Dom pachnący pomarańczą

Pick a Voice
2022-05-26
2022-05-26
Lata 80 LLsta90 Wspomnienia Dzieciństwo Nostalgia

Dziwią mnie tak wysokie oceny. Puściłam sobie audiobooka w tle - i bardzo dobrze, bo inaczej miałabym poczucie zmarnowanego czasu. Nie bardzo rozumiem, jaki jest cel tej książki. Tak, (prawie) wszyscy kojarzymy te rzeczy - i co w związku z tym? Szukam jakiejś wartości dodanej, morału, ale niczego takiego nie widzę. Szkoda, bo opis brzmiał obiecująco.

Faktycznie dla mnie była to podróż do lat dzieciństwa. Niestety czuję niedosyt. Troszeczkę za krótka. Taki pamiętniczek w skrócie ...

wynudziłam się.

wynudziłam się.

Cudownie było wrócić do tamtych lat dzieciństwa. Do miłych i beztroskich wspomnień gdzie wyjście na podwórko było najważniejsze. Polecam tę pozycję!!! Audiobook idealnie oddany przez głos Marii Seweryn.

Dobra lektura. Nostalgiczna, ciepła i bardzo mi bliska. Miło wrócić do wspomnień.
Pierwszy raz słuchałam książki czytanej przez Marię Seweryn i bardzo mi się podobało. Chętnie sięgnę po inne lektury przez nią przeczytane

Słuchałam książki w audiobooku na spacerach latem, w połączeniu z nostalgią czasami łezka się w oku kręciła. Podobała mi się lekkość opowiadań.

To nie jest typowa książka, to jak spotkanie z koleżanką z dzieciństwa, to powrót do lat 80 i 90. Cześć osób będzie zachwycona bo to część ich życia, tak było, innym nie spodoba się styl. To nie jest wybitna książka, kto tego oczekuje będzie zawiedziony, to trochę jak pamiętnik dziecka.. Jednak jprzywoluje wspomnienia dawnych lat.

Pełna ciepła i nostalgii historia. W sam raz do posłuchania na raz.

Pełna ciepła i nostalgii historia. W sam raz do posłuchania na raz.

Dla sentymentalnych czterdziestolatek przyjemna lektura :)

Dla sentymentalnych czterdziestolatek przyjemna lektura :)

Czy to grafomańskie posty na fejsie starszej pani? Czy pamiętnik dziesięciolatki, który przetrwał kilkadziesiąt lat? Szkoda mi tych dwóch godzin, które na to poświęciłam.

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki Dom pachnący pomarańczą