Caden

Okładka książki Caden Monika Nawara
Okładka książki Caden
Monika Nawara Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Crazy Love (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Crazy Love (tom 3)
Dlaczemu
2023-07-19
2023-07-19

Premiera “Cadena” miała miejsce już jakiś czas temu. Dopiero teraz udało mi się sięgnąć po tę historię, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Dlaczemu.
Caden znał Alex od lat. Była siostrą jego najlepszego kumpla, a zarazem należała do paczki przyjaciół, z którymi od lat blisko się trzymali. Nigdy nie patrzył na nią przez pryzmat płci przeciwnej, ale niemal jak na młodszą siostrę. Do momentu, gdy wszystko nagle się zmienia, a on sam zaczyna dostrzegać w niej piękną, niezwykle atrakcyjną kobietę. Czy zaryzykuje wieloletnią przyjaźń między nimi i możliwe niesnaski w grupie dla chwili uniesienia. Zwłaszcza, że nigdy nie był wielbicielem stałych związków a jego relacje z kobietami kończyły się na jednonocnej przygodzie. Alex nigdy nie szukała wrażeń, ale mężczyzny, który będzie partnerem, przyjacielem i kochankiem zarazem. Gdy na jej horyzoncie pojawia się nieznajomy, z owianego tajemnicą klubu, jej życie zmieni się o 180 stopni…
Ależ ta historia mi się podobała. Zwłaszcza główna bohaterka, która za namową swojej klientki, pragnie odkryć siebie i swoją seksualność. Czy kobieta jest na to gotowa? Czy jej romantyczna dusza, pragnienie jednej jedynej miłości, pozwoli na niezobowiązujące relacje?
Pióro autorki bardzo przypadło mi do gustu i wiedziałam, że z tą książką będzie podobnie. Bardzo podobało mi się, że w tej historii ciągle coś się dzieje. Nie nudziłam się ani minuty a wręcz czekałam na to co zafundują mi kolejne strony i rozdziały. Nie zawiodłam się. Książkę przeczytałam dosłownie w mgnieniu oka i nie mogłam się od niej oderwać. Otrzymałam tajemnice, namiętność ale i nutkę niebezpieczeństwa, która dodawała całości adrenaliny. Gdy Caden zdał sobie sprawę z uczuć jakie zaczyna żywić do Alex, zaczęłam kibicować obojgu choć nie ukrywam, że postać tajemniczego Devona również przypadła mi do gustu. W pewnym momencie nie wiedziałam za kogo powinnam trzymać kciuki. Jak potoczyły się losy bohaterów? Czy wieloletni przyjaciel będzie w stanie skraść serce młodej kobiecie? Przekonajcie się sami i liczę na to, że tak jak ja, miło spędziłam czas z tą pozycją.

❤️ RECENZJA ❤️

"Uczycie rodzące się między nami z całą pewnością było warte ryzyka. Całą sobą czułam, że to może być coś ważnego i wartościowego."
✨✨✨✨

Kochani dziś przychodzę do was już z trzecią częścią „Caden. Crazy Love”.
Po przeczytaniu Gabriela i Logana już się nie mogłam doczekać, aż sięgnę po następnego z przyjaciół Cadena. Nie ukrywam, że dwa pierwsze tomy pochłonęłam szybkim tempem. Bardzo lubię pióro autorki i byłam ciekawa, czym tym razem zostanę zaskoczona.
W tej powieści nie zabraknie wielu emocji, pożądania, namiętności, tajemnic, miłości, jak i prawdziwej przyjaźni. Książkę czyta się bardzo szybko dzięki jej lekkości i humorowi, którego nie brakowało.
Bohaterowie również w świetny sposób wykreowani.

Alex Sullivan jest siostrą Logana. Dziewczyna prowadzi własny biznes, gdzie poświęca się całkowicie pracy, dlatego nie ma wiele czasu, aby znaleźć idealnego mężczyznę dla siebie. Niestety jej kolejna randka w ciemno kończy się katastrofą. Dowiaduję się o miejscu, gdzie może spełnić swoje fantazje i postanawia skorzystać z okazji i sprawdzić, czy to miejsce dla niej.
Caden Lexington jest wspólnikiem w firmie architektonicznej, która bardzo dobrze prosperuje. Alex zawsze traktował, jak młodszą siostrę przyjaciela jednak nie do końca mu to wychodzi, ponieważ zaczyna coś czuć do dziewczyny innego niż tylko przyjaźń.
Co z tego wyniknie?
Czy Caden zrobi pierwszy krok?
Czy zbliżą się do siebie?
Kto stanie im na drodze?
Czy z przyjaźni narodzi się miłość?

