Rewanż

Okładka książki Rewanż Katarzyna Nowakowska
Okładka książki Rewanż
Katarzyna Nowakowska Wydawnictwo: Między Słowami Seria: Zagrywka literatura obyczajowa, romans
Zagrywka
Między Słowami
2022-07-13
2022-07-13

„Rewanż” jest kontynuacją „Zagrywki” która totalnie mnie oczarowała.
Jeśli chodzi o tą pozycję to ta zdecydowanie rozwaliła mnie na łopatki !
Nie wiem czego się spodziewałam - może happy endu,może zwrotów akcji,ale żeby aż tak ???
Katarzyna rozłożyła mnie na części pierwsze i to dosłownie.
Jacob okazał się zupełnie innym człowiekiem,który pogubił się po drodze i nie mógł zapomnieć o Abi,mimo że wiedział iż ich relacja nigdy już nie będzie jak kiedyś,to mimo to nie poddawał się i w każdy możliwy sposób chciał ją odzyskać,nie patrząc,że więcej szkodzi sobie i jej niż zdobywa…
Abi miała zaś dość zachowania Jacoba i w każdy możliwy sposób dawała mu znaki żeby się odczepił,to mimo wszystko w kryzysowej sytuacji pokazała,że jest wartościową osobą i o najbliższych jest w stanie walczyć do granic możliwości … Udowodniła,że jest w stanie iść po trupach do celu… czy się opłaciło?
Jak to się skończyło ? Musicie się przekonać sami !

„Rewanż” jest kontynuacją „Zagrywki” która totalnie mnie oczarowała.
Jeśli chodzi o tą pozycję to ta zdecydowanie rozwaliła mnie na łopatki !
Katarzyna rozłożyła mnie na części pierwsze i to dosłownie.

Nie znałam niestety pierwszej części serii, więc na początku trudniej było mi wyłapać wszystkie ważne dla fabuły wątki z życia bohaterów, ale kiedy już się wciągnęłam, to przepadałam! Bardzo podoba mi się tu, dość nieoczywiste w romansie, podejście do relacji między potencjalnie głównymi bohaterami romantycznymi. Ich relacja jest zagmatwana, trudna, być może niemożliwa do klasycznego zakończenia happy endem. Mamy tu też innych ważnych bohaterów i rozdarcie głównej bohaterki pomiędzy uczuciami do dwóch mężczyzn. Mamy trochę psychologii, przeróżnych problemów uzależnieniowych i obsesyjnych, trochę niepokoju i napięcia. Czyli wszystko to, co lubię!

Rewanż to druga część historii Abi i Jacoba. Kolejna rewelacyjna i pełna emocji książka, która skradła moje serce.

Serce kobiety zostało kolejny raz złamane i zranione. Jacob po raz kolejny doprowadził Abi na skraj załamania. Kobieta straciła pewność siebie. Rezygnuje z NBA, a jej miejsce przejmuje mężczyzna, który wiele namiesza w tej historii.
Conrad zdecydowanie za bardzo zainteresował się Abi, a ta tym sposobem pragnie odegrać się na Jacobie.

Jaki chytry plan narodził się w jej głowie? Jaką rolę będzie miał w tym Conrad?

Takiej dawki emocji się nie spodziewałam. Kasia stworzyła kolejną książkę, która daje ogromną ilość emocji. Złość, smutek, łzy, zdenerwowanie... A to jest tylko zalążek tego, co jest w środku książki. Momentami trafiałam w Jacoba takimi epitetami, że strach się przyznać. Denerwowało mnie jego zachowanie. Czasem odbierałam jego postać jako rozkapryszone dziecko.

Ten tom jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Ciekawa zakończenia, nie mogłam oderwać się od tej książki. Skłonna zerknąć co znajduje się na końcu historii Abi i Jacoba powstrzymałam się. Zakończenie zwaliło mnie z nóg. TOTALNIE! Czytałam raz, drugi, trzeci i nie dowierzałam. Serdecznie polecam tę książkę każdemu. A najbardziej tym, którzy mają zastój czytelniczy! Po tej książce to się zmieni. ☺️

Conrad zdecydowanie za...

