Czarny Wilk

Okładka książki Czarny Wilk J.A. Redmerski
Okładka książki Czarny Wilk
J.A. Redmerski Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: W towarzystwie zabójców (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
W towarzystwie zabójców (tom 5)
The Black Wolf
NieZwykłe
2020-08-26
2020-08-26
2015-07-01
Marta Słońska
literatura polska uczucia intryga zemsta

Jeden z przyjemniejszych tomów z serii. Czuję się szczerze zaintrygowana. Cieszę się też że wydawnictwo postanowiło bo tak długim czasie wydać kolejne tomy po polsku.

5 już część serii „W towarzystwie zabójców” Pani Redmerski. Tym razem zadanie dla Zakonu Victora Fausta będzie bardzo niebezpieczne a dla Izabel może okazać się nie do zrealizowania. Będzie bowiem musiała stawić czoła przeszłości.
Victor natomiast spotyka się z członkami tajnej agencji wywiadowczej. Od tej konfrontacji być może zależeć będzie przyszłość tajemniczego i nieosiągalnego Vonneguta, którego wszyscy chcą złapać.
A co z relacjami naszych członków zakonu? No powiem szczerze… że mnie trochę autorka zaskoczyła … chodzi mi o relację Niklasa- naszego tytułowego Czarnego Wilka i Izabel😬 Czy jeden odgrywany/ udawany pocałunek może coś zmienić między tymi bohaterami? I co na to Victor?😬😉
Znów jest niebezpiecznie i intrygująco. Wiele wątków i wielu bohaterów sprawia, że ciężko oderwać się od lektury. A odkrywanie pobudek działań poszczególnych bohaterów sprawiało mi wiele frajdy.
Autorka w ciekawy sposób przedstawia profile psychologiczne bohaterów; zmienia ich myśli i działania.
Są trupy, jest handel kobietami, jest brutalność i wyrachowanie.
Bardzo mi się podobała ta część. Czekam na kolejne, które być może zostaną wydane u nas w Polsce, a trochę ich jeszcze jest 😀
Polecam i oceniam 9/10.

Niklas Fleischer po wydarzeniach z tajemniczą Norą zrozumiał że został zdradzony przez własnego brat, Victora Fausta. Pomimo tego postanawia pojechać do Włoch, by tam udawać bogatego biznesmena i porwać Francescę Moretti. Problemem jest to, że nikt nie wie jak naprawdę wygląda kobieta, a dodatkowo mają mu towarzyszyć Izabela i Nora.

Świetnie napisana część. Choć w początkowych seriach Niklas nie wzbudził mojej sympatii. To w tej części trochę go polubiłam. Fabuła została tak poprowadzona, że zastanawiałam się czy mężczyzna wykorzysta możliwość zemszczenia się na bracie uderzając w jego kobietę i Zakon. Nie zdradzę wam, jak to się potoczyło, ale zapewniam, że było bardzo ciekawie.

Muszę przyznać, że bardzo interesująco spędziłam czas "W towarzystwie zabójców".

Świetnie napisana część. Choć w...

To, co wydarzyło się w tomie czwartym, sprawiło, że Niklas przestaje ufać swemu bratu Viktorowi. Bo to właśnie on zranił go najbardziej, czego dowiedział się dzięki Norze Kessler. Jednak za namową Izabel postanawia wyruszyć na misję do Włoch. Ma za zadanie odnalezienie i porwanie Francesci Moretti. Jednak sprawa cale nie jest taka łatwa, bo nikt nie wie jak owa kobieta wygląda. Mało tego Niklas musi wcielić się w rolę bogatego inwestora, który zabiera ze sobą kochankę i niewolnicę.

Rola niewolnicy przypada Norze i tu główny bohater nie ma, co do wykonania przez nią zadania wątpliwości. Jednak jego kochankę ma udawać Izabel, dziewczyna Viktora, która bardzo dużo w życiu przeszła, co może rzutować na powodzenie misji.

Czy Niklas odnajdzie pannę Moretti? A może zaślepi go rządza zemsty na baracie? Czy Izabel podoła powierzonej jej misji?

Najgorsze, co może się stać to zacząć czytać serię od środka, nie znając poprzednich tomów. Tak było w moim przypadku, gdy czytałam wcześniejszą część. Oczywiście wmawiałam sobie, że nadrobię poprzednie książki jednak nigdy się do tego nie zabrałam. I tak po dwóch latach przyszedł w końcu czas na tom piąty. Po przeczytaniu czwartej części jakieś tam pojęcie miałam o tym, co było, więc już nie było tak źle.

