak na książkę polskiej autorki jest mi przykro ze względu na ilość błędów gramatycznych. Także słownictwo erotyczne jest śmieszne - punkt rozkoszy. W momencie poznania rodziców wybuchłam głośnym śmiechem i zaczęłam liczyć na inne zakończenie książki. Byłaby zdecydowanie oryginalna.

Po „Gabrielu” nadszedł czas „Logana”, kolejny tom serii Crazy Love. Książka pochodzi z mojej prywatnej biblioteczki.
Logan i Samira znają się od lat, lecz dotąd pozostawali jedynie w świecie friendzone. Jeden wieczór, gdy obojgu puszczają hamulce sprowadza na nich lawinę wydarzeń i zmusza oboje do podjęcia ostatecznej decyzji. Zapomnieć o sprawie lub iść o krok do przodu. Każde z nich ma jednak inne zdanie na ten temat. Logan, chce od Samiry czegoś więcej niż tylko przyjaźni. Jest gotów zaryzykować i przenieść ich znajomość na wyższy poziom. Kobieta natomiast boi się stracić zarówno jego jak i zniszczyć przyjaźń, która łączy ich zgraną paczkę. Czy dojdą do porozumienia? Czy dadzą sobie szansę na szczęście?
Historia bohaterów jest słodko gorzka, idealna na ponury wieczór. Zwłaszcza, gdy namiętność i pożądanie stają w szranki ze strachem i przeszłością, która nadal zbiera swoje żniwo. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Oboje są opiekuńczy względem bliskich i potrafią walczyć o swoje. Są uparci Logan gdy już podjął decyzję względem kobiety, która zdobyła jego serce, potrafił być nieugięty i wytrwale dążył do tego aby i ona obdarzyła go uczuciem. Samira po przejściach i bólu jaki zaznała obawiała się poważnego związku, choć ją rozumiałam to mimo wszystko cały czas kibicowałam aby pozwoliła sobie na szczęście. Bardzo podobał mi się motyw budowania związku na relacji opartej na przyjaźni. Gdzie jej fundamenty są już bardzo stabilne jednak jeden nieprzemyślany krok może mimo wszystko zniszczyć nie tylko świeży związek ale i przyjaźń kilku osób.
Akcja zaskakuje zwrotami, emocje buzują co nie pozwoliło mi się nudzić w trakcie lektury. Gorętsze sceny podnoszą temperaturę. Zaborczość Logana i jego niezaspokojone pragnienie również podkręcają atmosferę. Czy bohaterowie zaznają szczęścia? Kto lub co stanie im na drodze do tego? Koniecznie sięgnijcie po tę pozycję, jeśli lubicie lekkie a zarazem pełne emocji historie.

„Mieszał mi w głowie. Umiejętnie rozpraszał moje rozdygotane ciało, rozstrojony umysł i bardzo, ale to bardzo mi się nie podobało.'

„LOGAN” jest kolejnym tomem serii #crazylove.

Logan i Samira przyjaciele od dawna, w jeden wieczór zmieniają wszystko, w ich poukładane życie wdziera się chaos. Logan już od dłuższego czasu wodzi oczami za dziewczyną, zmienia swoje nastawienie do niej. Podjęli decyzję, po której muszą zmierzyć się z konsekwencjami. Logan jest gotowy na zbudowaniu stałego związku i otworzyć się na uczucia, jednak Samira nie chce stracić swojego przyjaciela, postanawia go unikać.

Niestety seria nieporozumień, braku zaufania ostatecznie komplikuje ich relacje.

Czy będą mieli szansę na prawdziwe uczucie? Czy miłość pomylili z fascynacją?

