Okładka książki Oblicze gangstera Anna Wolf
Okładka książki Oblicze gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: Akurat Cykl: Bracia Tarasow (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bracia Tarasow (tom 2)
Akurat
2022-11-09
2022-11-09
romans miłość namiętność mafia seks tajemnica

Na półkach: , , , , , ,

Jak zawsze autorka nie zawiodła💛

Bardzo dobrze sie czytało, i chociaż ostatnio mam przesyt mafijnych romansów to tę książkę czytalam z większym zaciekawieniem i przyjemnością oczywiście👍🏼🍀
Ciesze sie, że bede mogła spotkać bohaterów w kontynuacji🌻

Polecam!
8🌟

Wyzwania czytelniczego na luty dzień 4

Współpraca reklamowa z @wydawnictwomuza @annawolf.autor

Tych panów nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Tarasow to nie tylko nazwisko, to stan umysłu o czym już nas niejednokrotnie przekonała sama autorka. Losy i przygody tych gości to niewyczerpane źródło inspiracji i pomysłów na fabułę. Z każdym kolejnym tomem robi się tłoczonej, ciekawiej, momentami też zabawniej ale i niebezpieczniej. Tym razem nie mogło być inaczej.

W "Obliczu Gangstera" mamy do czynienia z Kiriłłem Tarasowem. Co takiego łączy go z tą bandą nieokrzesanych mężczyzn? Czy geny w ogóle da się oszukać? Jest on więc musi być też jakaś ona i tu nie będzie inaczej bo jest Raisa kobieta która wiele przeszła a swojego jedynego ratunku doszukuje się w ramionach właśnie Kiriłła. Pytanie czy kiedy pozna jego prawdziwe oblicze oraz to czym mężczyzna para się od pewnego czasu jej nie przerazi.

Ja od początku twórczości Ani byłam i jestem nią zachwycona i to się chyba już nie zmieni. Gwarantuje że tak jak ja ubawicie się epicko podczas lektury. Nudy też nie uświadczycie.
Braci Tarasow nigdy za wiele. A rodzinka im większa tym przeboje z nią coraz bardziej wciągają. Odkrywanie tajemnic z przeszłości, powiązań rodzinnych podczas gdy latorośle wcale nie odstają w niczym od swoich tatuśków to istna komedia omyłek. Dodajmy do tego mordobicia, nielegalne interesy i wchodzenie sobie w paradę i mamy mieszankę wybuchową którą rozbroić mogą tylko ich partnerki. Swoją drogą taki malutki tomik by mi się marzył z przygodami tych ładniejszych połówek Tarasowów. Co wy na to? Kto by poczytał razem ze mną o babskim gangu z Aliną na czele?

Wyzwania czytelniczego na luty dzień 4

Współpraca reklamowa z @wydawnictwomuza @annawolf.autor

Tom. 6

Kirił Tarasow wraca po kilkuletniej nieobecności. Bardzo chce odnaleźć osobę, na której mu zależy. Czy mu się to uda? 🤔
Wydaje mu się, że Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Czy na pewno? 🤔
Podejrzewa, że za jej zniknięciem stoi jego były zleceniodawca. Jest on głowa tutejszej grupy przestępczej.

Wszystkie tropy wiodą go do Nowego Jorku, właśnie tam czeka na niego kolejna tajemnica do rozwiązania. Czy ja rozwiążę? 🤔 Jaka to jest tajemnica? 🤔
Jednak sprawa komplikuje się, ponieważ w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, a jest nim Siergiej Szewczenko. Dlaczego on się w to angażuje? 🤔
Dla Kiriła rozpoczyna się wyścig z czasem, stawką jest życie wielu ludzi. Dla mężczyzny życie jednej osoby jest cenniejsze niż własne. Kogo i dlaczego? 🤔
Kogo uratuje? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Dziś zacznę od tego, że mam wrażenie, że każdy tom jest pisany na siłe. Moim zdaniem każdy tom nie jest taki dobry jak te 4 pierwsze. Ja bardzo lubiłam serię Gangsterzy od Ani, ale czytanie na siłę nie ma zbytnio sensu. Co do okładki, to podoba mi się. Nasuwa mi się pytanie, czy seria gangsterzy się już skończyła, czy będą następne tomy? 🤔

Polecam Wam się zapoznać i wyrazić własne zdanie.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Tom. 6

Wydaje mu się, że Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Czy na pewno? 🤔

Wszystkie tropy wiodą go do Nowego Jorku,...

Miło jest wrócić do historii z braćmi Tarasow.
Zakończenie jednak pozostawia niedosyt bo chce się więcej - czyżby kolejna część? Oby 🤭

Miło jest wrócić do historii z braćmi Tarasow.

Rodzinne więzy

Przeczytałam i zupełnie nie wiem, co napisać. Wychodzę z założenia, że w recenzjach trzeba być szczerym, więc szczerze podzielę się z Wami moimi odczuciami.

"Oblicze gangstera" to historia Kiriła i Raisy, rozdzielonych przed laty przez zrządzenie losu. Oboje wiele w życiu przeszli i gdy on po latach i po trudnych przejściach wraca po nią, by odzyskać swoją ukochaną, okazuje się, że Raisa zniknęła. Jej odszukanie i osoba nowego Tarasowa w postaci Kiriła wprowadzi zarówno do powieści tak i do rodziny Tarasow dużo zamieszania, rozwiązanie pewnych zagadek i sekretów rodzinnych, trochę akcji, nowych wątków.

