Jesteś moim teraz

Filia
The Beautiful Now
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

"Był moim kryptonitem, najśmielszym marzeniem i zakazanym owocem. Był wszystkim czego pragnęłam i czego nie mogłam mieć". Opowieść o zakazanej miłości. Ona - dziewczyna z dobrego domu, on - syn robotnika. Czyli standard w większości książek romantycznych. Ich młodzieńcza miłość została gwałtownie przerwana. Ona wyjechała, on został.

Spotykają się po latach i odbudowują...

M. Leighton "Jesteś moim teraz".
💚Pamiętam, jakie morze łez wycisnęła ze mnie książka tej autorki pt "Jesteś moim zawsze". Tutaj nie było aż tylu wzruszeń, jednak książka mi się podobała. Opowiada o sile miłości. Ukazane zostały skomplikowane relacje między matką a córką. Wątek choroby, nierozwiązane konflikty z przeszłości, tajemnice. Coś, co naprawdę lubię. Książka...

Siła miłości przezwycięży wszystkie przeciwności losu. Łzy wyciska.

Brak mi słów którymi mogłabym opisać tą książkę... Jest po prostu cudowna, nie mogłam się od niej oderwać. Pierwszy raz czytałam książkę, która tak bardzo mnie poruszyła

Pochłonęła mnie ta historia. Uwielbiam takie książki. Może momentami było za słodko, ale czasem dobrze wejść w taki świat, gdzie są dobre zakończenia. W szarym życiu mamy za dużo gorzkiego smaku.

Fabuła ciekawa, koniec zadowalający. Polecam

hmm... bardzo szablonowo przedstawione postacie. Od samego początku wiemy kto jest złym bohateram, kto jest próżny i kto dobry (oczywiście ten najprzystojniejszy). To mnie trochę raziło. Ani razu nie poczułam łaskotek, dreszczy, co raczej zdarza mi się dosyć często, w związku z czym traktuje tą książkę jako nic nie wnoszącą do mojego życia historię miłosną z oczywistym...

„Jesteś moim teraz” to powieść o młodzieńczej miłości, która z powodu uprzedzeń i podziału ludzi na biednych i bogatych nie miała szansy zaistnieć na stałe w małym miasteczku. Historia pisana z punktu widzenia głównej bohaterki gdy miała kilkanaście jak i trzydzieści dwa lata. Opowieść o prawdziwej miłości od początku do końca. Brinkley po 15 latach wraca do znienawidzonego...

Piękna książka o sile miłości i to zarówno tej do mężczyzny jak i do dziecka. O pokonywaniu trudności i o przebaczeniu.
Historia Brinkley Sommers i Dane Jamesa jest wzruszająca ale i dająca nadzieję.Piękna kobieca lektura.

To pierwsza przeczytana przezemnie książka tej autorki na pewno sięgnę po inne. Ta historia mnie urzekła, jest w niej wszystko to co lubię. Pełno w niej emocji przez co czyta się ją jednym tchem.

Dyskusje

• 2019