Monika Nawara po raz kolejny zabiera nas do zmysłowej namiętnej historii dwójki bohaterów, pełnej emocji. Samira jest silną i twardo stąpającą po ziemi kobietą, w przeszłości bardzo zraniona, nie umie zaufać mężczyzną oraz stworzyć z nimi związku. Traktuje ich z dystansem, a emocje oraz uczucia ma głęboko ukryte. Logan-jego ciemnoniebieskie oczy przyciągają uwagę wielu kobiet, jednak jego myśli krążą wokół tylko jednej. Przystojny, zdecydowany z determinacją walczy o Samire, chociaż jego zazdrosna natura coraz bardziej narusza zaufanie, jakim obdarzyła go kobieta. Pożądanie między nimi iskrzy coraz bardziej, wybuchając ze zdwojoną siłą. Namiętność ich rozgrzewa do czerwoności. Przeszłość na nowo wkradnie się w ich życie, a odkrywanie tajemnic coraz bardziej wciąga nas w fabułę. Czy będą mieć możliwość zbudować swoją przyszłość? Bardzo mi się podobało ponowne pojawienie się bohaterów z poprzedniego tomu, możemy zobaczyć, co słychać u nich. Z drugiej strony autorka przedstawia przyjaźń między bohaterami oraz jak mogą na siebie liczyć, nie tylko czynami, ale również rozmową. Uwielbiam.:)

Lekkie pióro autorki, sprawia, że jej książki czytam z wielką przyjemnością. Bohaterowie są bardzo wyraziści i każdy z nich wnosi w fabułę książki. Na nudę nie możemy narzekać, bo zawsze się coś dzieje, a z kartki na kartkę akcja nabiera tempa.

Gorący romans, namiętność, uczucia i wiele więcej.
Dzieje się !!!
Osobiście jestem zachwycona serią #crazylove.
Polecam gorąco :)

Książka dostępna na #legimi oraz w księgarniach internetowych.

„LOGAN” jest kolejnym tomem serii #crazylove.

💓"Logan", drugi tom serii "Crazy Love" autorstwa Moniki Nawary, to opowieść o skomplikowanych relacjach między długoletnimi przyjaciółmi, w której namiętność i uczucia nieoczekiwanie zaczynają odgrywać główną rolę. Książka przykuwa uwagę od pierwszych stron, prowadząc czytelnika przez emocjonalną podróż pełną pożądania, zawiłości przeszłości i determinacji w walce o szczęście.

💖Akcja rozpoczyna się od wydarzenia, które radykalnie zmienia dotychczasowe relacje między Loganem a Samirą. Przyjaźń, która zdawała się być niewzruszona, zostaje wystawiona na próbę, gdy pożądanie i uczucia zakradają się między dwoje przyjaciół. Monika Nawara buduje napięcie wokół tego zawiłego uczucia, ukazując konflikty, lęki i dążenia bohaterów.

💖Samira, silna i niezależna kobieta, boi się angażować emocjonalnie, uciekając przed związkami i trzymając się z dala od miłości. Jej postać jest dobrze wykreowana, a czytelnik może współczuć jej lękom i przeszłości, która ją kształtuje. Z drugiej strony mamy Logana, strażaka oddanego swojej pracy. Logan emanuje opiekuńczością i zrozumieniem dla innych, zwłaszcza wobec Samiry. Jego uczucia są głębokie i prawdziwe, co sprawia, że staje się bohaterem, z którym czytelnik może łatwo się utożsamić. Ponadto, Logan jest postacią wierną swoim wartościom, co nadaje mu autentyczność i sprawia, że czytelnik chce śledzić jego dalsze losy.
💖Autorka zręcznie posługuje się wątkami namiętności, tajemnic i emocji, tworząc historię, którą trudno odłożyć. Powolne tempo początku zaskakuje szybkim przyspieszeniem, zwiększającym naprężenie i podnoszącym temperaturę w opowieści. Przeplatające się wątki drugoplanowych postaci z poprzedniej części serii dodają głębi i kontynuują historię świata stworzonego przez autorkę.

💖"Logan" to książka, która trzyma czytelnika w napięciu, oferując pełną paletę emocji. Wciągające postaci, dynamiczna fabuła i odważne podejście do tematów uczuć sprawiają, że ta historia miłosna wyróżnia się spośród innych. Monika Nawara kolejny raz udowadnia swoje umiejętności w kreowaniu romansów pełnych namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji. "Logan" to lektura, która z pewnością spełni oczekiwania miłośników tego gatunku.

