Przysięga wierności

Okładka książki Przysięga wierności Monika Nawara
Okładka książki Przysięga wierności
Monika Nawara Wydawnictwo: High Heels Cykl: Krwawe rozgrywki (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Krwawe rozgrywki (tom 1)
High Heels
2024-04-23
2024-04-23

Okładka książki Gorąca trzydziestka antologia K.M. Dyga, Greta Eden, Joanna Izdebska, Ewelina Krucza, Helena Leblanc, E. Lorenc, P. Lorenc, Monika Nawara, Leonia Oscar, Joanna Serafin, Anna A. Sosna, Ola Sukiennik, Magdalena Szponar
Gorąca trzydzi... K.M. Dyga, Greta Ed...

Sama nie wiem, co napisać 🤷🏻‍♀️to nie była zła książka. Raczej zbyt słodka. Mamy faceta, który trzęsie całą Sycylią i Paryżem, groźnego mafiosa. Mamy też młodą dziewczynę, z mafijnym drzewem genealogicznym. Mamy też aranżowane małżeństwo, całkiem popularny wątek w tego typu książkach. Czego mi zabrakło? Po recenzjach w social mediach spodziewałam się chyba czegoś mocniejszego, czegoś co mnie porwie i poza uśmiechem na twarzy wywoła równie silne inne emocje. Tak się jednak nie stało. Historia okazała się i słodka, i przewidywalna. Już w chwili, gdy autorka zaserwowała nam scenę, w której pojawia się Timur, łatwo domyślić się, kim faktycznie jest. Jakby miał na czole promień czerwonego lasera. To, co mnie najbardziej drażniło, to 'maleńka' głównego bohatera, które zmieniło historię w mdlący romans. Zabrakło też wyraźnej iskry pomiędzy bohaterami. Nie twierdzę, że jej nie było, ale po tych zapowiedziach oczekiwałam zdecydowanie czegoś lepszego.
Podsumowując, pozycja dla niewymagających czytelników, na spokojny wieczór po pracy.
Moja ocena 3/10 ⭐

"...iskry w mał­żeń­stwie są nie­zwy­kle ważne, bo dzię­ki nim można roz­pa­lić pło­mień mi­ło­ści i pod­sy­cać go aż do śmier­ci".

▪️Tytuł: Przysięga Wierności. Tom 1
▪️Cykl: Krwawe Rozgrywki
▪️Autor: Monika Nawara @monikanawara_autorka
▪️Wydawnictwo: High Heels @wydawnictwohighheels
▪️Premiera: 23.04.2024 r.
Współpraca reklamowa @wydawnictwohighheels
▪️▪️▪️

"Przysięga Wierności" otwiera nam cykl Krwawe Rozgrywki w którym poznamy historię różnych par bohaterów 😁

Jako pierwsi dadzą nam się poznać Valentina Kartov oraz Lorenzo Deluzzo. Para, która stała się dla nas symbolem żarliwej miłości a także niebywałej troski i wzajemnego zrozumienia czyli cech, których często bardzo brakuje w krwawym i brutalnym mafijnym świecie opanowanym przez ludzkie żądze 🔥

Jeżeli ktoś z Was czytał już inne historie autorki to wie, że pióro Moniki cechuje lekkość, płynność a także raczej w większości historii wydaje nam się delikatność. Tym jednak razem czytelnik odkrywa je z zupełnie innej strony, która także bardzo przypadła nam do gustów ❤️

Okazuje się, że historia ta w porównaniu do poprzedniczek będzie bardziej drapieżna, bardziej niebezpieczna i nieco bardziej pikantna 😈 ale co najważniejsze będzie miała temperamentnych bohaterów, którzy stale będą Was rozgrzewać 😁 i wiecie co? Podobało nam się 😍 zwłaszcza to, że mimo iż Lorenzo Deluzzo uważany jest za bezwzględnego i przerażającego spadkobiercę rodzinnego imperium to Valentina okazała się prawdziwą gwiazdą tej książki. Nieustraszona, pyskata, zawzięta i waleczna. Kobieta nieustępliwa, która nie jednego swoim wybuchowym charakterem potrafiłaby wyprowadzić z równowagi powodując, że uciekałby gdzie pieprz rośnie. I teraz sobie wyobraźcie co się dzieje gdy ta petarda spotka na swej drodze kogoś podobnego tylko, że przecienej płci 😎 wybuchowo? Będzie na pewno 😁