Postać Alex, jak i Cadena przypadła mi do gustu już od pierwszej chwili. Ona silna, niezależna z ostrym temperamentem, a On cholernie przystojny mistrz podrywu do momentu, aż zdaje sobie sprawę, że Alex zaczyna być dla niego kimś więcej niż tylko przyjaciółką. Zaczyna między nimi rodzić się uczucie, od którego oboje się bronią. Ta dwójka to duet, jakich mało.
Będzie dynamicznie i emocjonalnie.
Fajnie się czytało, o ich relacji bardzo mocno im kibicowałam i wierzyłam, że Alex i Caden będą razem mimo wszystko.

Wątek klubu Moon oraz pojawienie się tajemniczego Devona bardzo mnie zaciekawił i trzymał w ciągłym napięciu, aż do samego końca.
Czy postać Devona wywróci życie Alex do góry nogami?

Gorąco wam polecam przeczytać tę historię, od której nie można się oderwać. ❤️
⭐ 9 /10

❤️ RECENZJA ❤️

✨✨✨✨

Kochani dziś przychodzę do was już z trzecią częścią „Caden. Crazy Love”.

📜RECENZJA 📜

Alex jest przedsiębiorczą kobietą ,prowadzi swój zakład kosmetyczny.Ma paczkę zgranych przyjaciół, ale w jej życiu brakuje mężczyzny. Poszukuję prawdziwego uczucia i z ostrożnością podchodzi do związków.Jednorazowe przygody nie są dla niej,bo uważa sex za coś wyjatkowego. A Każda jej kolejna randka okazuje się niewypałem.Za namową klientki postanawia odwiedzić tajemniczy klub,gdzie może spełnić swoje fantazje.

Caden wspołwłaściel firmy architektonicznej,zawsze dążący do obranego sobie celu.Typ największego kobieciarza uważający ,ze związki nie są dla niego. Nie stroni od towarzystwa kobiet i nigdy nie narzeka na brak zainteresowania z ich strony.

Caden zawsze patrzył na Alex jak na młodszą siostrę przyjaciela.Ona postrzegała go jako dobrego kumpla.Jednak w ich relacji coś zaczyna się zmieniać.Canden zaczyna dostrzegać w sobie głębsze uczucia wobec Alex.Kiedy nabra odwagi na pokazanie jej, ze jest dla niego kimś więcej. W tedy w życiu Alex pojawia się tajemniczy właściel nocnego klubu ....

,,Caden,, to trzeci tom serii #crazylove.
Historia dwójki ludzi, których łączy przyjaźń,a dzieli zupełnie inne podejście do związków. Historia o potrzebie zaznania bliskości i czułości.Stworzenia prawdziwego związku opartego na miłości.Ale też chęci zasmakowania dotąd nieznanych doświadczeń I przeżyć.O niezobowiązującym i lekkim podejściu do nawiązywanych relacji.
Historia o niespodziewanym uczuciu ,którego doznanie jest niczym grom z nieba.Zmierzeniu sie z dotąd nieznanymi odczuciami.Dopuszczeniu do siebie uczuć i emocji.Zmianach zachodzących w myślach, postępowaniu i życiu.Podejmowaniu trudnych decyzji.Mierzeniu się z wieloma przeciwnościami losu. Dylematach ,wątpliwościach i rozterkach.O obawie przed wyjawieniem swoich pragnień,uczuć i strachu przed zaangażowaniem. Walce pomiedzy rozumem a sercem. Walce o uczucia i pragnienia.Otwarciu się na związek i dopuszczenie do siebie prawdziwych uczuć. O prawdziwej więzi przyjacielskiej pełnej zaufania, zrozumienia,opieki wsparcia I akceptacji.
Historia o skomplikowanych uczuciach, relacji pełnej wzlotów I upadków. O wybuchy pożądania, fascynacji ,chemii I namiętności...

