Jesteś moim zawsze

Filia
2023-01-18
2017-10-11
2016-05-08
miłość tragedia szczęście nadzieja strata cierpienie

Łamiąca serce opowieść. Już od samego początku warto zaopatrzyć się w chusteczki. Bardzo wzruszyła mnie ta historia. Płakałam praktycznie od początku do końca. Wzruszająca, pełna bólu, cierpienia, ale też bezgranicznej i niezaprzeczalnej miłości. Serdecznie polecam.

Piękna historia pokazująca, jak trudno jest żyć, będąc chorym. Podziwiam Lenę za tak odważne kroki, jakie podjęła. Na największą pochwałę zasługuje Nataniel to jak się nią opiekował kochał ją mimo wszystko szanował jej wybór trwał przy niej do końca, chociaż wiedział, że nie ma nadziei na cud. Jakby było więcej takich ludzi świat byłby lepszy.

Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To historia miłosna. Opowiada o prawdziwym uczuciu – takim, które dostrzega Cię w nocy i tuli, gdy płaczesz. O miłości, z której nie chcesz zrezygnować i odpuścić – takiej, o której wszyscy marzą, ale tylko nieliczni ją znajdują.

,,Jesteś moim zawsze" to historia, która może spotkać każdego z nas. Lena i Nate to małżeństwo jak z bajki, dopóki nie wkrada się w nią mrok choroby. Diagnoza raka odbiera im radość życia i czas, który tak nieubłaganie ucieka jak przez palce. Chcąc cieszyć się resztą wspólnych chwil wyruszają w podróż życia po Europie. Mimo choroby za plecami starają się cieszyć wspólnym czasem i... zdarza się cud, o który modlili się przez wiele lat. Od tej pory strach przed śmiercią i obawa jej skutków przeplatają się z nadzieją na nowe życie.

Jest to niesłychanie wzruszająca historia, która skradła moje serce. Choć choroba i obawa o stratę bliskiej osoby nie są czymś obcym, to nie sposób powstrzymać łez. Jesteś świadkiem cierpienia ukochanej osoby i choć bardzo chcesz, nie możesz jej ulżyć w tym bólu. Nie możesz wziąć go na siebie, choć tego pragniesz.

Bardzo zachęcam do przeczytania tej książki, pozwoli dostrzec w życiu wartości i docenić to, co ważne.

Piękna historia, wzruszająca. Pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych cudów. Polecam !

Niby romansidło, ale nieźle sobie przy niej popłakałam. Chusteczki to must have 🙂

Niestety nie trafiła w moje serce
Jak dla mnie przesłodzona ,melodramatyczna choć porusza życiowe i bardzo poważne problemy ,które zdarzają się nazbyt często .

Niestety nie trafiła w moje serce

Historia jest smutna i daje dużo do myślenia, jednak wydaje mi się, że była trochę przesłodzona. Nie polubiłam bohaterów, nie przywiązałam się do nich. Każdy z nas chciałby przeżyć taką miłość, ale w sumie nie wiem czy taka jest możliwa. Pod koniec wypuściłam jedną łzę i tyle. Było smutno, ale nie popłakałam się. Mimo wszystko książkę polecam, można się zastanowić nad własnym życiem i tym co ważne.

Lena dowiaduje się o swojej nieuleczalnej chorobie, która każdego dnia przybliża ją do rozłąki mężem. Gdy była jeszcze dzieckiem, to właśnie rąk zabrał jej młodszą siostrę i kochanego tatę.
Kobieta, aby uniknąć cierpienia, bólu, przez który będzie musiał przejść jej Nate nie godzi się na leczenie, bo wie, że prędzej czy poniżej odejdzie.
Mąż zabiera swoją ukochaną w trzymiesięczną podróż, aby przeżyć z cudowne chwilę, które pozostaną w jego pamięci na wieki.
Podczas wycieczki zdrowie Leny trochę się pogarsza, ale nie jest on spowodowany chorobą lecz cudowna wiadomością, które niespodziewanie spadnie na małżeństwo.

Czy Nate namówi żonę do walki z chorobą❓️

Jak potoczy się życie tego małżeństwa❓️

Przyznam szczerze, że była to bardzo smutna i bolesna historia.Ukazująca prawdziwą miłość, oddanie i poświęcenie. Przyznam szczerze, że przepłakałam ją praktycznie całą przy końcu było jeszcze gorzej serce pękło mi na pół. Potrzebowałam kilku dni, aby zabrać się za jej recenzję i pisząc ją łzy same kręciły się w oku.
Historia, która trzeba przeczytać, przeżyć i pozostawić w pamięci na długo.
Od tej chwili ta powieść jest tą, która znajduje się na samej czołówce moich ulubionych.
Historia o prawdziwej i oddanej miłości, gdzie nie patrzymy na swoje dobro, lecz na szczęście naszej drugiej połowy, nie żądając nic w zamian. Taka miłość zdarza się raz na milion, przezwycięży wszystko i będzie wieczna.
Dawno nie czytałam tak piękniej książki, którą sprawiła, że czułam ją całą sobą.

Mąż zabiera swoją ukochaną w...

Piękna , wzruszająca historia lecz brakuje mi czegoś... Czytałam i nie czułam że nie potrafię się od niej oderwać. Smutna historia, nie zrozumcie mnie źle lecz historia była momentami zbyć piękna jak na prawdziwe życie , oby każdy miał w życiu drugą osobę która bez żadnej chwili zwątpienia czy załamania tak wspiera...

𝐌. 𝐋𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭𝐨𝐧 „𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐬́ 𝐦𝐨𝐢𝐦 𝐳𝐚𝐰𝐬𝐳𝐞” 16+
„- Zrobiłbym dla ciebie wszystko, wiesz o tym.
- Wiem. To jeden z powodów, dla których tak bardzo cię kocham”

🤍 𝐋𝐞𝐧𝐚 & 𝐍𝐚𝐭𝐞 🤍

MOJA OPINIA
◽Już po dedykacji wiedziałam, że będzie to piękna i zarazem ogromnie bolesna historia... Nie myliłam się...
Bez paczki chusteczek się tutaj nie obędzie. Ja sama nie zliczę, ile łez wylałam podczas tej lektury. Nie zliczę, ile razy te łzy, zamazywały mi tekst i musiałam poświęcić chwilę, żeby się uspokoić. Bo nie było innej opcji, musiałam przeczytać, co było dalej. Chociaż z minuty na minutę, z sekundy na sekundę moje serduszko wypełniał smutek. Właśnie to głównie czułam... smutek...
Żałuję, że tak długo pozwoliłam leżeć tej książce na mojej półce.
Jeszcze odnosząc się do samej fabuły, to trochę przypomniała mi film „Nad życie”. Była równie bolesna i niektóre rzeczy były takie same jak w filmie.

Gorąco polecam ❤️‍🔥!

𝐌. 𝐋𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭𝐨𝐧 „𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐬́ 𝐦𝐨𝐢𝐦 𝐳𝐚𝐰𝐬𝐳𝐞” 16+
„- Zrobiłbym dla ciebie wszystko, wiesz o tym.
- Wiem. To jeden z powodów, dla których tak bardzo cię kocham”

🤍 𝐋𝐞𝐧𝐚 & 𝐍𝐚𝐭𝐞 🤍

MOJA OPINIA