Samira jest pewną siebie oraz samowystarczalną kobietą. Potrafi o siebie zadbać i jest przekonana, że już nigdy nie zaufa żadnemu mężczyźnie.

Logan to mężczyzna, który lubi podboje. Przyjaźni się z Samirą, ale gdzieś w głębi wie, że musi zebrać się na odwagę, zawalczyć o nią i jej serce. Jeden wieczór sprawia, że życie obojga odwraca się o 180 stopni.

Samira jest przerażona, Logan pełen nadziei.

Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wraca nieprzyjemna przeszłość.

Czy tych dwoje będzie potrafiło jeszcze kiedyś się przyjaźnić mimo przeciwności?

Logan to kontynuacja przygód grupy przyjaciół. W tej części Monika skupia się na tytułowym Loganie oraz Samirze.

Autorka nie traci swojej wyjątkowości pióra, jest romantycznie, zmysłowo, ale również znajdziemy wartką akcję, która przyprawia o zawrót głowy.

Prowadzi fabułę tak, aby czytelnik nie zanudził się słodkimi momentami, ale równocześnie ciągle chciał ich więcej.

Czyli taki ogromny plus w książkach Moniki.

Poznajemy Samire z zupełnie innej strony niż w pierwszej części co było miłym zaskoczeniem.

Polecam i czekam, aż zabiorę się za Cadena ❤️

Samira jest...

Samira Hudson jest silną, niezależną kobietą. Świetnie sobie radzi i rozwija w sferze zawodowej. Jej sukcesy dziennikarskie jednak nie przekładają się na sukcesy w życiu miłosnym. Jedynym co do siebie dopuszcza jest seks bez zobowiązań. Przeraża ją wejście w związek i powierzenie swojego serca mężczyźnie. Taki stan rzeczy nie odpowiada jej przyjaciołom, którzy próbują nakłonić do zmiany decyzji.

Logan Sullivan swojej życie podporządkował byciu strażakiem. Cały swój czas i wysiłek włożył w marzenie bycia komendantem jednostki. W czasie kiedy nie jest przykładnym strażakiem, spędza czas z przyjaciółmi w klubach i szuka rozrywki wśród przypadkowych dziewczyn. Jednak w pewnym momencie coś się zmienia. Coraz częściej jego wzrok i myśli uciekają do ich wspólnej przyjaciółki. Przyjaciółki, która zna od lat i nigdy nie interesowała go w ten sposób.
Kilka zdarzeń i coraz bardziej intensywny flirt doprawadza ich do miejsca, w którym nie spodziewali się znaleźć. Oboje starają się dojść do ładu ze swoimi uczuciami, oczekiwaniami i strachem przed utratą przyjaźni. Jednak nie są one zbieżne. O ile Logan ma dość udawania,że nic nie czuję i chciałby ułożyć sobie życie z Samirą, tak ona że strachu przed związkami oraz utratą przyjaciela próbuje się wycofać i odizolować.

Czy Logan przekona ją do zmiany zdania ?

Logan to druga część serii Crazy Love. Po świetnej pierwszej części pt Gabriel, Monika Nawara wróciła z kolejnym zatwardziałym singlem.
Znacie to? :
"A gdy się zejdą, raz i drugi,
kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością,
bardzo się męczą, męczą przez czas długi,
co zrobić, co zrobić z tą miłością"

Kawałek tej piosenki idealnie pasuje mi do Samiry i Logana. Autorka zalała książkę każdą możliwą emocją. Powiedzieć, że to ocean emocji to jak nic nie powiedzieć.I w tym wszystkim pływa ich dwoje. Oboje mają swoje przeżycia i przeszłość. Mimo, że jest między nimi ogromną przyjaźń, chemia, pożądanie i zalążki uczucia na pierwszy plan wychodzi paniczny strach przed zwiazkami Samiry. I tu wchodzi Logan, który cegła po cegłę, rozbiera mur otaczający dziewczynę. Kiedy on myśli że już jest w ogródku i wita się z gąska to wjeżdża buldożer zwany przeszłością, który może zniszczyć wszystko co do tej pory wypracowali.