Na tą historię wyczekiwałam z niecierpliwością. I bardzo dziękuję @monikanawara że mogłam ją poznać.
Autorka po raz kolejny mnie zachwyciła pomysłem na genialną historię. Fabuła niezwykle wciągającą ,dopracowana w kazdym szczególe I detalu.Owiana lekką nutą tajemniczości. Napisana przyjemnym I swobodnym w odbiorze stylem przez co czyta się ją w mgnieniu oka I nie chce odłożyć na później. Akcja poprowadzona płynnie bez zbędnego przeciagania tworząc spójną całość jednocześnie niejednokrotnie zaskakując zwrotami. Bohaterowie genialnie wykreowani dostarczający mnóstwa wrażeń.Ich relacja iskrzy od wzajemnego przyciągania,którą śledziłam z zaciekawieniem I zapartym tchem.
Autorka umiejętnie buduje napięcie I dawkuje emocje.Idealnie przedstawia chemię i przeskakujące iskry między bohaterami.
Wciągającą, intrygująca historia wywołująca całą masę emocji I wrażeń które bedą towarzyszyć od pierwszej do ostaniej strony. Zapewniająca niejednokrotnie uśmiech na twarzy. Pobudzająca zmysły I wyobraźnię gorącymi scenami, napisanymi ze smakiem I wyczuciem. Tą historię chce się jak najszybciej poznać, a jednocześnie przeciągać czytanie aby móc jak najdłużej się nią delektować.
Polecam z całego serca poznać cała serię.
Ja na pewno wielokrotnie będę do niej wracała.

📜RECENZJA 📜

Był Gabriel,Logan a teraz nadszedł czas na Cadena🧡
Historia jest niezwykłą opowieścią o miłości do osoby,którą zna się od lat.Przez długi czas nie zauważało się tej dziewczyny traktując jak młodszą siostrę,dopóki oczy nie zobaczą czegoś inaczej…

Ponowne spotkanie z Gabrielem,Rosalyn,Loganem,Samirą,Caden’em oraz Alex sprawia,że przyjaźń opisana jest jako wyjątkowa relacja,która przetrwa przeciwności losu.Wesprze w chwilach zwątpienia oraz zwróci uwagę gdy jest taka potrzeba.Razem tworzą team potrafiący siebie zrozumieć i spotykać się w wolnych chwilach.Taka przyjaźń jest warta wszystkiego i każdy chciałby mieć takich przyjaciół.

Relacja pomiędzy Caden’em i Alex jest skomplikowana.Oboje tłumią w sobie swoje uczucia,by nie zostać zranieniem.Przez brak szczerej rozmowy pojawiają się niedomówienie i wiele wydarzeń powodujących zazdrość.Czy to było dobre?Otóż tak!! Przez to otrzymujemy świetną historie z wieloma perypetiami owocującymi również niebezpieczeństwo.
Tajemniczy klub był intrygujący oraz zagadkowy.Odkrywanie jego zagadek powodował dreszczyk emocji i ciekawych wydarzeń.

Zarówno Caden i Alex są osobami bardzo ciekawymi.Z pozoru spokojni i przewidywalnymi a poznając ich bliżej skrywają niejedna zagadkę powodująca,że z nimi nie da się nudzić.Nie zabrakło z nimi gorących scen pobudzających wyobraźnię do działania🌶️

Czy polecam?Oczywiście!
Spędzicie z bohaterami wspaniały czas,który dostarczy wam wiele emocjonujących chwil.

Był Gabriel,Logan a teraz nadszedł czas na Cadena🧡

Alex jest sfrustrowana kolejnymi nieudanymi randkami. Stabilna praca, oddane przyjaciółki, a do szczęścia brakuje mężczyzny, który sprosta jej fantazjom. Pod wpływem jednej z klientem postanawia odwiedzić tajemniczy klub i tam spróbować zdobyć odrobinę cielesnych przyjemności.
Poznaje Devona, elektryzującego mężczyznę, który jest szefem klubu i bardzo chciałby zdobyć nie tylko serce Alex.
Caden do tej pory patrzył na Alex jak na siostrę przyjaciela. Jednak przychodzi moment kiedy dostrzega w niej kobietę. Nie potrafi o niej zapomnieć. Jego fascynacja dochodzi do tego momentu kiedy nie chce już być mistrzem podrywu. Chce tylko ją.
Czy będzie na tyle odważny, aby postarać się o jej serce? A może będzie już za późno?