Początek książki jakoś specjalnie mnie nie porwał i zaczęłam spisywać tę historię już na straty. Jednak, gdy zaczął pojawiać się temat głównej misji we Włoszech, to moja ciekawość została już rozbudzona.

Troje osób z zakonu Viktora zostaje wysłanych by odnaleźć kobietę, która nie wiadomo jak wygląda. Oczywiście całym mózgiem operacji jest Niklas, to on odgrywa najważniejszą rolę i robi to fenomenalnie. Izabel mimo tego, co przeszła, również trzyma się bardzo dzielnie. A Nora to profesjonalistka, więc raczej nikt nie podejrzewa nawet, że coś mogłoby pójść nie tak.

Każdy z bohaterów jest świetnie wykreowany. A historia sama w sobie jest wciągająca, za co należą się oklaski dla autorki, która nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów, tak jak w tym przypadku.

Co do zakończenia to jeszcze bardziej mnie zaciekawiło, co będzie dalej. Z tego, co się orientowałam w oryginale ta seria liczy osiem tomów, niestety w języku polskim wszystko zatrzymało się właśnie na tej (piątej) części. Tak, więc na chwilę obecną nie dowiem się, co dalej z Izabel i Viktorem ani jak potoczą się relacje Niklasa z bratem.

Jeśli zaciekawiłam was tą książką to jak najbardziej zachęcam do przeczytania, jednak radziłabym zacząć od początku serii.

Myślałam, że po cudownej części z Fredrikiem już żadna mnie tak nie zafascynuje. Tym bardziej, że 4 część była dobra, ale bez szału. A tutaj? To było po prostu GENIALNE. Bardzo się wciągnęłam w tę całą misję, z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów i mimo że brakowało wątku miłosnego w tej części (co oczywiście nie jest niczym złym, a tylko przyjemnym dodatkiem) ani na moment nie odczułam, że to odbiera książce wartości. Lektura przeczytana w krótkim czasie, wręcz pochłaniałam ją, nie tylko wieczorami, ale i za dnia. Świetnie poprowadzona akcja, trzymająca w napięciu, a bohaterowie jak zwykle barwni i wzbudzający emocje. Nie wiem, co więcej napisać. Jestem po prostu zachwycona!

Swietna! Nie mozna sie oderwac! Wyraziste postacie, wartka akcja i zawila fabula. Moim zdaniem najlepsza z czesci:) Oczywiscie polecam całość :)

„ CZARNY WILK. W TOWARZYSTWIE ZABÓJCÓW. TOM V” - J.A. REDMERSKI

POWRÓT LEGENDARNEJ SERII O ZABÓJCACH, KTÓRA POKOCHAŁY MILIONY CZYTELNIKÓW!!!!!!!!

CZASEM WYJAWIONE SEKRETY MOGA ZOSTAĆ WYBACZONE, ALBO WRECZ PRZECIWNIE MOGA BYĆ POCZATKIEM ZEMSTY....

Tuż po lekturze IV tomu serii W Towarzystwie Zabójców, pt.
„ Zło w Zarodku”, z nieposkromiona niecierpliwością wyczekiwałam premiery „CZARNEGO WILKA”, bo wydarzenia z poprzedniej części bardzo mnie zaintrygowały. Byłam bardzo ciekawa co wydarzy się dalej... Fabuła tej serii jest taka urzekająca, niesamowita, nieprzewidywalna, niebezpieczna i gorąca. Czytelnik powinien ją (serię) przeczytać i mieć ja w swojej biblioteczce. Jest o książka (seria) dla pełnoletnich czytelników.

“To love someone means you have something in life to fight for, something to live for—I guess you wouldn’t know, you’ve never felt love, so you can’t possibly understand.”