Kreacja bohaterów w tej książce to majstersztyk. Oboje mają silne osobowości i są zawzięci i zawsze chcą postawić na swoim, co będzie doprowadzało do ognistych kłótni no i oczywiście wielu nieporozumień.

Książkę czyta się bardzo szybko , więc jak już do niej usiądziecie to nie odłożycie do ostatniej strony. A wręcz będziecie chcieli, zacząć kolejną część 🔥Świetnie dopracowana fabuła, drugoplanowi bohaterowie, którzy swoimi intrygami próbują ich albo zeswatać albo rozdzielić i tajemnice, dużo tajemnic 🔥
To wszystko dostaniecie w Loganie, biegnijcie czytać 🔥

Logan i Samira znają się od lat, przyjaźnią się. Tworzą z innymi zgraną paczkę, gdzie każdy na każdego może liczyć. W pewnym momencie, między nimi zaczyna się coś zmieniać, zaczyna wkradać się pożądanie i to tak silne, że ciężko się mu oprzeć. Wspólna impreza z przyjaciółmi, alkohol, nutka zazdrości i spędzili wspólnie noc. Kobieta po wszystkim nie czuje się szczęśliwa, boi się, że straci przyjaciela, a ta przyjaźń zbyt wiele dla niej znaczy, aby zaryzykować. Na dodatek w przeszłości zdarzyło się coś, co znacząco na nią wpłynęło i na jej podejście do pewnych spraw. Zupełnie inaczej na wszystko spogląda Logan. Jemu ta noc pozwoliła otworzyć oczy, zrozumieć co tak naprawdę czuje do przyjaciółki. Mężczyzna nie zamierza pozwolić jej się wycofać, dla niego ta przyjaźń również jest bardzo ważna, ale chce czegoś więcej i zamierza o to walczyć. Czy mu się uda? Czy Samira da im szansę? Co takiego zdarzyło się w życiu kobiety?

Pierwszy tom bardzo mi się podobała, dlatego z dużym zaciekawieniem, ale również z niemałymi oczekiwaniami sięgnęłam po drugi. Jak wrażenia? Całkiem pozytywne. Tym razem mamy historię Logan i Samira, jednak bohaterów z wcześniejszego tomu mamy w tle i bardzo się z tego cieszę. Fajnie było się dowiedzieć co tam u nich słychać.
Wracając do historii, jaką znalazłam w książce, była naprawdę ciekawa, dość wciągająca (szczególnie w drugiej części). Początkowo akcja wolniejsza, później znacząco przyspiesza, pojawiają się w niej zwroty, które potrafiły mnie zaskoczyć. To historia o przyjaźni, miłości, przeszłości, z którą bohaterowie muszą sobie poradzić. Pełna namiętności, gorących scen, a jednocześnie tajemnic, sekretów.

Bohaterowie ciekawi, według mnie dobrze wykreowani.
Samira to kobieta odważna, niezależna, nieustępliwa, mająca własne zdanie. Lubi dobrą zabawę, seks bez zobowiązań, za to od związków trzyma się daleko. Ma powody, przeszłość, która mocno na nią wpłynęła, a jej demony do tej pory nie pozwalają jej tak naprawdę iść do przodu, być szczęśliwą tak w 100%.
Logan to mężczyzna, o którym wiele kobiet marzy. Nie tylko przystojny i pełen namiętności, ale również opiekuńczy, umiejący zawalczyć o kobietę jednocześnie szanując jej zdanie. Zdecydowanie go polubiłam.

„Logan” to książka, która według mnie była ciekawa, dość wciągająca, spędziłam z nią miło czas i polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2023/09/loganmonikanawara.html

“Logan” @monikanawara_autorka

[współpraca reklamowa z @monikanawara_autorka]

Logan - o czarnych włosach, granatowych oczach i krótko przystrzyżonym zarostem. Strażak.