"Przysięga Wierności" to historia idealna dla wielbicielek mocnych wrażeń, pełna gorących scen erotycznych oraz zaskakujących zwrotów akcji. Choć chwilami może wydawać się spokojna to wierzcie nam gdze trzeba będzie nadrabiać nieoczekiwanymi momentami 😁 nam się bardzo podobała i będziemy niecierpliwie czekać na kolejną parę bohaterów, których zdążyłyśmy już trochę poznać i wydaje nam się, że... Będzie się działo...🔥😎

Monika Nawara - strona autorska bardzo dziękujemy za współpracę oraz możliwość objęcia kolejnej Twojej perełki patronatem 🥰

Książa dostępna jest na stronie:

▪️Tytuł: Przysięga Wierności. Tom 1
▪️Cykl: Krwawe Rozgrywki
▪️Autor: Monika Nawara @monikanawara_autorka
▪️Wydawnictwo: High Heels @wydawnictwohighheels
▪️Premiera: 23.04.2024 r.
Współpraca reklamowa...

Mój grzeszny, pełny niebezpieczeństw, mafijny patronat zapewni wiele emocji. 😈💜.

Monika Nawara tym razem pozytywnie zaskoczyła mnie wykreowanymi bohaterami. Valentina i Lorenzo to duet, o którym ciężko zapomnieć!

✨️ „Zabijałem i torturowałem zdrajców, a także obcinałem im różne części ciała, a ta czarująca blondynka stanęła ze mną twarzą w twarz, unosząc dumnie podbródek, jakby rzucała mi wyzwanie”.

Ona pragnie uciec od mafijnej rzeczywistości, jest niezależna, silna i wie, czego chce od życia. On jest bezwzględny, spadkobierca imperium, nie planuje się ustatkować. Jednak los bywa przewrotny i ze względu czyhających niebezpieczeństwo muszą dojść do porozumienia. Czy aranżowane małżeństwo przy tak trudnych charakterach uratuje ich przed niebezpieczeństwem? Co się stanie, kiedy zaczną pojawiać się uczucia… z którymi tak mocno walczyli?

✨️„Od małego byłem przygotowywany do roli głowy rodziny Deluzzo”.

Romans mafijny, w którym nic nie można przewidzieć. Pod piękną okładką skrywa się historia, która skradła mi serce, a właściwie skradli je bohaterowie, bo do teraz, kiedy o nich pomyślę na twarzy mam uśmiech.

✨️ „Miałem pełną świadomość tego, że moja przyszła żona stanie się celem dla wszystkich moich wrogów”.

Lorenzo to wyjątkowy mężczyzna z wielkim pokładem cierpliwości. Choć chowa się maską „tego złego” w środku to kochany, opiekuńczy i bardzo wrażliwy facet, który szybko skradnie wasze serca. Valentina jest bardzo charakterna, wiele razy spróbuję go złamać, znaleźć granice cierpliwości, ale on naprawdę trzymał się dzielnie. Byłam ciekawa, czy w końcu wybuchnie… 😈 Ona naprawdę niczego nie ułatwiała, była złośliwa, zbyt pewna siebie i niesamowicie odważna – I to sprawiło, że przepadłam. Ich gra między sobą. Potyczki słowne. Walka z uczuciem. Iskrzące pożądanie.

✨️ „Musiałam być twarda i walczyć o siebie, a nie słuchać serca, które oszalało”.

On będzie dążył do tego, żeby ją trochę utemperować, ona będzie się bronić. Oboje jednak nie mają pojęcia jak na siebie działają i jak wielkie emocje wkradną się w sam środek tego tornada.