Caden to kolejna część serii Crazy Love.
Kolejny raz poruszony przez Monikę motyw friends to lovers 🤩
Pełna erotyzmu i zwrotów akcji historia, która pochłania od początku do końca.
Na początku może się wydawać delikatna, się z każdym kolejnym rozdziałem rozpala coraz większy ogień między bohaterami.
Bardzo podobał mi się motyw tajemniczego klubu, ale malutki minusik za brak szczegółów i pikantnych scen z tego miejsca. Czułam lekki niedosyt w tym wątku.
Na szczęście autorka daje nadzieję na kolejną część, a sugerując bohaterów wiem już, że będzie ogień 🤩
Jeśli nie znacie tej serii koniecznie nadróbcie zwłaszcza w te zimne wieczory.

Recenzja "Caden" autorstwa Moniki Nawary:

🧡"Caden" to trzecia odsłona serii "Crazy Love" Moniki Nawary, która ponownie wciąga czytelnika w wir skomplikowanych uczuć, namiętności i romantycznych przygód. W tej części głównymi bohaterami są Alex i Caden, którzy zaczynają odkrywać, że ich relacja może być o wiele bardziej skomplikowana niż dotąd sądzili.

🧡Alex, pełna determinacji właścicielka salonu kosmetycznego, doświadcza trudności w dziedzinie miłosnej. Jej niepowodzenia na polu randkowania skłaniają ją do podjęcia odważnej decyzji - wstąpienia do tajemniczego klubu Moon, w którym spełniane są najbardziej skrywane fantazje.

🧡Caden, dotąd traktujący Alex jak młodszą siostrę, nagle uświadamia sobie, że jego uczucia do niej ewoluują w coś znacznie głębszego. Walka z własnymi emocjami i konieczność podjęcia ryzyka stawiają go przed trudnymi wyborami, zwłaszcza gdy pojawia się tajemniczy Devon, właściciel klubu Moon.

🧡Monika Nawara ponownie udowadnia swoje umiejętności w kreowaniu barwnych postaci, bogatej fabuły oraz intrygujących wątków. "Caden" to historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, erotyzmu i emocji, która trzyma czytelnika w napięciu do samego końca.

🧡Kreacja bohaterów jest precyzyjna i realistyczna, co sprawia, że czytelnik łatwo się z nimi utożsamia. Alex, silna i niezależna kobieta, oraz Caden, zmagający się z nagłymi zmianami w swoich uczuciach, tworzą fascynujący duet, który skłania do refleksji nad naturą przyjaźni i miłości.

🧡Dodatkowo, wątek tajemniczego klubu Moon oraz pojawienie się postaci Devona wprowadzają elementy nieprzewidywalności i intrygi, nadając opowieści dodatkowego smaku.

🧡"Caden" to kolejny udany rozdział w serii "Crazy Love", który z pewnością zadowoli miłośników romansów pełnych namiętności, dramatu i niezapomnianych emocji. Monika Nawara dostarcza czytelnikom fascynującą mieszankę uczuć, której trudno się oprzeć.

Recenzja "Caden" autorstwa Moniki Nawary:

🧡Alex, pełna...

“Caden”

[współpraca reklamowa z @monikanawara_autorka]

Alex - o rudych włosach i niebieskich oczach. Prowadzi salon kosmetyczny. Uwielbia kuchnię włoską.

Caden - o brązowych włosach i karmelowych oczach. Posiada tatuaże i jest współwłaścicielem firmy architektonicznej.

Kiedy dowiaduje się o tajemniczym klubie, w którym można spełniać najbardziej skryte marzenia, podejmuje szybką i odważną decyzję, aby sprawdzić, czy to miejsce jest dla niej.

“Była zakazanym owocem. Traktowałem ją jak przyjaciółkę. Co mi nagle odbiło.”

Trzeci tom serii “Crazy Love” już za mną i muszę powiedzieć, że podobał mi się bardziej niż poprzedni. Ta książka okazała się inna, co prawda jest dość schematyczna, jednak tutaj głównym celem było odkrycie i pokochanie siebie oraz na odkryciu najskrytszych pragnień. Miłość również znalazła tutaj swoje miejsce, w której pojawiła się walka pomiędzy sercem a rozumem i ewentualnymi konsekwencjami, jakie mogłyby z tego wyniknąć.