Szczerze, to tej akcji niestety jak dla mnie było mało, miłosna historia głównych bohaterów także potraktowana została powierzchownie, doprawdy aby okazać w powieści uczucie łączące bohaterów, autorka przedstawia nam dwie sceny zbliżeń... Cóż może według niektórych miłość sprowadza się do słowa seks...

Miałam także dość tych przechwalań i wzajemnych gróźb "jacy to oni nie są męscy, niebezpieczni, zabójczy", "że co jeden drugiemu zrobi jak mu podpadnie" i "że lepiej im nie podskakiwać, bo oni są tacy mega straszni"... W początkowych książkach to jeszcze nie raziło tak przy lekturze, ale przy którejś z kolei, doprawdy to irytuje. Mieszałam się także w tych powiązaniach rodzinnych, początkowe tomy czytałam już daaawno i gdy w tym tomie byli tu wszyscy członkowie rodziny Tarasow i pojawił się również nowy bohater, to plątały mi się imiona i która dziewczyna jest żoną którego gangstera.
Główni bohaterowie tego tomu także jakoś mnie specjalnie nie porwali. Raisa, to dziewczyna, którą trzeba ratować z opresji i chronić przed złem tego świata, a Kirił to oczywiście facet, który wiele w życiu przeszedł, jest twardy i dla ukochanej i bliskich zrobi wszystko i chce się zemścić na złych typach, którzy podpadli jemu bądź jego najbliższym. Nic nowego niestety.

Czytając moją opinię, można odnieść wrażenie że straszna ze mnie zrzęda, ale napisałam szczerze, rozczarował mnie ten tom, zakończenie pozostawia nas w stanie zaintrygowania, jakie to kłopoty czekają naszych bohaterów, więc mam nadzieję, że kolejny tom mnie porwie !

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza i przepraszam za długi czas oczekiwania na recenzję !

Rodzinne więzy

Trochę inna historia niż dotychczas. Spotkanie po latach, tajemnice rodzinne. Nie porwała mnie niestety. Przebrnęłam jakoś przez nią, ale bez rewelacji.

Bardzo szybko się czytało, miło spędzony wieczór z całą rodzinką Tarasow, jak zwykle nie zawiodła Alina 🤣.
Trochę za szybko potoczyła się końcówka ale to nie przeszkadza bo jeszcze bardziej chce się wziąć kolejną część w ręce.

Jest to 2 tom cyklu: Bracia Tarasow - wg mnie o wiele lepszy niż 1, bo więcej się dzieje :) Poznajemy dalsze losy Dimitra i Riley oraz całej rodziny Tarasow a także wkracza ... kolejny Tarasow - Kirił, który trochę namiesza w życiu braci Tarasow, pomoże rozwiązać kolejne zagadki z życia tej barwnej rodziny i będzie się działo.
Pojawi się nowy wątek z Raisą, z handlem ludźmi, kolejne zabójstwa, kolejne tajemnice, uczucia te dawne i nowe i dużo więcej.
Czyta się z dużą ciekawością, akcja w miarę wartka, choć początek trochę zaskoczył, nawet myślałam, że czytam inną książkę, bo spodziewałam się od razu dalszej części życia Dimitra i Riley, tak intrygująco zakończonej w pierwszym tomie a tu autorka wprowadziła nową postać ...
Poznajcie siłę tej rodziny, siłę walki anioła z diabłem, która toczy się ... w człowieku. Czy można być dobrym i złym - takie 2 w 1? I co zwycięży? Czy miłość daje siłę? W czym tkwi siła człowieka i rodziny?

Jaka naprawdę jest ta mafijna rodzina, jakże pogmatwana? Czy da się ich lubić, mimo, że zabicie człowieka to dla nich "pestka? Czy zabójstwa można usprawiedliwić tym, że tak naprawdę giną ci źli? Czy aby na pewno?

Sięgnijcie po książkę, która skrywa w sobie po prostu życie, może trochę zagmatwane, ale jednak wciąga. Do tego trochę pożądania, miłości i wsparcia rodziny, nawet gdy nie jest to rodzina z krwi i kości ...

Pojawi się nowy wątek z Raisą, z handlem...

Powiem , że autorka jak zwykle mnie nie zawiodła i podobała mi się ta historia. Pokazuje,  że rodzina jest najważniejsza i kiedy jeden ma problemy to cała rodzina idzie za nim . W tej książce towarzyszą nam również bohaterowie poprzednich części co jest na duży plus , ponieważ uśmiałam się czytając ich dialogi . Mam wrażenie , że jakby nie było wątku o nich to byłabym zawiedziona. Jest tu dużo męskiej determinacji oraz solidarności. Akcja nie zwalnia tempa przez co czyta się ją szybko i bez znudzenia . Bardzo dobrym pomysłem autorki było pokazanie histori z perspektywy każdego bohatera przez co powspominaliśmy dawne przygody . Postać Kiriła przypadła mi do gustu mogliśmy poznać jego anielską ale również ta niebezpieczną twarz. Zakończenie jest otwarte i nie mogę się doczekać kolejnej części bo tak bardzo się wciagnełam w tą historię , że książki mogły by się nie kończyć.

Polecam.

Polecam.