✨️ „Albo się dotrzecie, albo pozabijacie”.

Nie zabraknie mafijnych porachunków, walka z wrogiem nie będzie łatwa, długo nie mogłam odgadnąć, kto za wszystkim stoi i czułam się mile zaskoczona.

„Przysięga wierności” to bardzo rozbudowana, ale też dynamiczna historia, niczego mi w niej nie zabrakło. Był humor, wzruszenie, dużo uczuć, szczerości między bohaterami. Nie mogę się doczekać kolejnych części z tej serii. To była niezapomnianą podróż przez świat mafijnych intryg i ludzkich emocji, a Lorenzo wpisuje się na listę kolejnego książkowego męża.

Dość cukierkowa wersja mafii,łagodnie pokazana i trochę naiwnie.Nie musi to być jednak wadą,jeśli ktoś nie oczekuje mocniejszych klimatów.Czasami bohaterowie zachowują się infantylnie,czasami nielogicznie,ale bywają też zabawni.Na plus sceny łóżkowe,fajnie to wyszło z tym charakterkiem Valentiny.Z jednej strony niedoświadczona i niewinna,z drugiej bezpośrednia i swobodna.Pikantne sceny miały lekki ton, a jednocześnie były gorące.Brakowało mi większych emocji w tej relacji,ten cały gniew między nimi bardziej pozorny i na siłę.To taka historia mało poważna,relaksująca i to pomimo tematyki.

Strasznie irytują baba (a właściwie pusta i humorzasta gówniara) i do tego pożal się boże ala mafiozo. Żenujące ma maksa.

Valentina Kartov to młodziutka kobieta, która została wychowana w mafijnej rodzinie, jednak nie chce mieć nic wspólnego z porachunkami, które dotyczą tego świata. Marzy o tym, aby spełniać się w zupełnie innej roli i spełniać swoje pragnienia. Spędzając wakacje na Sycylii, staje jednak wśród wspomnianych porachunków. Ktoś ewidentnie ją prześladuje. Prześladowca nie jest jedyną osobą, której Valentina nie chce w swoim życiu. Na jej drodze staje również Lorenzo Deluzzo. Mężczyzna, który do tej pory nie myślał o ustatkowaniu się, a już tym bardziej nie myślał o małżeństwie... cóż, wszystko może się zmienić...w postrzeganiu obu postaci.

Zaczynając od naszych głównych bohaterów, podkreślenia wymaga fakt, że ta dwójka, potrafi dogryźć sobie nawzajem. Ich relacja bywa wybuchowa, charakteryzuje się niezłym temperamentem. Aranżowane małżeństwo miało być dla nich kontraktem przynoszącym korzyści dla dwóch rodzin, ale dzień po dniu, coś się zmienia, a to najbardziej zaskuje właśnie samych zainteresowanych.

On jest nieustraszony, bezwzględny, za nim unosi się zapach wyższości, determinacji, władzy. Mogłoby się wydawać, że dziewczyna przy nim zniknie. Nic bardziej mylnego. Tym razem na próżno szukać tu obrazu szarej myszki. Trafiła kosa na kamień. Bohaterka zdecydowanie pokaże swoje pazurki, udowodni, że zasługuje na tytuł księżniczki mafii. Natomiast Lorenzo zacznie pokazywać nieco inne oblicze.
Co mogę powiedzieć? To facet marzenie. Za swoją kobietą stanie murem, jest w stanie popełnić najgorszą zbrodnię, byleby nikt nie tknął Valentiny.
Dobra, mam do niego słabość, a na dodatek, to właśnie on zakochuje się pierwszy 💜🥹

I wiecie co więcej? Nie jest on jedynym mężczyzną, który zdążył już skraść moje serce. Mam nadzieję, że już niedługo będzie mi dane czytać również o znakomitym bohaterze drugoplanowym.

