Okładka książki 8 sekretów potężnych manifestacji . Duchowe ćwiczenia na osiągnięcie wysokich wibracji, usunięcie blokad mentalnych i emocjonalnych Mandy Morris
Mandy Morris Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
8 Secrets to Powerful Manifesting: How to Create the Reality of Your Dreams
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2022-11-04
2022-11-04
medytacja rozwój duchowy ćwiczenia dychowe manifestacja transformacja życia

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś co to jest manifestacja i jaki może mieć wpływ na Twoje życie, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Pani Mandy Morris w swoim poradniku o jednoznacznym tytule „8 sekretów potężnych manifestacji” pokazuje proste sposoby kreatywnego i pozytywnego myślenia.

Bardzo lubię od czasu do czasu sięgnąć po różnego rodzaju poradniki, ponieważ lubię się rozwijać i poznawać nowe rzeczy i kierunki w życiu. W tym konkretnym przypadku, tak właśnie było. Książka Pani Morris nie tylko pokazała mi kierunek, ale również konkretne rzeczy, nad którymi mogę popracować. To co jednak dla mnie było najistotniejsze, to fakt, że czytając wzbogaciłam się o dawkę pozytywnej energii do działania. Przypominam jednak drogi czytelniku, że każdy poradnik jest tylko drogowskazem, bo cała reszta jest w moich rękach.

Uważam, że książka „8 sekretów potężnych manifestacji” jest skierowana do każdego, ale ze specjalnym uwzględnieniem tych czytelników, którzy teraz mają trudniejszy moment w swoim życiu. Jeśli zatem czujesz, że utknąłeś w martwym puncie i otaczają Cię tylko negatywne myśli, które zaburzają Twoje poczucie wartości to zapraszam Cię wraz z autorką do świata manifestacji. Idąc za słowami Pani Mandy Morris, uważam, że warto zacząć od zmiany siebie zanim zaczniemy zmieniać świat, zatem cyt.:

„Podaruj sobie odrobinę miłości”

W tej książce autorka pokazuje, jak poradzić sobie z negatywnymi schematami, aby odblokować się i podążać w stronę szczęścia i spełnienia. Dzięki drogowskazom, które znajdziesz w tej książce masz szansę na zmianę sposobu myślenia i bardziej świadomego życia. Przy jednoczesnym uporaniem się z nieprzyjemnymi wspomnieniami za pomocą „przerwania wzorca”. Co oznacza tak po prostu, że nauczysz się zmieniać złe emocje w pozytywną energię.

Zaznaczam również, że autorka nie obiecuje gruszki na wierzbie, czyli magicznych środków na odczarowywanie problemów. Zaznacza, że manifestacja jest swego rodzaju procesem, który oczywiście wymaga czasu i zaangażowania od Ciebie. Co nie zmienia faktu, że warto zacząć już teraz, nawet podczas lektury tego wyjątkowego poradnika. Efekty oczywiście nie pojawią się na ostatniej stronie, ale praktykowanie manifestacji jest właśnie drogą do ich osiągnięcia.

Ostatnie słowo zatem należy oczywiście do nas samych i to oczywiście jest wspaniałe. Osobiście nigdy bym nie chciała mieć poczucia, że jestem sterowana, ale chętnie poczytam o ewentualnych narzędziach czy możliwościach do osiągnięcia własnych celów. Każdy z nas znajduje się w różnych sytuacjach życiowy i dlatego wskazówki z tej książki tylko my sami możemy przełożyć na własny świat.

Cała potrzebna wiedza znajduje się właśnie tutaj i proponuję nie marnuj już ani minuty ze swojego drogocennego życia. Przeczytaj tych osiem sekretów potężnych manifestacji i uruchom zmiany na lepsze, bo na to zasługujesz.

Polecam zdecydowanie książkę „8 sekretów potężnych manifestacji” autorstwa Pani Mandy Morris, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Z drugiej jednak strony przypominam, żaden poradnik nie jest czarodziejem, który jak za dotknięciem magicznej różdżki, zamieni nas w chodzące ideały. Książki tego typu to najczęściej drogowskazy pokazujące nam kierunek działania albo metod, którym powinniśmy się posługiwać by osiągnąć wyznaczone cele.

Polecam
Zaczytana Joana

• Lektury 2023
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Sztukater
  • Rozwojowe