Samira - Dziennikarka, pracuje w gazecie. O ciemnych oczach i włosach.

“Chwila słabości i jedna wspólna noc wprowadzają zamieszanie do ich poukładanego życia. Oboje żałują, jednak czegoś zupełnie innego.”

Drugi tom serii “Crazy Love” okazał się książką, w której uczucia i pożądanie pełniły główną rolę. Pierwszy tom (moim zdaniem) nie był tak emocjonujący w tej kwestii. Czy było to dla mnie zaskoczenie?

Owszem, bo nie spodziewałam się tego aż tyle.

Motyw friends to lovers.. idealnie został tutaj zastosowany. Te ciągłe zmagania, lęki czy nawet wątpliwości zostały tutaj doskonale zobrazowane.

Przyjaciele, którzy mogli na siebie liczyć w każdej potrzebie bez względu na okoliczności.

Samira i Logan.. to postacie, o których nie da się łatwo zapomnieć. Wyraziste i temperamentne.

Logan to typowy samiec alfa będąc przy tym troskliwym i opiekuńczym.

A Samira? Nie interesowały ją związki, przez wzgląd na przeszłość. Twardo stąpająca po ziemi, jednak przy tym była nieufna, strachliwa i bojąca się nadziei oraz dopuszczenia do siebie kogoś na dłużej.

Ta jedna noc.. zmieniła wszystko. Porządek uległ chaosowi pełnego niekontrolowanych emocji.

Mury, którymi była otoczona Samiry, zaczynają się kruszyć.

A on.. chciał jej. Przy nikim nie czuł się tak dobrze jak przy niej.

Zostali postawieni w sytuacji, w której musieli mierzyć się z konsekwencjami i długo tłumionymi uczuciami, które nie były łatwe do okiełznania i ukrywania.

Ich dwoje pragnący i starający się stworzyć wartościową relację, w której ich przyjaźń by nie ucierpiała. Pełna obaw, własnych demonów i przeszkód, które stają na drodze.

Relacja Logana i Samiry była pełna namiętności, pożądliwości z masą emocji. Sceny pomiędzy nimi były pełne wzajemnej pasji, który tworzyły świetny obraz w głowie.

Na początku akcja działa się pomiędzy głównymi bohaterami dołączając do tego pojedyncze osoby, jednak później akcja bardzo przyspieszyła dodając do tego pewne smaczki. Działo się, może nawet trochę aż za dużo, ale ostatecznie w ciekawy sposób historia została zakończona.
Tutaj tak samo jak w przypadku “Gabriel” autorka zastosowała podwójną perspektywę, co ogromnie mnie cieszy, bo lubię takie zastosowanie w książce.
Historia Samiry i Logana skłania do przemyśleń nad własnym postępowaniem, wyborami, które mogą przyczynić się na toczące życie oraz na relacje, które tworzymy z innymi. Jak trudno jest się otworzyć na uczucia, przekraczać własne bariery bez ciągłego pytania w głowie “A co, jeśli”. Walka o uczucia, nadzieję i pokonywanie własnych demonów przeszłości, które kładą odcisk na teraźniejszości.
Do następnego,
Ania

“Logan” @monikanawara_autorka

[współpraca reklamowa z @monikanawara_autorka]

Samira - Dziennikarka, pracuje w gazecie. O ciemnych oczach i włosach.

Książka jest drugą częścią z cyklu Crazy Love.
Głowni bohaterowie są bardzo żywiołowi, co bardzo dobrze wpływa na czytanie o ich losach. Towarzysząc im podczas ich życia, nie mogłam narzekać na nudę. Już nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam trzeci tom serii. Bardzo mnie ciekawi czy będzie coś więcej na temat Dominica.
Oczywiście zachęcam zacząć czytać tę serię od „Gabriela”.

Książka jest drugą częścią z cyklu Crazy Love.
Oczywiście zachęcam zacząć czytać tę serię od „Gabriela”.

• Do kupienia
  • Empik Go