Wiem, że na książkowym rynku odnajdziemy mnóstwo historii mafijnych z aranżowanym małżeństwem w tle. Monika przekroczyła jednak kolejną granicę, tworząc wyjątkową fabułę, która nie ma prawa znużyć, czy w jakikolwiek sposób przytłoczyć. Akcja książki przepływa bardzo płynnie i wciąga od samego początku. Oczywiście bywa brutalnie, w końcu mowa o włoskiej mafii, nie ma ograniczeń. Tak, tutaj Wszystko jest dozwolone, a tak samo mówi się o miłości. Na przeszkodzie stają jednak wrogowie, którzy są nieobliczalni...

Monika przeprowadziła mnie przez wiele etapów. Od zabawnych początków relacji, przez iskry, które pojawiały się coraz częściej między bohaterami, przez namiętność, która w końcu znalazła ujście, przez chwile niepewności, trwogi, zwątpienie, niebezpieczeństwo, dobrze poprowadzoną akcję, nerwy, aż po zakończenie, które stało się wisienką na torcie.

Czy uważam, że warto sięgnąć po tę książkę? Oczywiście. Zapewniam, że każda chwila z nią spędzoną, nie będzie tą, której pożałujecie.

💜Recenzja patronacka💜

"Buntuj się i walcz, jeśli na szali są twoje życie i przyszłość. Pamiętaj, że nawet gdy wydaje nam się, że utknęliśmy w pokoju bez drzwi i klamek, to warto zajrzeć pod dywan…"

Życie w mafijny świecie jest dla Valentiny tym, od czego pragnie trzymać się z daleka. Jednak pobyt na Sycylii wszystko zmieni. Pojawi się ktoś, kto będzie niczym jej cień... Nie spodziewa się tylko, że niebezpieczeństwo nadejdzie szybciej niż myśli. Czy wtedy będzie mogła liczyć na ratunek? Jaką rolę w tym wszystkim odegra przystojny Włoch Lorenzo Deluzzo?

"Przysięga wierności" to historia, która pokazuje, że przed miłością nie ma ucieczki. Nawet jeśli wmawiamy sobie, że nikogo nie pokochamy, to nasze serce nie potrafi tego zrozumieć...

Bohaterowie tej książki to temperamentne osoby, które zdobywają uwagę czytelnika już od samego początku. Nie ma nawet takiej możliwości, że ich nie polubicie. Po prostu się nie da.
Valentina to piękna kobieta, która wie, jak wykorzystać swoje walory. Nieustępliwa, a przy tym umiejąca pokazać czego oczekuje. Wiele razy udowodni nam swoją odwagę, bo patrząc na to, co spotka ją po drodze, niejedna osoba na jej miejscu niż dawno by się poddała. Ale nie ona!

Lorenzo to mężczyzna, który potrafi zaczarować swoim wdziękiem niejedną kobietę. Ale jak przystało na mężczyznę obracającego się w mafijny świecie, potrafi pokazać swoją bezwzględną stronę. Jednak poznając go bliżej, można dostrzec w nim tę dobroć, którą ofiaruje swojej wybrance serca. Jednak czy znajdzie się taka kobieta, która je podbije?

Ich relacja była z góry zaplanowana. Miało ich połączyć aranżowane małżeństwo. Nigdy się nie widzieli, nie poznali, jacy są, nic do siebie nie poczuli, a jednak musieli zrobić to, co zaplanowali dla nich inni. Wydawać by się mogło, że będzie to tylko układ, ale jednak narodziło się coś więcej...

Pojawił się również wątek, który rzadko spotykam w książkach, które czytam. Mowa o motywie dotknij jej, a zginiesz. Czy trzeba mówić tu coś więcej? Już samo brzmienie tego mówi nam, że będzie cholernie gorąco, władzo, a przy tym pojawiające się pożądanie będzie dosłownie rozpalało. I tak właśnie było. Nie potrafiłam oprzeć się temu, jak została poprowadzona ich relacja. Wydawać by się mogło, że będzie to kolejny aranżowane związek, ale autorka zaskakuje, bo prowadzi to w taki sposób, że czytelnik przeciera oczy ze zdziwienia. Tak właśnie będzie. Nieschematycznie, nieprzewidywalne, a przy tym zakochacie się w Lorenzo milion razy. Co ten facet ze mną robił... O matko! Nie można się mu oprzeć, nawet się nie starałam, bo i tak bym przegrała. Czytając, zrozumiecie, o czym mówię.