Powtórzę to, co przy poprzednim tomie, że motyw friends to lovers.. został świetnie tutaj zastosowany. Te ciągłe zmagania, lęki czy nawet wątpliwości zostały tutaj dobrze zobrazowane i się je odczuwało.

Alex…nigdy nie poznała kogoś, kto byłby godny uwagi. Marzy o konkretnym, silnym i czarującym mężczyźnie, który wznieci pożar w jej sercu. Chciała kogoś, dla którego będzie tą jedyną. Pełna śmiałości i odwagi zapisuje się do klubu, żeby spróbować czegoś nowego, czegoś, czego wcześniej nie znała i przy okazji odkryć samą siebie bez oceniania innych. To tutaj, w tym klubie spotyka go.. Devona, który bardzo intryguje i emanuje swoją osobą..

Chciałaby miłości pełnej pasji, ekscytacji.

Jednak w momencie, gdy ona robi krok naprzód budzi się on, ugodzony strzałą Amora..

Caden. Jego postać intrygowała mnie już od pierwszego tomu i wcale się nie dziwię, bo jest świetnie wykreowaną postacią.

Jego zachowanie wobec tych, na których mu zależy, coś pięknego, tak samo jego osobowość. Dąży do wyznaczonych sobie celów, nie ma w jego słowniku “nie da się”. Jednak on.. jest kobieciarzem. Kobiety ustawiają się do niego w kolejce. A on sam czuł strach przed zaangażowaniem.
Jedna noc w klubie otrzeźwiła jego umysł i już nic nie było takie same.
Traktował ją jak młodszą siostrę, którą trzeba było się opiekować, być wsparciem w każdej potrzebie.
Jednak, gdy zaczyna się coś pomiędzy nimi zmieniać i pojawia się walka pomiędzy sercem a rozumem i coraz trudniej jest zapanować nad emocjami.
Początkująca relacja niewinnych spojrzeń,
Drobnego dotyku,
Szybszego bicia serca,
Motyli w brzuchu.
Autorka świetnie przedstawiła rozwijającą się relację pomiędzy głównymi bohaterami. Była ona pełna wzlotów i upadków. Napięcie między nimi było wyraźnie odczuwalne i emocje, które nimi targały. Ich relację mogłabym określić mianem slow burn.. nie każdy za tym przepada, jednak tutaj to było potrzebne. Przewartościowanie i zrozumienie pewnych rzeczy było bardzo ważne. Dzięki temu ich relacja była bardziej autentyczna.
No i Devon, o którym wspomniałam powyżej.. z początku, gdy pojawił się w historii miałam trochę inne oczekiwania wobec niego, ale! i tak przyjemnie się zaskoczyłam, w jaki sposób został wykreowany. Intrygujący i bądź, co bądź fascynujący, dlatego jestem bardzo ciekawa jego historii.
Autorka przyjemnie opisuje miejsca i sytuacje, w których główni bohaterowie się znajdują. Tak samo jak ten sekretny klub pobudzający zmysły, miałby potencjał na coś potwornie dobrego!
Tajemnicza i pełna emocji historia, która zabiera w świat poszukiwania własnego “ja” w krainie fantazji. O miłości i niesamowitej odwadze. Pokazuje walkę o uczucia, o to czego się pragnie i walkę z przeciwnościami, jakie potrafią stać na drodze.
PS Trzeba czytać serię po kolei, żeby uniknąć spoilerów.
Do następnego,
Ania

“Caden”

[współpraca reklamowa z @monikanawara_autorka]

Szczerze mówiąc, trochę mi jest smutno, że muszę się rozstawać z tą paczka przyjaciół. Przez te wszystkie części dość mocno się z nimi zżyłam i chciałabym spędzić jak najwiecej czasu z Gabrielem, Loganem, Cadenem i ich wybrankami serca. Liczę tez, ze kolejne części tak samo skradnie moje serce, jak te poprzednie.

Caden jest typem casanovy. Wszystkie kobiety są jego, oczywiście każda, która tego chce. A chcą i to bardzo często. Alex należy raczej do kategorii kobiet, które szukają prawdziwej miłości, ale niestety za każdym razem trafia na totalnych dupkow. Jednak pewnego dnia, relacja pomiędzy Cadenem a Alex diametralnie się zmienia .