Autorka kupiła mnie tą serią. Z powieści na powieść jest znakomicie. A to za sprawą fabuły, kreacji bohaterów, akcji która jest niezwykła. J. A. Redmerski rewelacyjnie pisze. Aż chce się ja czytać i to nie jeden raz. Jeśli chodzi o serie o Zabójcach, to ja ją uwielbiam! A jeśli macie ochotę sięgnąć właśnie po tę serię to muszę WAS uprzedzić, że trzeba ją czytać chronologicznie! - Ta historia opisana na kartkach tej legendarnej serii ma ogromną ilość wydarzeń, szczegółów, że można się nie połapać, a wtedy nici z przyjemności czytania. A w tomie V, dużą rolę odgrywa przeszłość i jest kluczem dla obecnych wydarzeń. Więc siłą rzeczy jest znajomość poprzednich tomów. Każda książka jest dopracowana w najmniejszym detalu. Czy to jest związane z działaniami bohaterów. Ich problemy, czy wydarzenia, które mają wpływ na to jak potoczy się akcja powieści. W każdej książce z tej serii towarzyszą ogromne emocje. W Wilku też są. To one budują cały klimat, od ciężkiej atmosfery śmiertelnego niebezpieczeństwa. Zabójcy z Zakonu są twardzielami w swoim fachu. Nic ich nie złamie. Oczywiście nie zabraknie ognistych, namiętnych scen między bohaterami. To jest burza niesamowitych wrażeń podczas lektury, co daje nam naprawdę efekt piorunujący.
Ten tom jest niezwykle treściwy, lecz zbyt krótki. Akcja tej historii opisana na kartkach WILKA, jest szybka. Czyta się ją dynamicznie, płynnie i w jeden wieczór. Czytelnik jest bardzo zachwycony, gdyż on liczy najbardziej na to, jak potoczą się losy bohaterów, których już dobrze zna. W piątym tomie na froncie pojawiają się Nora, Izabel oraz Niklas przyrodni brat Victora. Cała trójka ma misję do wykonania. Gorące Włochy, tam jest cel misji. Nasza trójka zabójców, ma za zadanie odnaleźć zamieszaną kobietę w uprowadzenie córki klienta. Niestety nasi bohaterowie mają niezły orzech do zgryzienia, gdyż nie maja pojęcia jak ta kobieta wygląda.- Czy ta misja się powiedzie? Czy oni uratują nastolatkę?
Książka „ Czarny Wilk. W Towarzystwie Zabójców” , tom piąty, jest on diamentem kilku karatowym z całej serii, która liczy sobie 8 tomów. Jest najlepsza częścią. W Polsce dzięki wydawnictwu NieZwykłemu mamy przyjemność czytać pięć tomów o Zabójcach z Zakonu. (Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli przeczytać trzy kolejne tomy serii!!!). Książka „Czarny Wilk”, jest brutalna do szpiku kości, emocjonalny rollercoaster, nieprzewidywalna i zaskakująca fabuła. Ta historia trzyma czytelnika w napięciu podczas lektury, aż do samego końca. Emocje są nagromadzone tak bardzo, że niemal sięgają zenitu. Zakończenie tej książki jest tak nieprzewidywalny i niespodziewany. Mogę się spodziewać, że będziecie obawiać się sięgnąć po te serię, gdyż jest ona długa. Nic bardziej mylnego. Ta seria z każdym kolejnym tomem staje się dojrzalsza. Jest ona równie dobra jak stare dobre wino. Więc nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić WAS DO LEKTURY! A naprawdę WARTO! Polecam!

„ CZARNY WILK. W TOWARZYSTWIE ZABÓJCÓW. TOM V” - J.A. REDMERSKI

Tuż po lekturze IV tomu serii W Towarzystwie Zabójców, pt.
„ Zło w Zarodku”, z nieposkromiona niecierpliwością wyczekiwałam...

Dla mnie chyba najlepsza część. 🔥🔥🔥

Dla mnie chyba najlepsza część. 🔥🔥🔥

Świetna fabuła. Dynamiczna akcja, jak zwykle się nie zawiodłam.

Świetna fabuła. Dynamiczna akcja, jak zwykle się nie zawiodłam.

Czarny Wilk @jessica_redmerski to już 5 część serii w Towarzystwie zabójców. Tym razem poznajemy lepiej Niklasa, jednak bez obawy Victor, Izabel, Nora i Frederik są też obecni. Serię najlepiej przeczytać od początku, inaczej nie da się zrozumieć poszczególnych wątków. Uważam, że tutaj postacie są wykreowane perfekcyjnie, nie sposób się nudzić, a książę czyta się lekko i szybko. Niestety na kolejną część przyjdzie jeszcze poczekać.

J.A. Redmerski The Black Wolf Zobacz więcej