Czekałam na tę historię. Czekałam na tego piekielnego i przystojnego Włocha, który skradł moje serce już w poprzedniej serii autorki. Byłam ciekawa, jakie wyzwania postawi przed nim Monika, ale nigdy nie przewidziałabym tego, co zaplanowała. W głowie mi się nie mieści, że wydarzyło się tutaj tak wiele, ale jednocześnie ciągle mi mało. Nie potrafię nasycić się książkami Moniki, ponieważ są one tak dobre, że nigdy nie ma się ich dość. Autorka ma niezwykle przyjemne pióro, dzięki temu książka znika tak szybko, że chciałoby się w pewnym momencie zatrzymać i przestać, ale się nie da. Nie da się wypuścić tej książki, dopóki nie pozna się ostatniego słowa. Dopóki nie dowiemy się, jak kończy się ta historia. A uwierzcie mi, nie sposób tego przewidzieć. Nie w momencie, kiedy dzieją się takie rzeczy, że dosłownie wyrywałam sobie włosy z głowy. Miałam milion myśli na minutę, nie tylko tych pozytywnych, ale też te mniej optymistyczne. Nie wiedziałam, na jaki pomysł wpadnie autorka i jak pokieruje losy bohaterów, ale namieszała w ich życiu i to tak konkretnie.

Zanim zaczniecie czytać tę książkę, bądźcie pewni, że doświadczycie tak wielu emocji, wydarzeń, że nie będziecie potrafili wysiedzieć w spokoju podczas czytania. Pojawi się wiele zwrotów akcji, które nie tylko przyśpieszą wasze bicie serca, ale również doprowadzą do stanu przedzawałowego. Wiedziałam, że ta książka będzie dobra, ale przerosła ona moje najśmielsze oczekiwania. Nie mogę już doczekać się kolejnego tomu, bo coś czuję, że podniesie on poprzeczkę jeszcze wyżej.

💜Recenzja patronacka💜

Ależ ta książka jest GENIALNA! 😍

PRZYSIĘGA WIERNOŚCI od Moniki Nawary zdobyła bezpowrotnie moje czytelnicze serce. Opowieść o Valentinie i Lorenzo nie tylko pozwoliła mi zatracić się w emocjach, ale i wraz z bohaterami przeżyć wszystko to, co oni.

Valentina Kartov pragnie żyć po swojemu. To młoda, niesamowicie dzielna, inteligentna i piękna kobieta. Nie zamierza nikomu się podporządkowywać.
Lorenzo Deluzzo wydaje się być przerażający i bezwzględny, ale w głębi to bardzo dobry mężczyzna gotowy zrobić wszystko dla tej jedynej.
Mafijne porachunki i aranżowane małżeństwo w tym wypadku zdecydowanie się ze sobą zgrywają.

PRZYSIĘGĘ WIERNOŚCI pochłonęłam wręcz momentalnie. Nie byłam w stanie odłożyć tej książki choć na chwilę, ponieważ tocząca się akcja raz za razem wzbudzała moje zainteresowanie zwrotami akcji i pełnymi nieprzejednanych emocji scenami.

Historia Valentiny i Lorenzo jest wyjątkowa. Ich zaplanowany przez głowy rodziny związek miał być dobrym układem wzmacniającym więzi. A stał się czym więcej. Czymś prawdziwym, co pozwoliło tej dwójce przetrwać naprawdę wiele.
Ta książka to nie tylko romans. To wypełniona trudnościami i przeżyciami opowieść, przy których bohaterowie muszą wydobyć z siebie wszystko.

