12 kroków ze sponsorem

TWELVE STEP SPONSORSHIPS. HOW IT WORKS
Media Rodzina
1998-01-01
1998-01-01
AA Anonimowi Alkoholicy Alcoholics Anonymous Sponsorowanie Duchowość Rozwój Trzeźwienie Abstynencja Alkohol 12 kroków Program AA

W dzisiejszym świecie, w którym wiele osób boryka się z różnymi formami uzależnień i trudnościami emocjonalnymi, książka 12 Kroków ze Sponsorem B. Hamiltona wyróżnia się jako niezastąpiona mapa prowadząca przez mroczne labirynty nałogów i kryzysów osobistych. To dzieło nie tylko prezentuje drogę do uzdrowienia, ale również podkreśla znaczenie towarzyszącej nam osoby, mentora i przewodnika, który wspiera nas na każdym kroku tej trudnej podróży. W tej recenzji przyjrzymy się bliżej treści książki, analizując jej wartość i dla kogo jest ona przeznaczona.

Książka 12 Kroków ze Sponsorem autorstwa B. Hamiltona to wyjątkowe dzieło, które stanowi znakomity przewodnik dla każdego, kto szuka drogi do uzdrowienia i odnalezienia sensu w życiu. Bazując na znanym programie Anonimowych Alkoholików, autor nie tylko przedstawia kroki niezbędne do pokonania nałogu, ale także podkreśla znaczenie wsparcia i mentorstwa w procesie odzyskiwania.

Książka ta jest prawdziwym źródłem wsparcia i inspiracji dla każdego, kto zmaga się z uzależnieniem lub pragnie pomóc innym w tej walce. B. Hamilton doskonale ukazuje, jak kroki programu 12 kroków mogą być skutecznie wdrożone w życie codzienne, a rola sponsora odgrywa kluczową rolę w procesie zdrowienia. Autor podkreśla, że nie jesteśmy sami w naszej walce i że istnieje nadzieja na pokonanie uzależnienia.

Książka jest napisana przystępnym językiem, co sprawia, że jest zrozumiała i dostępna dla każdego czytelnika, niezależnie od jego doświadczenia w dziedzinie terapii uzależnień. Warto podkreślić, że treści zawarte w "12 Krokach ze Sponsorem" nie ograniczają się wyłącznie do alkoholizmu - są one równie pomocne dla osób borykających się z innymi uzależnieniami czy problemami emocjonalnymi.

12 Kroków ze Sponsorem B. Hamiltona to książka, która daje nadzieję i wskazuje drogę do pozytywnej transformacji życia. Jest to nieoceniona lektura dla wszystkich, którzy pragną podjąć pierwszy krok w kierunku zdrowienia i odnalezienia sensu w trudnych chwilach. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą walczącą z nałogiem, czy osobą, która chciałaby pomóc innym, ta książka stanowi niezawodne źródło mądrości i wsparcia.

Dla kogo jest ta książka:

Po 12 Kroków ze Sponsorem powinno sięgnąć każdego, kto pragnie odmienić swoje życie poprzez pokonanie nałogu lub wsparcie innych w tym procesie. To lektura, która inspiruje do działania, daje nadzieję i pokazuje, że uzdrowienie jest możliwe dzięki wspólnemu wysiłkowi i wsparciu społeczności. Niezależnie od Twojej sytuacji, ta książka może być przewodnikiem ku lepszemu jutru.

• Świetne poradniki
  • Rozwój i duchowość