Kto czytał z was "Zagrywkę" na pewno wypatrywał kontynuacji historii, która zakończyła się w zaskakujący sposób. Warto było czekać, gdyż pani Kasia uraczyła nas mega ciekawą fabułą pełną zwrotów akcji i takimi emocjami, że ja długo dochodziłam do siebie po zamknięciu książki. Wątki tak kluczą, że nie sposób przewidzieć co się zaraz wydarzy, więc wrażenia są przez to intensywniejsze.

Abi i Jacob znowu nie są razem. Dziewczyna ze złamanym sercem wycofuje się z NBA, by zacząć swe życie na nowo. Jej miejsce w klubie zajmuje Conrad, który interesuje się nią, a nieprzychylnie nastawiony jest do zadufanego w sobie sportowca. Abi postanawia odegrać się na Jacobie i rozpoczyna z nim zaskakującą grę.

Jaki szatański plan wymyśliła Abi? Jaką rolę odegra w nim Conrad? Czy koszykarz przejrzy na oczy i będzie walczyć o ukochaną, a może jeszcze bardziej się stoczy? Czy bohaterka odnajdzie wreszcie upragniony spokój i szczęście?

Moi drodzy, ta pozycja zdecydowanie pobiła wcześniejszy tom. Jest tak ciekawa, zawiła i pełna dynamizmu, że nie można się nudzić nawet przez moment. Moja ciekawość była wystawiona na ciężką próbę i kilka razy kusiło mnie, by zerknąć na finałowe karty. Na szczęście powstrzymałam się, przez co zaskoczenie było u mnie przeogromne i nadal wychodzę z szoku. Byłam pewna, że zakończenie przebiegnie całkiem inaczej, ale autorka postawiła na nieszablonowy finał, przez co totalnie się tego nie spodziewamy.

Ogromnie przeżywałam poczynania bohaterów, których nawet polubiłam. Jacoba było mi dosłownie żal. Na własne życzenie skomplikował sobie życie i uważam, że stracił coś ważnego. Los jest nieobliczalny, a on najwyraźniej nie dorósł do roli bycia odpowiedzialnym za kogoś. Często wściekałam się na niego i irytował mnie praktycznie przez całą lekturę.

Abi początkowo była zagubiona i niezdecydowana, jednak z czasem uległa wewnętrznej przemianie. Dzięki chęci rewanżu, stała się zdecydowanie silniejsza i bardziej odpowiedzialna. Cieszyłam się jak dziecko, gdy wreszcie wszystko zaczęło układać się po jej myśli.
Jestem zachwycona dylogią i zdecydowanie uważam, że powinniście po nią sięgnąć. Pozwólcie pochłonąć się tej lekturze.

Zapewniam, że doświadczycie wielu wrażeń i miło spędzicie czas na czytaniu. Ja ze swej strony gorąco was do tego zachęcam, gdyż styl pani Kasi jest lekki, plastyczny, a jej dzieła po prostu genialne!

I pomyśleć, że kiedyś nie chciałam słyszeć o żadnych książkach typu romans. Po prostu coś niesamowitego jakie uczucie towarzyszą przy czytaniu! Końcówka mnie rozwaliła i łzy w oczach stanęły, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Z jednej strony trochę smuteczek, sentyment, ale z drugiej nie jest to oklepany ciąg wydarzeń.

Polecam super książka.

Polecam super książka.

fajna, lekka, przyjemna, dobrze się czytało

fajna, lekka, przyjemna, dobrze się czytało

Tak nam zagmatwała autorka fabułę że w pół dnia przeczytałam książkę. Byłam ciekawa zakończenia i powiem że trzyma w napięciu do końca.

Druga część serii nie za bardzo przypadła mi do gustu, a nawet lekko rozczarowała. Historia ciągnęła się jak przysłowiowe "flaki z olejem". Stosunek głównej bohaterki do Jacoba był irytujący, jakby świadomie była masochistką. Ogólnie 6/10, a dzięki intrygującej pierwszej części całą serie oceniam na 8...

Nie do końca przewidująca 2 cześć serii, niemniej jednak miała tez coś z Aftera. W połowie czytania dość nudna ale zakończenie niespodziewane. Taki nie do końca Happy end. Pokazuje, ze każdy z nas ma jakies demony w sobie

• Polscy autorzy
  • Od wydawnictwa