Zazwyczaj nie przepadam za kobiecymi postaciami w książkach, ale w przypadku Valentiny jest inaczej. Nie sposób tej kobiety nie podziwiać. Tyle ile ona sama z siebie dała tej historii, aż nie sposób opisać tego słowami.
Przypadł mi do gustu jej silny charakter, wola walki i uczciwość.
Lorenzo z kolei urzekł mnie swoim wewnętrznym ja. Przy swojej wybrance odkrywał on przez czytelnikiem kolejne karty przedstawiające jego złożoną osobowość. A dzięki temu jeszcze trudniej było mu się oprzeć.

PRZYSIĘGA WIERNOŚCI szokuje, rozbraja, rozczula i rozkochuje. Ja jestem zauroczona treścią tej powieści i już nie mogę się doczekać drugiego tomu opowiadającego o postaciach drugoplanowych. Myślę, że szykuje się kolejna gratka dla mojego czytelniczego serca 🥰

Monika Nawara stworzyła coś niewyobrażalnie dobrego. Jeśli wahaliście się czy przeczytać bądź posłuchać PRZYSIĘGI WIERNOŚCI to nie ma co się zastanawiać. Bierzcie i poznawajcie tą historię 🥹

Ależ ta książka jest GENIALNA! 😍

🔥 Recenzja premierowa 🔥

Premiera 23.04.2024 r.

Autorka @monikanawara_autorka

Wydawnictwo @wydawnictwo_high_heels

Czytałam nie jedną książkę tej autorki, ale muszę szczerze przyznać, że ta propozycja powieści, która w dniu dzisiejszym ma swoją premierę jest fenomenalna, zaskakująca i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zaparła mi dech. Książka zawiera pełno zwrotów akcji, jest wciągająca, dynamiczna. Autorka ma tak lekkie styl pisania, że czytelnik aż płynie przez książkę. Fenomenalne tempo historii, cały czas jest budowane napięcie, mamy elementy tajemniczości, intrygi, romansu, mafii, władzy, chorej fascynacji, obsesji, włoskiej rodziny z tradycjami. Zawrotna akcja historii wprowadziła mnie w szybkie bicie serca, nie mogłam się oderwać od książki.
Valentina i Lorenzo to bardzo mocne charaktery. On głowa mafii, ona mafijna księżniczka, ale posiada ponadprzeciętną urodę, ale ma też swój ukryty talent, który w obliczu zagrożenia stanie się jej największą zaletą, której nikt się nie spodziewał. Czy aranżowane małżeństwo będzie potrafiło się ze sobą dogadać ? Czy można odszukać i uśpić czujność nawet najbardziej niebezpiecznego mafioza? Piekielnie gorące sceny zbliżenia dwojga naszych głównych bohaterów są napisane ze smakiem, chemia buzuje w książce, jak by Etna miała zaraz wybuchnąć.

Autorka ukazała nam obraz kobiety z wielką siłą charakteru, z fenomenalnymi umiejętnościami, rzadko mamy doczynienia z takimi bohaterkami, zawsze to facet jest tym samcem alfa, a tu mamy obraz pięknej, samodzielnej i silnej kobiety, która potrafi walczyć o siebie, swoje racje i przekonania, a także mimo świata w jakim przyszło jej się wychować ma swoje marzenia i nie spocznie póki choć w części ich nie zrealizuje.
Kto zna pióro Moniki, ten wie, że przy jej książkach nie da się nudzić, czytelnik od pierwszych stron książki wie, że będzie tu akcja, romans, chaos i ogień.

Gratuluję @monikanawara_autorka dzisiejszej premiery. Bardzo wysoko podniosłaś poprzeczkę w świecie romansu mafijnego. 💋 Ja natomiast już nie mogę doczekać się kontynuacji z Lili i Leonardem, coś czuję, że tu autorka rozkręci się na maksa i huragan w tej historii będzie nie do zatrzymania.

🔥 Recenzja premierowa 🔥

Premiera 23.04.2024 r.