Uwielbiam klimat tych książek. W każdej autorka zabiera nas do klimatycznej Kalifornii ale tez ukazuje nieidealnych bohaterów. Dlaczego nieidealnych? Bo nikt nie jest idealny, każdy z nas ma jakaś wadę, mniejsza czy większa, ale to nadal czyni człowieka nieidealnego. Caden tez posiada taką cechę, a jest to rozwiązłość. Oj, ten facet ma takie powodzenie, że mógłby mieć piękna kolekcje kobiet. Caden zyje zasadą, że nie jest stworzony do miłości i nie chodzi na randki. Nigdy nie spodziewałby się, że jego ostatni podbój… może być dla niego niebezpieczny.

Bardzo polubiłam Alex. Głównie za to, że nie poddawała się i dążyła do tego, aby odszukać swoją miłość. Trzymałam mocno kciuki za nią, ale tez czekałam aż się obudzi i zobaczy, że Caden zaczął na nią inaczej patrzeć. Bo jedno i drugie jest trochę uparte i nie dadzą się przekonać, że może ich coś łączyć. Przecież nie mogą skończyć tak, jak ich pozostali przyjaciele, co nie? Alex jest tez odwazna. Postanowiła spróbować czegoś nowego, czegoś zakazanego i nieprzyzwoitego. W miejscu, do którego się udała, czekał na nią nieznajomy 😈 bardzo seksowny NIEZNAJOMY. Może to on wywróci życie Alex do góry nogami 🤭

Nie mogę tez nie wspomnieć o świetnie skonstruowanej chemii między Alex i Cadenem. Na początku wręcz nie mogłam się doczekać, aż któreś z nich zrobi pierwszy krok. To napięcie, które między nimi się zrodziło, było obezwładniające i chciałam, ze jak najszybciej wychuchlo 🙉 ale musiałam trochę poczekać. I wiecie co? Kurczę, jakie to było dobre, jakie to było niegrzeczne i gorące. Opłacało się czekać!

Po przeczytaniu tej historii zrozumiałam, że z książkami Moniki zawsze świetnie się bawię. Świetny klimat, cudowni bohaterowie i styl pisania sprawiają, że przez książki się płynie i nie wiadomo kiedy kończy się czytanie.

Caden jest typem casanovy. Wszystkie kobiety są jego,...

"Trzymając ją w ramionach, poczułem szczęście, błogość i coś jeszcze. Miałem ją cały czas pod nosem i jak jakiś ślepiec błądziłem po omacku. Na szczęście zorientowałem się w idealnym momencie."

Caden i Alex znali się już dobre kilka lat. Mężczyzna zawsze widział w niej młodszą siostrę swojego przyjaciela, dla dziewczyny był on jedynie sympatycznym kumplem. On zawsze lubił się zabawić i nigdy nie narzekał na brak kobiet chętnych na jednorazowe numerki, ona ostrożnie podchodziła do związków, a seks uważała za coś wyjątkowego. Pewnego dnia oboje dostrzegli, że ich uczucia zaczęły szybko ewoluować. W tym samym czasie w życiu Alex pojawił się tajemniczy Devon, właściciel ekskuzuwnego klubu dla dorosłych. Cadenowi nie łatwo jest wyznać swoje uczucia, jednak jeśli tego nie zrobi, może stracić Alex zanim ją tak naprawdę zdobędzie. Kobieta zaś musi zdecydować nie tylko komu powinna oddać swoje serce, ale też komu tak naprawdę może zaufać.

