Rozmowy z duszą

filozofia, etyka
New Space
2022-05-05
2022-05-05

„Czym jest prawda? Zaprzeczeniem kłamstwa? Czy stwierdzeniem faktu? A jeżeli fakt jest kłamstwem, czy jest wówczas prawdą?” Andrzej Sapkowski.
Ten cytat wyjaśnia między innymi, dlaczego nie oceniam tej książki, podobnie jak nie oceniłam przeczytanej przeze mnie „Cywilizacji dusz” tegoż autora. W zasadzie większość treści tej książki to zdublowanie informacji jakie są w tej poprzedniej. Nie wnosi wiele nowego, ale świetnie utrwala wiedzę.
Ostatnie rozdziały to przykładowe listy osób, które skorzystały ze wskazówek autora. Bardzo pomocne, jeśli ktoś zdecyduje się pójść ścieżką, które proponuje autor.

• Rozwój duchowy

Dodaj cytat z książki Rozmowy z duszą