Debiutant

Okładka książki Debiutant SJ Hooks
Okładka książki Debiutant
SJ Hooks Wydawnictwo: Risky Romance Cykl: Absolute (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Absolute (tom 1)
Absolute Beginners
Risky Romance
2022-02-04
2022-02-04
Aga Zano
uczelnia wykładowca studentka seks erotyka pożądanie uczeń namiętność

Cały czas czułam tu klimat lat 80 mimo że akcja dzieje się dużo później, może poprzez głównego bohatera. Stephen jest tutaj powiedziałabym ginącym gatunkiem.
Niedość, że nieśmiały, nieporadny i zupełnie niedoświadczony. Dzień do nocy w porównaniu do teraźniejszych bohaterów książek. Jest w nim dużo delikatności ale takiej prawdziwej, kultury i subtelności nie jest typowym zwierzęciem na sterydach. Może przez to bardziej realny. Często mocno zagubiony. Czasem było to trochę żenujące i miałam mieszane uczucie ale jako całość bardzo fajne. Inna perspektywa, trochę odwrócone role. Do tego napisana z perspektywy mężczyzny. Świetnie ją słucha w audiobooku, lektor cudownie oddał klimat książki i głównego bohatera!
Z całą pewnością coś innego, świeżego. Tą książka pokazuje, że erotyk może być napisany inaczej, pełen delikatności i subtelności.
Polecam!

Naprawdę cudowna książka. Po raz pierwszy mogłam w ten sposób spojrzeć na mężczyznę - jako na osobę zwykłą, nie zaprogramowaną jak zwierzę, mimo że takich scen nie brakowało... Jednak było w tym coś naturalnego, co mnie ani trochę nie odpychało. Po prostu facet z kompleksami. Chciałabym móc zapomnieć i przeczytać ją jeszcze raz, a raczej posłuchać, bo pan, który ją czyta jest strzałem w dziesiątkę!

Zastanawiam się jak to możliwe, że takie książki są wydawane? Bohaterka strasznie uprzedmiotowiona, rozwiązła. Bohater to 33-letni wykładowca literatury upośledzony kulturowo - nie ma pojęcia o aplikacjach, filmach zaliczanych do klasyki itp.
Brak w książce uwodzenia, zmysłowości, a jest tylko odzwierzęce porządanie.
Przez ilość scen miłosnych, książkę można byłoby zaliczyć do erotyku, ale chyba klasy "H".
Miałam ochotę przeczytać coś zmysłowego na koniec lata, a dostał mi się paszczyl

Brak w książce uwodzenia, zmysłowości, a jest tylko odzwierzęce porządanie.
Przez ilość scen miłosnych, książkę można byłoby...

Ciekawa pozycja. Nie spodziewałam się, że tak fajnie się czyta gorący romans z perspektywy mężczyzny. Początkowo jest to trochę dziwne. Pewnie dlatego, że zostaliśmy przyzwyczajeni do innych ról kobiet i mężczyzn. A w tej książce to kobieta wie czego chce i dąży do tego a mężczyzna jest niepewny, mało doświadczony i zbyt dużo analizujący. Świetna odmiana !

Dobrze jest czasem sięgnąć po starszą książkę. Ta jest jedną z tych w których nikt nie pędził, nie kopiował, nie sugerował się schematem i... dobrze jej z tym.
Tym razem to kobieta jest seksualnie doświadczona. Wie czego pragnie i jak to zdobyć. Flirtowanie i uwodzenie jest jej domeną, a obiekt jej pragnień to zakazany owoc. Niegrzeczna uczennica i opanowany Pan Profesor? W dodatku jak się okazuje nowicjusz w zabawach łóżkowych z kobietami. Wiele Pań uciekłoby od takiego Stephana, bo marzy o mężczyźnie, który wie jak odpowiednio się zająć partnerką podczas miłosnych uniesień doprowadzając ją na szczyt rozkoszy. Julia Wilde wolała sobie takiego stworzyć.

Otrzymała materiał w postaci swojego profesora. Wysportowanego, zadbanego i przystojnego. Poprosiła o odwiezienie do domu, a tam... Uwodziła, kierowała nim, pokazywała, pozwalała doświadczać przyjemności. Tworzyła własnego idealnego kochanka... Czy jej się to udało?

Bardzo ognista książka. Nieprzyzwoita i niegrzeczna. Piekielnie gorąca i  fenomenalnie seksowna. Fabuła nie kręci się tylko przy seksie i nie brakuje w niej poczucia humoru.

Mam nadzieję, że znajdę czas na przeczytanie jej kontynuacji.

Jedyne o co mogę się przyczepić i sprawiało, że Stephan tracił na atrakcyjności to to, jak dorosły mężczyzna zasłaniał usta przy śmianiu się żeby nikt tego nie zauważył. Prawdopodobnie jest to spowodowane faktem, że uwielbiam szczery, spontaniczny i absolutnie nie wymuszony uśmiech podczas rozmów z drugą osobą, a ten gest wydawał mi się zbyt dziecinny w jego wykonaniu.

Świetna książka. Bardzo podoba mi się to, że tak jak zazwyczaj mężczyzna jest doświadczony a kobieta nie tak tutaj mamy odwrotność i to jest rewelacyjne. Dodatkowy plus za to, że to tą książką rozpoczęłam przygodę z Legimi i ebook-ami, także sentyment zawsze pozostanie :)

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą pozycją . Polecam.

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą pozycją . Polecam.

Całkiem przyjemna lektura. Podobał mi się pomysł pokazania relacji od strony mężczyzny.
Można przeczytać.

Można przeczytać.

Nie wiem dlaczego książka ma tak niską ocenę ale mi bardzo książka się podobała może dlatego ,że słuchałam w Audiobooku a pan który czytał zrobił to genialnie i idealnie odzwierciedlał postać. To jest duża odmiana, ponieważ znaleźć teraz w książce faceta który jest nieporadny to nie lada wyzwanie, wszędzie teraz czytamy o mężczyznach pewnych siebie i aroganckich. Polecam

No interesująca historia. Trochę w tym nieporadności, momentami żenujące sytuacje, ale odbiór ogólny pozytywny. Książka typowo dla rozrywki.

• 2017
  • Romans