Kłopoty z dyndakami

Cykl: Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Knocked Out by My Nunga-Nungas
8323720436
Nyx

To "Bridget Jones" dla nastolatków, tak udana, że dorośli będą zerkać swym dzieciom przez ramię, by zapoznać się z całą listą problemów nastolatek - od żenujących szkolnych mundurków, poprzez depilację brwi, aż po pierwsze pocałunki.

źródło opisu: [Egmont, 2004]

Droga Drużyno Asów: czy Bóg Seksu dzwonił, pytał się lub może coś napomknął o mojej osobie????!!!!!
Oh merde! C’est tres tragique!

Nasza głupia gąska tym razem jest już bardziej dorosła niż ostatnio. Umie się malować, stara się nie golić sobie brwi, znajduje sobie niewolników (Jas!!!), odgania się od łap swojego kuzyna, zostaje zawieszona w szkole i kolejny raz wymyśla nową modę noszenia beretów. Mówi jak dama (Scheissenhausen!) i oczaruje swoim francuskim nie jednego nauczyciela. Wie, jak się całować i ma nawet 2 kandydatów na miejsce swojego chłopaka oraz stara się pomóc prawdziwej miłości i dzięki temu nie pozwolić wyciąć Angusowi jego rodzynek!!!

Kolejna zabawna, lekka i urocza lektura, która pozwoli śmiać się każdej nastolatce do rozpuku. Uwoli od problemów i przeniesie w zakręcony świat Georgii Nicolson.

Airi | 2014-05-27
Na półkach: 2013, Przeczytane

Książka napisana z ogromnym humorem! Czyli coś co lubię najbardziej.

Kamila | 2014-03-15

Uwielbiam wszystkie części tej serii:*

Jolantino | 2011-02-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 18 lutego 2011

Wyjątkowo humorystyczna seria pamiętników niecodziennej nastolatki, "dojrzałej" i "doświadczonej" w wielu istotnych sprawach względem szkoły, miłości, przyjaźni,...całowania...a także wiele wiele innych porad i zasad radzenia sobie z codziennymi przeszkodami, jakimi są zazwyczaj rodzice i... dowiedzcie się sami!

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: sierpień 2010

Hahah ! tak mogę określićksiążkę:) bardzo pozytywna :) a nazwy niektórych rzeczy poprostu powalają :P Ona założyła nowy słownik dla nastolatków

Hannya | 2014-12-04

Bardzo zabawna i świetnie napisana książka dla nastolatek.

Tiger | 2010-06-12

Na poprawę humoru

KasiaM | 2012-09-05
Przeczytana: 2012 rok

Angusowi wycięto genitalia , Georgia nie może się zdecydować między BS a Davem "Jajcarzem" 2 razy całuje go , nie świadoma tego, zostaje zawieszona ,za pośrednictwem swojego pana woźnego. Książa o niedorośniętej nastolatce , ale pełna humoru. do poczytania dla poprawienia sobie humoru zamiast czekolady .

czytaczek | 2012-09-30
Przeczytana: 2010 rok