Cywilizacja dusz

New Space
2018-06-21
2018-06-21
Filozofia samopoznanie dusza

Książka, którą trudno jest ocenić, dlatego odstępuję od tego. Ta książka, to książka o Bogu, ale nie o religii. To książka o Duszy.
Duchowość to temat, który od niedawna zaczyna być podejmowany na coraz większą skalę, ale nadal niewielu czytelników sięga po tego typu pozycje. Autor dzieli się z czytelnikiem wiedzą, która pochodzi od jego własnej Duszy. O treści można dyskutować, ale nie każdy ma takie atuty w ręku jak na przykład doświadczenia śmierci klinicznej. Pozostałym trudno jest uwierzyć w to, że istnieje „odrębny” świat i cywilizacja Dusz.

Nie poruszam się w tym świecie zbyt swobodnie. Aby być może pozwalać sobie na komentarz dotyczący tej książki. Jestem zapewne jakimś laikiem, któremu trafiło się jak sleoiej kurze ziarno liznąć trochę innego spojrzenia. Znalazłam książkę u mamy która już od 10lat mówi mi o życiu w matrixsie. Na pewno wiele z tych spraw, o których przeczytałam wezmę sobie do siebie. Postaram się jeszcze bardziej zjednoczyć z naturą i swoją artystyczną pasją. A przede wszystkim zblizyc się do Boga. Jednakże wiele z tych rzeczy wydawało się mało autentyczne, w książce nie znalazłam żadnych źródeł. Irytowały mnie opisy ile setek, tysięcy, w końcu milionów lat temu coś się odbywało, lub kończyło nie potwierdzone żadnymi źródłami. Skąd autor to wie? Rozumiem, że poprzez kontakt ze swoją dusza. Ale jednocześnie mogą być to historie schizofrenika. Niektóre rzeczy w tej książce zupełnie do mnie nie przemówiły.

Moja opinia jest nieco ambiwalentna. Momentami czytając o cywilizacjach dusz, szkołach i całych społecznościach, miałam wrażenie że wzięłam się za naprawdę dobre fantasy. Może to wynikać z mojej średnio rozwiniętej duchowości, niewiedzy, braku wiary, nie mniej jednak książka ta służyć miała duchowości mojej pogłębieniu. Poniekąd jej się udało. Znalazłam w niej dużo fragmentów, które popchnęły mnie do dumania, rozważań, zastanowienia się nad sensem istnienia, pragnieniami. Po przeczytaniu tej książki postawiłam sobie podstawowy cel: rozróżnić rozpaczliwe krzyki mojej biednej duszy od zachcianek ego. Który głos jest który? Który głośniejszy, którego posłuchać?
Rozważam również poważnie skontaktowanie się z autorem.
Podsumowując, pozycja dobra dla początkujących, nie obeznanych w temacie, głodnych wiedzy, lecz momentami z przymrużeniem oka.

To ten typ książki, do której się wraca. Podoba mi się sposób myślenia tego człowieka. Wiecie co jest najlepsze? Człowiek ten jest absolutnie obiektywny. To dla mnie ogromny plus. Bardzo nie lubię fanatyzm, a tu go nie ma. Potrafi on zaakceptować inne myślenie i wyraża to w tej oto książce. Najbardziej lubię tematy o Bogu. Wreszcie ktoś kto myśli podobnie jak ja.
Wydaje mi się jednak, że Alek nie potrafi odpowiedzieć dokładnie na postawione przez siebie pytania. Jest to bardziej książka na temat teorii, bo jeśli szukacie praktyki (mistycyzm itd.) tutaj tego nie znajdziecie. Sama teoria.
Polecam zainteresowanym duchowoscią!

Wydaje mi...

Jestem na etapie zycia gdzie sie pogubilem.. nagle zaczalem tracic radosc i wiare w dobre dni, zycie stalo sie przytlaczajace i monotonne... odkad uslyszalem o ksiazce Cywilizacja Dusz liczylem na to ze kiedy ja przeczytam otworzy mi jakos oczy, pokaze co moge zrobic, odpowie na moje pytania.. za duzo oczekiwan mialem.. ksiazka okazuje sie jedynie wstepem w odnalezienie sensu zycia, komunikacji z dusza i wlasnym ja. ksiazka ta otwiera oczy na calkiem inny punkt widzenia i chociaz nie daje mi odpowiedzi, robi co innego... wazniejszego.. otwiera perspektywy.. pozwala wejsc w swiat ktory liczyc powinien sie na samym poczatku... bo co nam po zyciu sama praca i problemami zycia codziennego? my jako ludzie przezyjemy to zycie raz i dlatego powinnismy przezyc je z wlasnym ja i nasza dusza na najwyzszych wibracjach... Aleksander Deyev daje mi nowa wizje na wlasne zycie i ta droga chcialbym pojsc dalej i zobaczyc co czeka mnie dalej. dziekuje 🙏

Świetna książka pokazująca nowe spojrzenie na siebie i duszę. W świecie powszechnego konsumpcjonizmu pokazuje kim jesteśmy i jacy jesteśmy... i jak niewiele potrzeba by być szczęśliwym.
Znalazłam fanpage książki na fb https://www.facebook.com/2000041156927663/posts/2216490051949438?sfns=st
@cywilizacjadusz
Widzieliście stronę Aleksandra ?? Www.aleksanderdeyev.pl? Mega ciekawa.

@cywilizacjadusz
Widzieliście stronę Aleksandra ?? Www.aleksanderdeyev.pl? Mega...

Niesamowita ksiazka!
Bardzo szybko sie ja czyta oraz posiada wiele wartosciowych informacji dla ludzi, ktorzy pragna odnalezc szczescie w zyciu. Podoba mi sie w ksiazce to, ze w kazdej chwili mozna do niej wrocic i bardzo szybko jeszcze raz odnalezc odpowiedzi na nurtujace nas pytania, poniewaz zawiera konkretne informacje w poszczegolnych rozdzialach bez zbednych dodatkowych, zapychajacych tresci. “Cywilizacja Dusz” jest przewodnikiem do poznania naszej utraconej czesci siebie.
Polecam wszystkim, ktorzy chca odzyskac kontakt ze swoja Dusza!
Iwona

Niesamowita ksiazka!

Wspaniala ksiazka! Konkretna, inna niz wszystkie! Zawiera odpowiedzi na wiele pytan. Czyta sie ja jednym tchem. Jezeli chcesz poszerzyc swoja swiadomosc to koniecznie ja przeczytaj. Autor pan Aleksander Deyev to osoba niezwykla, pomagajaca odzyskac Dusze kazdemu, kto tylko tego chce i kto zrozumial co w zyciu jest najwazniejsze.
Jezeli odnalazles / odnalazlas te ksiazke to znak , ze Twoja Dusza o to prosi. Nie zastanawiaj sie...
Szczerze polecam Tomek !

Jezeli odnalazles / odnalazlas te ksiazke...

Bardzo polecam, każdemu przeczytać tą książkę! Jedna z najpiękniejszych książek dotychczas, którą z zachwytem przeczytałam. Sztuka komunikacji ze swoją Duszą jest kwintesencją całego tego pięknego Wszechistnienia.

To jest ból, którego doświadcza Dusza oderwana od naszej świadomości zanurzonej w każdej z iluzji matrixa. Możemy pomóc swojej Duszy zmniejszyć dystans pomiędzy nami i zjednoczyć się w całość, którą od zawsze byliśmy.

• Rozwój duchowy
  • Ezoteryka
  • Oddam

Dodaj cytat z książki Cywilizacja dusz