Autorka @monikanawara_autorka

Wydawnictwo @wydawnictwo_high_heels

„Przysięga wierności”😍🖤

współpraca reklamowa @wydawnictwo_high_heels @monikanawara_autorka

Valentina Kartov została wychowana na silną i niezależną kobietę, jednak nie zdołała przeciwstawić się aranżowanemu małżeństwu. I choć jedyne czego pragnie to życie z dala od niebezpieczeństw mafijnego światka, to jest z nim związana już na zawsze. Aby osłodzić jej życie dziadek proponuje jej spędzenie wakacji u niego na Sycylii. Jednak sielankowy pobyt szybko się kończy, gdy dziewczyna pojawia się na celowniku jej tajemniczego prześladowcy. Nie pomaga też fakt, że nowo poznany mężczyzna, który jeśli wyrazi swoją aprobatę będzie jej narzeczonym, posiada wszystko, czego ona nienawidzi.
Lorenzo Deluzzo jak przystało na głowę mafijnej rodziny jest bezwzględny i przerażający. Nie uważa, że aranżowane małżeństwo może przynieść mu jakieś korzyści, do momentu w którym nie spotyka po raz pierwszy Valentiny. Każde kolejne spotkanie z tą kobietą wyzwala w nim instynkt opiekuńczy. Ta bezczelna mafijna księżniczka zajmuje coraz więcej jego myśli.

Wszyscy, którzy czytają moje recenzje wiedzą, że choć mój gust jest różny to najbardziej przemawiają do mnie romanse mafijne. Nie zliczę ile książek o tej tematyce przeczytałam, że też nie wspomnę ile jeszcze przede mną, ale słuchajcie… co ta książka ze mną zrobiła ja wiem, że mogłoby się wydawać, że aranżowane małżeństwo zostało rozłożone na czynniki pierwsze w tysiącach innych książek, ale Monika wiedziała co zrobić, żeby czytelnik zaangażował się całym sobą. Nie dość, że w rewelacyjny sposób poprowadziła wątek aranżowanego małżeństwa to jeszcze wplotła w to kobietę o cholernie silnym charakterze co jest rzadkością w tego typu literaturze, przecież wszyscy przywykliśmy do samców alfa.
 Że nie wspomnę o motywie dotknij jej, a zginiesz. No guys, ja w pewnych momentach miałam zawał i serce o mało nie wyskoczyło mi z piersi, to napięcie, te iskry pożądania… Musiałam otwierać okno bo było TAK gorąco. Generalnie uwielbiam książki, gdzie to facet zakochuje się pierwszy (PS. Lorenzo to zdecydowanie mój nowy książkowy mąż🛐). Wbrew pozorom nie czytałam wielu pozycji z tym motywem więc już przebieram nóżkami na książę o Leonardzie bo wzmianki o nim, tak mnie zaciekawiły, że nie wiem czy tyle jestem w stanie wytrzymać, a z tego co zauważyłam to ON też zakochuje się pierwszy. To była tak cudowna podróż, że pierwszy raz dozowałam sobie przyjemność i czytałam tą książkę po kilka rozdziałów dziennie bo po prostu nie byłam gotowa aby się z nimi pożegnać. I mimo, że zastosowałam tą taktykę to i tak jest mi smutno, gdy pomyślę, że już nie przeczytam błyskotliwych, sarkastycznych wypowiedzi Valentiny i nie po rozczulam się nad cudownym Lorenzo, który skradł moje serce od pierwszych stron
Dodatkowo pióro Moniki, które samo w sobie jest lekkie i bardzo przyjemnie, Ci którzy czytali poprzednie książki autorki wiedzą o czym mówię, a Ci którzy niestety tak jak ja pierwszy raz mieli do czynienia z warsztatem Moniki to proszę się za mną ustawić w kolejce po baty, bo każdy z nas na nie zasłużył😅

„Przysięga wierności”😍🖤

współpraca reklamowa @wydawnictwo_high_heels @monikanawara_autorka

• Mafia
  • Romans

Dodaj cytat z książki Przysięga wierności