Friends to lovers w wykonaniu Moniki Nawary to prawdziwy majstersztyk! "Caden" w niczym nie odstaje od swoich poprzedników serii "Crazy love" fundując swoim czytelnikom całą gamę różnorodnych emocji, świetnie wykreowanych, dojrzałych bohaterów, nieprzeciętną, wciągającą fabułę, ciekawy wątek poszukiwania siebie, odkrywania swoich prawdziwych pragnień i trójkąta miłosnego, w który wikła się Alex. Nie ma tu miejsca na nudę, historia głównych bohaterów hipnotyzuje od pierwszej strony, trzyma w napięciu, niepewności co do ich decyzji, oczekiwaniu, jak się zachowają i jakie konsekwencje im to przyniesie. To naprawdę fantastyczna powieść o przyjaźni, w której niemałą rolę odgrywają postacie poprzednich tomów, wspierając Alex, służąc radą Cadenowi, kibicując obojgu. Ich rozmowy, wspólnie spędzany razem czas, docinki, niejednokrotnie wywołują szeroki uśmiech. Nie brakuje tu sytuacji naładowanych dobrym humorem, które jednocześnie wydają się być bardzo życiowe i realne. Nie brakuje także momentów trwogi, wywołanych problemem Cadena, który to znacząco wpłynie na jego relację z Alex. Owa relacja rozwija się szybko, choć żadnemu z bohaterów nie jest łatwo przyznać się do nowych uczuć wywoływanych przez to drugie, zrozumieć je, a później wyznać je sobie nawzajem. Zwłaszcza gdy w życie Alex wkracza tajemniczy Devon, który z pewnością jest postacią bardzo interesującą. Jest tu sporo pożądania i namiętności, które podane są, jak zawsze w książkach autorki, w sposób bardzo smaczny, zmysłowy i seksowny. Sam styl pisania Moniki Nawary sprawia, że "Cadena", podobnie jak jej wcześniejsze powieści, czyta się niemalże jednym tchem. I chociaż jest odrobinę przewidywalnie, to spodziewane nieporozumie głównych bohaterów ma swój zaskakujący powód, który wcale nie jest taki oczywisty. I chociaż kłopoty nie ominęły głównych bohaterów, w mojej ocenie "Caden" to historia słodka, pełna uroku, czułości, ciepła, w której dwójka znających się już dłuższy czas osób, zaczyna zdawać sobie sprawę, że chcą i mogą poznać się na nowo w zupełnie inny sposób, dając sobie radość, miłość i szczęście. Bardzo się cieszę, że mogę Wam tą książkę z całego serca polecać, co oczywiście robię, gorąco zachęcając Was do czytania "Cadena" i całej serii "Crazy love"

Hej, kochani 🧡🧡🧡 chyba muszę zacząć od tego, że kolejny facet od @monikanawara_autorka skradł moje serce. Nie wiem jak robi to autorka, ale tak kreuje swoich bohaterów, że nie sposób ich nie lubić. Cała ekipa przyjaciół przedstawiona w serii Crazy love zyskała moja ogromną sympatię i już nie mogę doczekać się historii Devona.

💛💛💛

W tej książce poznajemy Alex i Cadena. Kobieta prowadzi swój biznes i przy natłoku obowiązków nie ma czasu na randki, natomiast mężczyzna jest wspólnikiem w firmie architektonicznej i jemu udaje się prowadzić dość burzliwe życie miłosne. Znany jest z tego, że kobiety lgną do niego jak muchy na lep.

Alex ma już dosyć nudy w swoim życiu więc za namową klientki swojego salonu postanawia zapisać się do klubu w którym będzie mogła spełnić wszystkie swoje fantazje. To właśnie w tym samym czasie Caden zaczął w zupełnie inny sposób patrzeć na przyjaciółkę. Zobaczył w niej atrakcyjną kobietę o której nie może zapomnieć. Podczas wspólnych spotkań coraz śmielej przygląda się Alex na co zwracają uwagę przyjaciele.

Gdy mężczyzna zdaje sobie sprawę, że zaczyna mu coraz bardziej zależeć na Alex postanawia zawalczyć o względy przyjaciółki. Ta jednak po pierwszej wizycie w klubie daje szansę nowo poznanemu właścicielowi na kolejne spotkanie i umawia się z nim na kolację. Gdy o randce Alex dowiaduje się Caden wpada w szał i uświadamia sobie jak bardzo jest zazdrosny o kobietę.

Czy nie będzie za późno by Caden wyjawił swe uczucia i zawalczył o Alex?? Czy kobieta odważy się na związek z przyjacielem, który nigdy nie stronił od kobiet ?? Jeśli jesteście ciekawi czy z przyjaźni przerodzi się w miłość zapraszam gorąco do lektury 🥰 ja czytając miałam ogromne motyle w brzuchu. Niby Caden męski, odważny i bezpośredni to przy kobiecie stawał się słodziutkim misiem 🤩

💛💛💛

W tej książce poznajemy Alex i Cadena....

• Do kupienia
  • Przeczytane 2023